سفرآس24

تور تابستان ۱۴۰۲

تور تابستان 1402 به زودی برگزار می گردد. مقصد خود را انتخاب کرده اید؟ اگر نه پس باید عجله کنید چرا که بسیاری از مسافران از هم اکنون برای تعطیلات تابستانه خود به دنبال انتخاب بهترین مقصد هستند. در شرایطی که اغلب کشورهای جهان بر ایجاد زیرساخت های گردشگری تمرکز کرده اند و سعی دارند صنعت توریسم را به یکی از ارکان اصلی اقتصاد خود بدل کنند، شاهد آن هستیم که مقاصد توریستی یکی پس از دیگری قد علم می کنند و با ارائه جاذبه هایی وسوسه کننده جای خود را در سبد مسافرتی گردشگران باز می نمایند.

تور های فصلی

تور کیش

سفرآس24 همه روزه تور کیش از مبادی مختلف را برگزار می کند . با ما همراه باشید

تنوع مقاصد گردشگری به همان اندازه که قدرت انتخاب را بالا برده انتخاب را سخت نیز کرده است. حالا انواع تورهای اروپایی چون تور تابستان روسیه، آسیایی چون تور دبی تابستان ۱۴۰۲ و داخلی چون تور تابستان مشهد ۱۴۰۲ در لیست انتخاب شما قرار دارد و انتخاب یکی از آنها نیازمند اطلاعات کافی در زمینه شرایط مقصد از نظر جاذبه ها و هزینه هاست.

شما باید بدانید با توجه به علایق خود و مهم تر از همه با توجه به بودجه خود کدام تور را انتخاب کنید. نگران نباشید. تجربه چند ساله سفرآس این دغدغه شما را پیش بینی کرده و در پی آن در مقاله پیش رو به معرفی بهترین تورهای دنیا در تابستان ۱۴۰۲ پرداخته است. پس با ما همراه باشید.

کدام تور تابستان ۱۴۰۲ ؟ مسأله این است!

تور تابستان

دوست دارید تابستان ۱۴۰۲ را در کدام کشور یا در کدام شهر سپری کنید؟ تور مالدیو تابستان ۱۴۰۲ یا تور استانبول؟ سلیقه شما نقش مهمی در انتخاب مقصد دارد! شاید تفریحات دریایی را دوست داشته باشید. در این صورت باید به شهری در جوار ساحل پناه ببرید. شاید هم انگیزه شما خرید و بازدید از انواع فستیوال هاست. در این صورت باید مقصدی را انتخاب کنید که تابستانش فصل تخفیفات و جشنواره ها باشد.

با وجود نقش بالای سلیقه و انگیزه شما در تعیین مقصد نباید فاکتور مهم قیمت را نادیده بگیریم. گاهی این فاکتور مهم ترین نقش را در انتخاب مقصدی چون تور گرجستان تابستان ۱۴۰۲ ایفا می کند. با این تفاسیر باید به دنبال شهری باشید که قیمت تور تابستان ۱۴۰۲ آن ارزان تر تمام شود.

بهتر است بحث مقدماتی را به همین جا ختم کنیم و سراغ اصل مطلب برویم. کدام تور تابستان را انتخاب کنیم؟ ما در ادامه بهترین تورهای اروپا، آسیا و ایران را به شما معرفی خواهیم کرد تا راحت تر بتوانید به این سوال پاسخ دهید.

بهترین تور اروپا تابستان ۱۴۰۲ کدام است؟

تور تابستان روسیه

تورهای اروپایی با وجود هزینه بالا و مقدمات بسیار همیشه پر طرفدار و محبوب هستند. اما بحث بر سر تور تابستان ۱۴۰۲ است و ما قرار است بهترین تور تابستان اروپا را به شما معرفی کنیم. پس باید به سراغ کشوری سرد برویم که در این فصل به هوایی معتدل می رسد. با این ویژگی کجا بهتر از سرزمین سردسیر روسیه؟

تور تابستان روسیه؛ با عروسک ماتروشکا برگردید!

روسیه، سرزمین فرهنگ های رنگ رنگ، کشور جشنواره های اصیل، خاک هنرهای ناب و هنرمندان سرشناس! اغلب ما در فیلم های روسی زنانی با گونه سرخ از سرما  را دیده ایم و حالا اسم روسیه برای ما با برف و یخ تداعی می شود. با این شاید تعجب کنید اگر بشنوید این کشور از نظر آب و هوایی بسیار متنوع است. البته روسیه بسیار پهناور است و در هر منطقه آن آب و هوای خاصی حکم فرما است. البته اگر به دنبال تور داخلی هستید تور تابستان مشهد ۱۴۰۲ انتخاب بسیار مناسبی است.

اگر دست روی مسکو گذاشته اید باید بدانید مانند تور تابستان کیش ۱۴۰۲ بهترین انتخاب را برای تابستان خود در نظر گرفته اید. زمستان های این شهر به قدری سرد هستند که شاید برای شما قابل تصور نباشد. البته این فصل برای ورزش های زمستانی فوق العاده است، ولی اگر طاقت سرما ندارید بهتر است همان تور تابستان را انتخاب کنید. در هر صورت اگر روسیه را به عنوان مقصد سفر خوددر تور تابستان ۱۴۰۲ انتخاب کردید، حتماً با سوغاتی معروف این کشور برگردید؛ با یک عروسک ماتروشکا!

کدام تور تابستان آسیا را انتخاب کنیم؟

تور تابستان مالدیو

سفر به اروپا و دردسرهای ویزای شینگن و دلار دلار خرج کردن برای خیلی ها تورهای اروپایی را از لیست سفر خارج کرده. مسأله ای نسیت. کم مقصد لوکس تفریحی در قاره آسیا وجود ندارد! یکی از بهترین آنها تور ترکیه تابستان به ویژه تور آنتالیا تابستان ۱۴۰۲ . شاید تعجب کنید اگر بشنوید استانبول شهر مورد علاقه اروپایی هاست و بسیاری از مسافران این قاره نمی توانند از قید تایلندگردی بگذرند.

وقتی ساکنان قاره اروپا این همه راه را برای مقاصد اروپایی طی می کنند قطعاً باید در این قاره خبرهای خوبی باشد. پس بیایید با هم سری بزنیم به آسیا و جای جای آن را بگردیم و پس از آن مقصد متناسب با خود را با توجه به قیمت تور تابستان ۱۴۰۲ انتخاب کنیم. اول از همه برویم سراغ عروس خلیج فارس، دبی!

تور دبی تابستان ۱۴۰۲ ؛ راه دریا را پیش بگیرید!

دبی یک کشور گرم است که . با این حال فکر می کنید چرا تور تابستان دبی مانند تور تایلند این همه پرطرفدار است؟ چون حاکم دبی دقیق می داند که برای جذب گردشگراز چه ترفندهایی استفاده کند! کشوری که یک سوی آن چسبیده به دریاست و سوی دیگرش به بیایبان می رسد در هوای سرد بیابان گردی با شتر و لندکروز را پیشنهاد می دهد و در  تور تابستان ۱۴۰۲ پای تفریحات مهیج آبی را پیش می کشد.

پس در تابستان و هوای گرم به دبی سفر کنید، ولی دقت داشته باشید مانند تور تابستان کیش ۱۴۰۲ راه دریا را پیش بگیرید و دل به آب بسپارید. البته اگر از خرید در این کشور غافل شوید هیچگاه خود را نخواهید بخشید! چرا که این شهر یک بازار بزرگ برای خریدهای متنوع و لوکس است.

تور مالدیو تابستان ۱۴۰۲ و یک ماه عسل جزیره ای!

اگر دوست دارید در سفر تابستانی خود از چندین جزیره دیدن نمایید و چشم تان به منحصر به فردترین جانوران دریایی بیفتید حتماً مالدیو را انتخاب کنید. این کشور دیدنی چندین جزیره خود را مخصوص مقاصد توریستی مهیا ساخته و بهترین جاذبه ها را برای مسافران خود تدارک دیده است. مانند تور تابستان مشهد ۱۴۰۲ که اکنون معدنی از جاذبه های جورواجور است.

اگر چه بهترین فصل سفر به مالدیو زمستان است، اما سفرهای تابستانه نیز در این کشور چندان کم طرفدار نیستند. چرا که در این زمان تورها ارزان شده اند و تفریحات دریایی دلچسب تر از همیشه هستند. قدم زدن روی ماسه های سفید و چشم دوختن به آبی لاجوردی دریا بسیاری از زوج های جوان را به رزرو تور عروس و یک ماه عسل مالدیوی ترغیب می کند.

تور گرجستان تابستان ۱۴۰۲ ؛ بدون ویزا از روی پل صلح بگذرید!

وقتی به گرجستان سفر می کنید دقیقاً مشخص نیست یک تور اروپایی را انتخاب کرده ید یا یک تور آسیایی! چرا که این کشور در منطقه اوراسیا قرار گرفته و بلیط آن شما را به دو تور اروپا تابستان ۱۴۰۲ و آسیا تابستان ۱۴۰۲ دعوت می کند. پس اگر دوست دارید تور تابستان ۱۴۰۲ خود را با ترکیبی از آسیا و اروپا رزرو کنید از گرجستان غافل نشوید.

گرجستان دارای آب و هوایی کوهستانی است و در اغلب روزهای سال شرایط معتدلی دارد. این کشور در تابستان نیز مانند تور تابستان روسیه بسیار پرطرفدار و جذاب است و مهم تر از همه اینکه سفر به آن نیازی به ویزا ندارد. مجسمه مادر، پل صلح و برج ساعت نمادهای این کشور محسوب می شوند که بازدید از آنها می تواند در لیست تور تابستانه شما نیز قرار گیرد.

تور تابستان ترکیه؛ هم ارزان هم لوکس!

کسانی که قیمت تور تابستان ۱۴۰۲ را ارزان می خواهند و به ویژه کسانی که از هواپیما می ترسند و فوبیای ارتفاع دارند ترکیه را باید بهشت مسافرتی خود بدانند. ورود به کشور همسایه نه نیازی به ویزا دارد و نه به هواپیما سواری. شما می توانید حتی با اتوبوس هم به این کشور سفر کنید و ارزان ترین سفر ممکن را نصیب خود نمایید. دقیقاً مانند تور تابستان کیش ۱۴۰۲ !

ترکیه کشوری اوراسیایی است که در دل سنت های اصیل خود هزاران سازه مدرن کاشته تا مجموعه ای از بهترین جاذبه ها را برای مسافرانش فراهم کند. استانبول از مهم ترین مقاصد توریستی ترکیه در تور تابستان ۱۴۰۲ ، شهری است که هزاران مسجد را در گوشه گوشه خود جای داده و رقص و خوشگذرانی را به دل خیابان های خودکشانده.

تور آنتالیا تابستان ۱۴۰۲ و اقامت در هتل تایتانیک!

ترکیه صدها مقصد گردشگری لوکس دارد!  از شمال و شهر وان شروع کنید تا غرب و آنکارا و استانبول. اما اینکه ما حساب آنتالیا را جدا کرده ایم و به طور اختصاصی به آن پرداخته ایم نشان از محبوبیت این تور نزد ایرانیان دارد. تور آنتالیا یکی از جذاب ترین تورهایی است که مسافران لاکچری پسند ایرانی آن را انتخاب می کنند و آن را به دوستان خود نیز پیشنهاد می دهند.

اگر می خواهید بدانید در آنتالیا چه خبر است کافی است عکس های هتل تایتانیک بیچ لارا را ببینید. آن وقت وسوسه سفر به این شهر خواب را از چشمان شما خواهد گرفت و تا بلیط ترکیه را خریداری نکنید آرام نخواهید شد. پس اگر نمی خواهید وسوسه شوید بی خیال ادامه ماجرا شوید و فکر کنید ما هیچ نگته ایم. فعلاً می توانید به تور دبی تابستان ۱۴۰۲ فکر کنید!

تور تایلند؛ تابستان ارزان تر سفر کنید!

تایلند اگر چه به کشور توریسم جنسی شهرت یافته، اما همه نوع جاذبه ای را در تور تابستان ۱۴۰۲ در خود جای داده است و از این رو همه نوع مسافری با همه جور سلیقه ای را طرفدار خود ساخته. چه ساحل گردی بخواهید چه تفریحات آبی، چه جنگل گردی و چه سیر در معابد و چه تفریحات شبانه همراه با رقص و آواز.

بهترین تورهای تایلند به شهرهای پوکت، پاتایا و بانکوک ختم می شود. به شهرهایی که جاذبه های آنها تمامی ندارد و سفر به آن یک سیر و سیاحت لاکچری است. اگر چه تور تایلند در تابستان به سبب آب و هوای گرم چندان طرفدار ندارد اما دقیقاً به همین دلیل قیمت تور تابستان ۱۴۰۲ برای شما نزولی خواهد شد.

بهترین تورهای داخلی برای تابستان ۱۴۰۲

تور تابستان کیش

هزینه تورهای اروپایی را ندارید؟ تورهای آسیایی چون تور مالدیو تابستان ۱۴۰۲ و تور گرجستان تابستان ۱۴۰۲ هم با بودجه شما جور نیست؟ حوصله اخذ ویزا هم ندارید؟ اصلاً مسأله ای نیست. یک تور داخلی انتخاب کنید. اگر تصورتان از تورهای داخلی تورهایی بی جذبه و کم هیجان است فقط کافی است یک بار تور کیش یا تور مشهد را رزرو کنید. آنگاه تصورتان راجع به مقاصد ایرانی کاملاً تغییر می کند.

تور تابستان کیش ۱۴۰۲ و زدن به دل دریا!

سفر به کیش زمستان و تابستان ندارد و در ۳۶۵ روز سال پر طرفدار است. چرا که این جزیره همیشه خوش آب و هواست و در هر فصلی چیزی برای دیدن دارد. با این حال تور تابستان  ۱۴۰۲ تفریحات آبی این جزیره را دلچسب تر و اقامت در هتل دریایی ترنج را خواستنی تر می کند. پس رزرو تور تابستان را به مقصد کیش از دست ندهید.

در این جزیره زیبا همه چیز برای یک تفریح لاکچری به سبک تور اروپا تابستان ۱۴۰۲ فراهم است. از قدم زدن در سواحل مرجانی تا خرید بلیط مهیج ترین تفریحات دریایی. البته اقامت در هتل های جزیره خود قدم گذاشتن در یک شهر توریستی است! به ویژه اگر هتل ترنج، هتل داریوش یا هتل کوروش را رزرو کنید. در کنار کیش تور تابستان ترکیه از بهترین تورهای اوراسیایی قابل رزرو برای شما خواهد بود.

تور تابستان مشهد ۱۴۰۲ و سفری زیارتی – تفریحی!

بسیاری از افراد به سفرهای زیارتی علاقه مند هستند و در عین حال نمی خواهند از تفریح جا بمانند. این افراد بهتر است نگاهی ویژه به پایتخت معنوی ایران داشته باشند. این شهر در کنار حرم امام هشتم (ع) به عنوان اصلی ترین و مهم ترین جاذبه خود فرصت صدها تفریح مهیج و مدرن را نیز فراهم کرده تا تور مشهد را به توری زیارتی- تفریحی تبدیل کند.

در این شهر با ورود به حرم آرامشی محض در دلتان جای می گیرد و با حضور در پارک های آبی نفستان در سینه حبس می شود. زیارت، تفریح و خرید از مهم ترین جاذبه هایی هستند که در تور تابستان ۱۴۰۲ مشهد پیش روی شما قرار دارند.

ختم کلام با بحث پر استرس قیمت تور تابستان ۱۴۰۲ !

تور تابستان آنتالیا

رسیدیم به بحث شیرین و شاید هم تلخ هزینه سفر و قیمت تور! پیش از همه باید بدانید هر چقدر برای حال و هوای دلتان خرج کنید باز هم کم است. سفر صرف نظر از مقصد شما را به دنیایی وارد می کند که ارزش پول در برابر آن هیچ است. با این حال باید بدانید برخی مقاصد در تابستان ارزان تر و برخی مقاصد گران تر می شوند.

از جمله مقاصدی که درتابستان هزینه کمتری را می طلبند می توان به تور تایلند، دبی و مالدیو که آب و هوای گرم تابستان آنها را کم طرفدار کرده اشاره کرد. برعکس آنها تور سوئیس، تور گرجستان، ترکیه و تور آنتالیا تابستان ۱۴۰۲ در این فصل گران تر هستند. تور تابستان مشهد ۱۴۰۲ و تور تابستان کیش ۱۴۰۲ نیز به خاطر تعطیلات تابستانه و تقاضای بالا معمولاً در این فصل نرخ بالاتری دارند.

در نهایت چه مسافرانی که هزینه در سفرشان تأثیری ندارد و چه مسافرانی که مشکل هزینه دارند بدون هیچ نگرانی می توانند انواع تور تابستان ۱۴۰۲ را در دسته های ارزان تا لاکچری متناسب با بودجه خود در سایت سفرآس ۲۴ رزرو کنند.

سوالات متداول تور تابستان ۱۴۰۲ با سفرآس۲۴

توصیه می کنیم که از تورهای تابستان ترکیه استفاده کنید. از جمله تور آنتالیا و تور استانبول و … زیرا هم ارزان هم لاکچری و هم لذت بخش می باشد. همچنین …

تابستان به دلیل تعطیلات و آب و هوای مناسب فصلیست که اکثر مردم آن را برای تعطیلات و مسافرت انتخاب می کنند. به این ترتیب قیمت ها در این فصل می تواند کمتر و کیفیت ها می تواند بیشتر باشد. هرچند که بسته به مقصدی که انتخاب می کنید و همچنین کیفیت تور قیمت ها می تواند متفاوت باشد. و …

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *