تور زمستان ۱۴۰۱

شاید تاکنون در هوای سرد و دلگیر زمستان هوس سفر کرده باشید. جایی گرم تر، شادتر، خورشید بیشتر، هوای دلباز تر و … اگر وضع مالی خوبی دارید شاید داخل یا خارج بودن مقصد برایتان اهمیتی چندانی نداشته باشد و اونوقت انتخاب های گسترده تری خواهید داشت. اما برای مسافران داخلی نیز این عمر صدق می کند و دو مقصد زیارتی و گردشگری فوق العاده در ایران وجود دارد که در فصل زمستان حال و هوای شما را عوض خواهد کرد. تور زمستان ۱۴۰۱ یکی از بهترین تورهای حال حاضر سفرآس ۲۴ می باشد که دارای تنوع مقصد بسیار با هزینه مناسب است.

تور های فصلی

تور کیش

سفرآس24 همه روزه تور کیش از مبادی مختلف را برگزار می کند . با ما همراه باشید

من از شهرها گرفته تا جنگل ها، درباره فرهنگ، سفر و ماجراجویی می نویسم قیمت تور زمستان ۱۴۰۱ بستگی به مقصدی دارد که شما انتخاب می کنید. شما می توانید یک تور کیش زمستان ۱۴۰۱ را انتخاب کنید. همچنین تور مشهد زمستان ۱۴۰۱ را جایگزین آن نمایید. شاید هم هیچ کدام را نپسندید و ترجیح دهید که تور نروژ یا تور اروپا یا تور آلمان را انتخاب کنید.

این نکته را به یاد داشته باشید که تور ارزان اروپا ویژای شینگن احتیاج دارد و شاید باید از شش ماه قبل برای آن برنامه ریزی انجام دهید پس دردسر بیشتری دارد. مقصد شگفت انگیز و مقرون به صرفه برای تعطیلات زمستانی بسیار زیاد است. اما اگر به تعطیلات زمستانی نیاز دارید، هزینه یک عامل تعیین کننده است، یکی از این مقاصد مقرون به صرفه در سراسر جهان را در نظر بگیرید که تبدیل ارز به نفع شماست و با ارزش پولی شما شما بیشترین فاصله را می گیرد. این امر در ایران و در حال حاضر زیاد ممکن نیست.

تور تایلند زمستان

تور تایلند زمستان

زمستان در تایلند دقیقاً همان چیزی است که شما برای شن، نور آفتاب و عکسهای بدون فیلتر قابل اشتراک گذاری به آن احتیاج دارید که بدون شک باعث می شود همکاران شما دندان هایشان را از لج بهم بکوبند. پس تور زمستان ۱۴۰۱ را با سفر به تایلند تجربه کنید. با پایان یافتن فصل بارندگی های موسمی در ماه نوامبر، روزهای آفتابی بدون رطوبت برمی گردند و زمستان را به بهترین زمان برای سفر در تایلند تبدیل می کند.

با داشتن شرایط جوی ایده آل برای مسافران بسیار عالی است. این فصل با تقاضای بالا برای سفر شلوغ می شود، به ویژه در ژانویه و فوریه. همانند بسیاری از کشورهایی که فصل های بارندگی را تجربه می کنند، بهبود آب و هوا مسافران بیشتری را به سمت لذت بردن از روزهای آفتابی می کشاند. این امر به ویژه در زمستان صادق است وقتی مسافران از خالی کردن یخ از شیشه های جلو در خانه خسته شده اند می توانند به اینجا سفر کنند. البته تور کیش زمستان ۱۴۰۱ نیز به لحاظ آب و هوایی شبیه به این منطقه است.

تور تایلند زمستان یک مقصد محبوب است و در طول سال بخصوص زمستان بسیار شلوغ است. بانکوک اغلب از لندن، پاریس و نیویورک شلوغ تر و به عنوان پربازدیدترین شهر جهان پیشی می گردد. با شروع فصل زمستان در ماه دسامبر، دریچه های گردشگری در این کشور واقعاً باز می شوند. مقاصد محبوب در طول زمستان در تایلند شلوغ تر از همیشه می شوند. زودتر رزرو کنید، به خصوص اگر در ماه های ژانویه و فوریه سفر می کنید.

تور زمستانی ترکیه

تور زمستانی ترکیه

در زمستان در استانبول چه باید کرد؟ یا شهرهای دیگر ترکیه چه وضعیتی دارند. بله اینجا در مقابل تور تایلند زمستان واقعا سرد است به همراه بادهای موسمی سردسیر! از اواسط دسامبر تا اواسط مارس، زمستان در استانبول می گذرد. درجه حرارت به ندرت از ۱۰ درجه سانتیگراد تجاوز می کند. در حالی که ممکن است روزهای آفتابی داشته باشید.

آسمان معمولاً خاکستری است. این بدان معنا نیست که زندگی متوقف می شود، بلکه کمی متفاوت سازماندهی شده است. مناطق مرکزی مانند نیشانتاشی و بیغلو پر می شوند و سواحل بسفر آرام تر است. زمان بسیار خوبی برای بازدید از استانبول است زیرا تقریباً هیچ گردشگری وجود ندارد. بنابراین می توانید از همه آثار و موزه های شهر با آرامش لذت ببرید.

استانبول همچنین چهره دیگری در زمستان ارائه می دهد، واقعی و مرموز. به طور کلی، در زمستان حدود یک هفته برف می بارد که عاشقان تصویر برفی را خوشحال می کند! پس تور زمستان ۱۴۰۱ را با تور ترکیه یا تور استانبول در زمستان را تجربه کنید. البته تور مشهد زمستان ۱۴۰۱ نیز به لحاظ آب و هوایی شبیه به این منطقه است. در اینجا لیستی از فعالیتهایی که باید به خصوص در زمستان انجام دهید آورده شده است:

در تور زمستانی ترکیه ماهی بخورید و راکی بنوشید. فصل ماهیگیری در پایان ماه سپتامبر از سر گرفته می شود.در این دوره است که بیشترین تنوع و بهترین کیفیت ماهی را پیدا خواهید کرد. شما می توانید رستوران ها را توصیه می کنیم پیدا کنید. در میان ماهی های فصلی، توصیه می کنیم لوفر را که ماهی بسفر است و کالکان (گوزن) را انتخاب کنید که علی رغم ظاهر ناخوشایند آن کاملاً آبدار است.

برای گرم کردن بدن در زمستان دریغ نکنید وعده غذایی خود را با کمی راک همراه کنید. راکا الکل ملی است، یک الکل انیسون شبیه به پاستیس. مصطفی کمال آتاتورک بنیانگذار جمهوری ترکیه، آن را بسیار دوست داشت. بعد از آن به حمام ترکی مملو از بخار با مساژ دوست داشتنی بروید تا گرم شوید و در حمام از برنامه های سنتی لذت ببرید.

در تور زمستانی ترکیهیا تور زمستان استانبول فروش نوشیدنی یا بوزا را در خیابان ها نظاره گر باشید. این دو نوشیدنی گرم، بسیار محبوب در ترکیه است که قبلاً در زمان امپراتوری عثمانی مصرف شده بودند. سالپ یک نوشیدنی گرم ترکی است که از پودر سالپ (ارکیده) و شیر داغ تهیه شده و دارچین می پاشند. در زمان امپراتوری عثمانی این نوشیدنی یک نوشیدنی معمولی در سراسر منطقه و حتی تا انگلستان و آلمان بود. جایگزین قهوه بود، گران بود و در این زمان رایج نبود.

ممکن است مقداری در کافی شاپ ها یا حتی در خیابان هایی که برخی از فروشندگان خیابانی آن را می فروشند بنوشید. هرچند تور مشهد زمستان ۱۴۰۱ نیز به لحاظ حضور در کافی شاپ های خیابانی و فروش نوشیدنی ها در پیاده رو ها شبیه به استانبول و ترکیه است.

بوزا به نوبه خود یک نوشیدنی تخمیر شده از غلات فصلی (ارزن ، گندم ، بلغور …)، شکر، تخمیر ماست و گاهی اوقات وانیل است. معمولاً بین ۱۵ سپتامبر تا ۱۵ مه و بیشتر به ویژه در ماه های زمستان مصرف می شود. تخمیر پنج روز طول می کشد. برخی از فروشندگان خیابانی هنوز آن را در خیابان های استانبول می فروشند.

آنها با فریادهای خود قابل تشخیص هستند ( “Boza Bozaaaa!” ). یکی از معروف ترین مغازه های فروش بوزا فروشگاه Vefa Bozacısı واقع در منطقه وفا استانبول است. این مغازه بیش از ۱۳۰ سال است که باز است و به عنوان یکی از بهترینتولید کنندگان بوزا در ترکیه شناخته می شود، محیط و فضا شما را به گذشته بر می گرداند. پس در تور زمستان استانبول این نوشیدنی را فراموش نکنید. البته شاید سفر به این کشور را نپسندید و ترجیح دهید که تور نروژ یا تور اروپا یا تور آلمان را انتخاب کنید.

تور دبی زمستان

تور دبی زمستان

ساکنان دبی در تمام طول سال منتظر زمستان هستند. در واقع، سه ماه از سال، مورد انتظارترین و لذت بخش ترین ماه ها  در دبی هستند. زیرا مردم در تمام طول سال از زمستان صحبت می کنند و روزها را شمارش می کنند. به هر حال، دبی در این فصل چهره جدیدی به خود می گیرد، که باعث می شود کل شهر در زمستان یکی از بهترین شهرهای خاورمیانه باشد.

در واقع درجه حرارت قابل تحمل است.هرکسی که در دبی زندگی می کند حداقل ۱۰ بار در روز در طول تابستان از آب و هوا شکایت می کند. به هر حال، درجه حرارت تا ۵۰ درجه سانتی گراد (۱۲۲ درجه فارنهایت) افزایش می یابد. با این حال، زمستان در شهر دارای آب و هوایی است که نه تنها قابل تحمل نیست، در واقع لذت بخش است! مردم هر بهانه ای را برای بیرون رفتن در زمستان در دبی پیدا می کنند و از مدت کوتاهی که شهر نسیم و دمای راحت دارد استفاده می کنند. البته تور کیش زمستان ۱۴۰۱ نیز به لحاظ آب و هوایی شبیه به این منطقه است.

زمستان فصل ساحل است

فصل رفتن به ساحل زمان هیجان انگیزی در سراسر جهان است. مردم به سادگی برنزه کردن و لذت بردن از آب دریا را دوست دارند. با این حال، در تور دبی زمستان این کار در زمستان انجام می شود. آنجا که در بقیه سال بسیار گرم است. این فصل برای برنزه شدن عالی است. برای کسانی که به دنبال مقصدی زمستانی هستند که شامل کت و دستکش نمی شود، رزرو سفر به دبی تضمین می کند که آنها فقط مجبور به بسته بندی مایو هستند. البته تور کیش زمستان ۱۴۰۱ نیز به لحاظ آب و هوایی شبیه به این منطقه است.

سال نو در دبی یک جشن واقعی است

شهر دبی در سراسر جهان به دلیل جشن های سال نو شهرت دارد. خواه بخواهید آن را در ساحل بگذرانید یا در هتلی مجلل و تماشای آتش بازی برج خلیفه، یک چیز مسلم است: سال نو در دبی همیشه سرگرم کننده است. مردم از ماه ها قبل برنامه ریزی NYE خود را شروع می کنند و لباس مناسب را انتخاب می کنند – بله، آب و هوا برای پوشیدن لباس های کوتاه، بدون نیاز به کاپشن و چنین مواردی مناسب است. و بهترین مکان را برای مشاهده آتش بازی حماسی را انتخاب می کنند.

بهترین رویدادها در زمستان اتفاق می افتد. دبی در رویدادها شهرت دارد. آنها می توانند بر تناسب اندام، مد، موسیقی یا غذا تمرکز کنند و راهی هستند که شهر ساکنان و بازدیدکنندگان خود را در طول سال سرگرم می کند. با این حال، اکثر بهترین و بزرگترین رویدادها در واقع در زمستان اتفاق می افتد. هر چیزی از بزرگترین کنسرت های شهر گرفته تا مسابقات تنیس آزاد بدون عوارض در دبی در ابتدای سال زمانی اتفاق می افتد که هوا به اندازه کافی مناسب برای بیرون رفتن باشد.

دبی همیشه شهر شلوغی است هرچند تور مشهد زمستان ۱۴۰۱ نیز به همان شلوغی است. با این حال به دلی گرمای هوا درست بلعکس مشهد، زمستان فصل اوج گردشگری است و شهر مملو از چهره های جدید از سراسر جهان می شود. ساکنان را به وجد می آورد و انرژی تازه ای به دبی می دهد که در هیچ فصل دیگری ندارد.

تعداد افراد در باشگاه ها بیش از حد معمول است و رویدادها پر از جمعیت هستند. مردم در خارج از منزل وقت خود را با یکدیگر می گذرانند. این جریان پراکنده مردم امرار معاش دبی را تامین می کند و آن را به مکانی دلپذیرتر تبدیل می کند.

تور زمستان اروپا

تور زمستان

سفر به اروپا در زمستان چیزهای خاصی برای دیدن دارد. هیچ دو مکانی آن را به طور یکسان تجربه نمی کنند و در فصل زمستان اغلب احساس می کنید که برای اولین بار دوباره مقصدی را می بینید. البته دوباره تکرار می کنم که تور ارزان اروپا ویژای شینگن احتیا دارد پس برای دریافت آن چند ماه زودتر باید اقدام کرد. بر خلاف فصول دیگر، زمستان می تواند مکانی را کاملاً دگرگون کند و تجربه ای از بازدید را ایجاد کند که در سایر مواقع سال نمی توانید از آن لذت ببرید.

روزهای کوتاه و برف این فرصت را می دهد تا از ورزش های زمستانی یا از فعالیت هایی مانند جستجوی چراغ های شمالی لذت ببرید. متناوباً، زمستان تاریخ ها و جشن های مهمی را با خود به همراه دارد. مانند کریسمس و شب سال نو. این جشن ها به فرهنگ و سنت های محلی اجازه می دهد تا سفر جذاب تری داشته باشید.

هر مقصدی برای فصل زمستان مناسب نیست، اما برای کسانی که عاشق این فصل هستند بعید است زمان بهتری برای بازدید وجود داشته باشد. بیایید نگاهی به بهترین مقاصد زمستانی در اروپا بیندازیم.

هالستات، اتریش

برخی از نقاط اروپا در زمستان طبیعی ترین حالت خود را دارند، مانند شهر کوچک کوهستانی هالستات پس آن را در تور زمستان ۱۴۰۱ مد نظر قرار دهید. این شهر کوچک اتریشی که در کنار دریاچه ای نشسته است.

توسط کوه های آلپ مجاور احاطه شده است که هنگام درخشش با برف سفید شبیه به واقعی ترین صحنه نقاشی هستند. اما چیزی که هالستات را بسیار خاص می کند ترکیبی از چشم انداز باشکوه و خانه های آلپ زیبا است. قدم زدن در شهر چندان به طول نمی انجامد، اما مطمئناً هر چند قدم متوقف شوید تا منظره روبروی خود را تحسین کنید.

هالستات که از کوچه های کوچکی تشکیل شده و بین خانه های چوبی سنتی قرار دارد. بین ساحل دریاچه و تپه های تند پشت آن قرار گرفته است. اگر احساس می کنید پرانرژی هستید، پیاده روی خود را تا Hallstatt Skywalk در بالای شهر برای دیدن چشم اندازهای وسیع تر در نظر بگیرید. اگر از سرما بیزارید بهتر است تور کیش زمستان ۱۴۰۱ را نتخاب کنید هم گرم است و هم ارزان.

پراگ، جمهوری چک

شکی نیست که شهرستان پراگ یکی از بزرگ ترین دیدنی ها در تور زمستان اروپا است. بنابراین، تعجب آور نیست که پایتخت چک در ماه های گرم چقدر شلوغ می شود. نکته جالب این است که پراگ در زمستان به همان اندازه جذاب است و بخشی از گردشگران را در خود جای داده است. این شهر با عظمت، معماری و فرهنگ جهان قدیم حتی ممکن است با بارش برف جذابتر به نظر برسد.

در حالی که پراگ مطمئناً مکان فرهنگی است، عشق آن به آبجو و مهمانی به این معناست که پراگ نیز مقصدی سرگرم کننده است. لذت بردن از آبجوهای مختلف محلی در بسیاری از بارهای شهر بدون توجه به فصل لذت بخش است. اگر به دنبال گرم کردن و نوشیدن مقداری آبجو در همان زمان هستید، پراگ شما را با آبگرمهای آبجو فراوان پوشش می دهد.

جایی که می توانید به طور واقعی آب میوه های محلی را بخورید. فراموش نکنید بازار معروف کریسمس این شهر جایی است که می توانید با نوشیدنی های فصلی مانند شراب گرم و نوشیدنی محلی گروگ از روحیه جشن شهر لذت ببرید. برای خرید تور ارزان اروپا ویژای شینگن دریافت کنید تا بتوانید به پراگ نیز سفر نمایید. قیمت تور زمستان ۱۴۰۱ در این شهر نسبت به تابستان ارزانتر است.

تالین، استونی

بازدید از پایتخت های بزرگ در زمستان بسیار عالی است. اما خواهر و برادرهای کوچکتر و دوست داشتنی آنها نیز می توانند جذاب باشند. به عنوان مثال، پایتخت استونی، تالین را در نظر بگیرید. با مرکزیت یک شهر قدیمی با دیوارهای بسیار زیبا، این هسته تاریخی تالین است که بیشتر گردشگران به آن پایبند هستند. در حالی که تابستان کوتاه آب و هوای بهتری را برای گشت و گذار در فضای باز به ارمغان می آورد، نمی توان آن را با شیوه ای که زمستان در چشم اندازهای شگفت انگیز شهر تالین نشان می دهد مقایسه کرد.

شما خوش شانس هستید که در زمستان از این پایتخت بالتیک دیدن کنید زیرا تالین کیفیتی زیبا و افسانه ای پیدا می کند. این امر با حضور در بازار کریسمس شهر قدیمی با چراغ هایخوش رنگ و درخت بزرگ کریسمس تقویت می شود. فرصتی برای اسکیت روی یخ یکی دیگر از دلایل برای تحمل دمای محیط بیرون در زمستان است.

حقیقتاً، در عمق زمستان می تواند در تالین بسیار سرد شود. بنابراین تعجبی ندارد که مردم محلی با توجه به زمان، سونا و آبگرم خوب را دوست دارند. البته، همیشه این گزینه وجود دارد که در یک کافه یا بار جمع شوید و برف را از پنجره تماشا کنید.

سالزبورگ، اتریش

فصل جشن زمستان برای قلب اتریشی ها نزدیک و عزیز است پس آن را در تور زمستان ۱۴۰۱ مد نظر قرار دهید. بنابراین بازدید از مقصدی مهم مانند سالزبورگ نیازمند یک اقامتگاه قطعی است. این زمان از سال یکی از شلوغ ترین زمان ها برای شهر است و جشن ها و جشنواره ها از چپ و راست برگزار می شود.

همه اینها با صدای زیبای موسیقی کلاسیک و لباس های دیدنی در جای جای شهر مانند کاخ میرابل، قلعه هوهنسالزبورگ و منطقه شهر قدیمی در فضا منعکس می شود. برای شروع بازارهای کریسمس سالزبورگ وجود دارد. جایی که می توانید خود را با نان زنجبیلی سنتی و گلوهاین ادویه دار پذیرایی کنید.

سپس تماشای سنتهای غیر معمول اتریشی مربوط به کریسمس وجود دارد. مانند موسسات بت پرست کرامپوس و پرچتن که جانوران وحشتناک و شیطانی به نظر می رسند. سال نو را در خیابان ها با بارش آتش بازی تماشا کنید. سیرکها در این شهر فراوان هستند. برای خرید تور ارزان اروپا ویژای شینگن دریافت کنید تا بتوانید به اتریش نیز سفر نمایید. قیمت تور زمستان ۱۴۰۱ در این شهر نسبت به تابستان ارزانتر است.

نورنبرگ، آلمان

اروپا به ویژه به دلیل بازارهای کریسمس خود مشهور است. و اگر آلمان بهترین ها را داشته باشد، بهترین ها در شهر نورنبرگ یافت می شوند. این شهر باواریایی یکی از مشهورترین بازارهای کریسمس در آلمان است. که یک شهر قدیمی با شکوه قرون وسطایی را به سرزمینی رویایی تبدیل می کند. سنت نورنبرگ که متعلق به قرن ها پیش است، تبدیل به جشنواره ای بزرگ برای شادی و نشاط شده است.

با داشتن بیش از صد غرفه برای بازدید، می توانید خرید کنید و غذا بخورید. غذاهای سنتی که نباید از دست بدهید شامل همه چیز است. از سوسیس ساده براتورست گرفته تا نان زنجبیلی محلی اعتیادآور، lebkuchen. بازارهای کریسمس نورنبرگ فقط غذا و نوشیدنی نمی فروشند. آنها سوغات و هدایای بالقوه زیادی ارائه می دهند، از زیور آلات کریسمس گرفته تا کتانی های بین المللی!

بوداپست، مجارستان

در سالهای اخیر شهر بوداپست سرانجام به عنوان مقصد عالی آن شهر شناخته شد. پس آن را در تور زمستان ۱۴۰۱ مد نظر قرار دهید. بخشی از چیزی که پایتخت مجارستان را بسیار دوست داشتنی می کند راهی است که زمستان را در گام به گام طی می کند. ممکن است فکر کنید زمستان کارهایی را که باید در بوداپست انجام دهید محدود است. اما این شهر در واقع به طرز عجیبی مناسب روزهای کوتاه زمستان است.

حتی یک نگاه به ساختمان باشکوه مجلس که در شب روشن شده است شما را در این امر متقاعد خواهد کرد. بوداپست این روزها بخاطر حمام های بزرگ حرارتی اش مشهور است. جایی که افراد مختلف از اقشار مختلف اجتماع می کنند تا در آن ها آبتنی کنند. قیمت تور زمستان ۱۴۰۱ در این شهر نسبت به تابستان ارزانتر است.

 در اواسط تابستان سفر به اینجا خوب است اما زمستان بیشتر توصیه می شود. زیرا وقتی زیر سطح آب گرم می شوید، حس می کنید در بهشت هستید. راه های دیگر گرم نگه داشتن شامل مخفی شدن در یک کافه بزرگ قدیمی یا خوردن غذاهای خوشمزه مانند کیک و سایر غذاهای جشن در بازارهای محلی کریسمس است. در غیر این صورت، برعکس عمل کنید و با فعالیت های سرگرم کننده مانند اسکیت روی یخ با قلعه وجداهنیاد سرما را در آغوش بگیرید. البته شاید این شهر را نپسندید و ترجیح دهید که تور نروژ یا تور اروپا یا تور آلمان را انتخاب کنید.

بارسلونا، اسپانیا

آیا به دنبال مکان خاصی برایرزرو تور پاییز اروپا در سال جدید هستید؟ شهر خنک بی دردسر بارسلونا چطور است؟! یک شهر فرهنگی واقعی، نه تنها می توانید این شهر فوق العاده را ببینید، بلکه می توانید شب سال نو را به شیوه اسپانیایی تجربه کنید. این بدان معناست که برای تماشای آتش بازی با مردم محلی جمع شده و در سنت خوردن ۱۲ مشروب انگور را در نیمه شب برای خوش شانس بودن در سال آینده امتحان می کنید.

البته بازدید از بارسلونا در زمستان مزایای دیگری نیز دارد. برای شروع، شهر نسبتاً نسبت به جاهای دیگر اروپا گرمتر است، بنابراین گذراندن وقت در خارج از آن چندان سخت نخواهد بود. واقعا، تنها چیزی که در سفر زمستانی از دست می دهید سواحل است.

نتیجه گیری، تور زمستان ۱۴۰۱ عالی است!

تور مشهد زمستان

ما مطمئن هستیم که شما می توانید در تور مشهد زمستان ۱۴۰۱ یا تورهای دیگر زمستانی به شهرهای سردسیر لذت سفر زمستانی را احساس کنید. البته قیمت تور زمستان ۱۴۰۱ بستگی به مقصدی دارد که شما انتخاب می کنید. اما به نظر من مکان سردسیر ارزانتر و بهتر است زیرا روزها کوتاهتر، شبها طولانی تر، خورشید فقط در ۷ صبح طلوع می کند و هوا بسیار سردتر است. تعداد کمی از افراد خوش شانس هستند که با ما موافق هستند. در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا سفر در زمستان بسیار عالی است:

  1. نرخ سفر/هتل در تور زمستان ۱۴۰۱ کمتر است.

 بله درست است. از آنجا که بقیه مردم جهان به نوعی به خورشید و گرمای آن اعتیاد دارند، مردم در زمستان کمتر سفر می کنند (چرا مردم اینقدر دیوانه هستند) زمستان در اوج فصل گردشگری است.

  1. لباسهای جذاب زمستانی در تور زمستان ۱۴۰۱ دوست داشتنی هستند.
  2. نشستن کنار آتش : شومینه ها و آتش ها در طول سفرهای زمستانی کاملاً عالی هستند! این بدان معناست که می توانید به راحتی در تعطیلات با معشوق به احساسات عاشقانه بیفزایید.
  3. بارش برف هیجان انگیز است
  4. طعم غذا در زمستان بسیار بهتر است!

این تور از مقاصد متنوعی مانند: اروپا، آلمان، نروژ، استانبول، ترکیه، دبی، تایلند و تور کیش زمستان و تور مشهد زمستان و … قابل رزرو است.

قیمت این تور بستگی به مقصدی که برای سفر خود انتخاب می کنید متفاوت است. اما سعی کرده ایم اقتصادی ترین و مناسب ترین قیمت را برای مقاصد مختلف ارائه دهیم.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.