سفرآس24

تور تایلند

تور تایلند یکی از محبوب ترین تورهای آسیایی در کنار تورهای عراق، عربستان و ترکیه است.کشور تایلند که در جنوب شرقی آسیا واقع شده به لطف تنوع جاذبه های توریستی خود توانسته به  یکی از قطب های اصلی گردشگری در جهان تبدیل شود.

سفر به این کشور فرصتی است برای بازدید از شهرهایی که به سبب قابلیت های توریستی همگی به شهرت جهانی رسیده اند. بانکوک، پاتایا و پوکت جذاب ترین مقاصد توریستی این کشور هستند که روی هم رفته یک پکیج کامل تفریحی را تشکیل می دهند. تور تایلند قیمت نسبتاً پایینی نسبت به بسیاری از تورهای اروپایی دارد و به همین دلیل در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

تایلند و آوازه ای که تا اروپا هم رسید!

تور تایلند

لیست مقاصد توریستی در جنوب شرق آسیا بسیار بلند بالاست. مالزی، ویتنام، تایلند،کامبوج، سنگاپور، فیلیپین، اندونزی! اما تا کنون فکر کرده اید که چرا تایلند در این میان بولد شده است؟ تا کنون از خود پرسیده اید که چرا مسافران ایرانی برای تعطیلات بهاری خود از بین این همه مقصد تور تایلند نوروز را انتخاب می کنند؟ یا اینکه چرا اروپایی ها با اینکه فرانسه و آلمان و اسپانیا را دارند نگاهشان به یک کشور آسیایی است؟ باید رازی در میان باشد! رازی که تور تایلند تابستان را نیز با وجود شرایط گرم آب و هوایی پر متقاضی کرده است.

تایلند در نزدیکی دریا قرار گرفته و این یعنی طبیعتی دیدنی و آب و هوایی ناب. اما قضیه به همین جا ختم می شود؟ قطعاً نه! آنچه این کشور را خاص کرده تعدد و تنوع جاذبه های توریستی است. در واقع شما هر انگیزه ای که از سفر داشته باشید تایلند می تواند صدرنشین انتخاب های شما باشد.

این کشور توانسته به لطف موقعیت جغرافیایی خود تبدیل به یکی از قطب های اصلی گردشگری در آسیا شود. در حال حاضر سهم صنعت توریسم در رونق اقتصادی این کشور بسیار بالاست  و همه روزه  ارزهای زیادی هستند که تبدیل به بات تایلند می شوند.در حال حاضر قیمت بات تایلند معادل ۲۵,۶۰۰ دلار آمریکاست، اما روز به روز نوسانات بسیاری را پشت سر می گذارد. 

طبیعت جذاب و چشم نواز، سواحل خوش آب و هوا، بازارهای ارزان، خوراک هایی با شهرت جهانی و تفریحات مهیج دریایی سبب شده که تایلند یک سر و گردن بالاتر از تمام رقیبان آسیایی خود قرار بگیرد. تا جایی که حالا مسافران زیادی عرضه تور لحظه آخری تایلند را رصد می کنند تا از فرصتی ارزان برای سفر به این کشور بهره مند شوند.

شش انگیزه برای گردش در کشور هزار معبد!

تور تایلند نوروز

انگیزه های زیادی می تواند پای شما را به قطب توریستی آسیا باز کند. از نفس کشیدن در جنگل و دریا و کوه تا ویزیت شدن توسط پزشکان متخصص. به هر حال سفر خود را با هر کدام از این انگیزه ها شروع کنید، پس از بهره مندی از تمام آن ها به پایان می رسانید.

طبیعتی که فقط در تایلند می بینید!

جنگل های باران خورده، دریای بی کرانه، سواحلی با شن های سفید ،آبشارهایی بلند قامت و کوه هایی که به آسمان اشاره می کنند! طبیعت هر چه که داشته یکجا تقدیم تایلند کرده تا بسته مسافرتی شما را کامل کند. در واقع آنچه بیش از همه این کشور را دیدنی کرده طبیعت بکر و چشم نواز است. مطمئن باشید قیمت تور تایلند هر چقدر که باشد ارزش قدم گذاشتن در این طبیعت بکر را خواهد داشت.

چشمانتان را ببندید و لحظه ای را تصور کنید که در جنگل هایی سبز و انبوه به سرعت از این سو به آن سو می دوید! درست شبیه یک پرنده، البته سوار بر یک زیپ لاین! یا تصور کنید از کوهی بالا می روید، آنقدر بالا که سرتان به ابرها می رسد و دستتان آسمان را لمس می کند! به آبشاری فکر کنید که مسیر آن از کنار میمون های بامزه و فیل های صبور می گذرد و به دشت و کوه و جنگل می پیوندد! کوه و جنگل و آبشار را در گوشه ای از  ذهنتان نگه دارید و چشم تان را باز کنید! موسیقی مرغان دریایی پلی شده و حالا وقت ساحل گردی است.   

 کسی که به سرزمین لبخندها سفر کرده باشد و به سواحل بکرش قدم نگذاشته باشد، قطعاً از سیر و سیاحت خود دست خالی برگشته. تور تایلند یکی از زیباترین جاذبه هایش را در قالب سواحل شگفت انگیز به نمایش گذاشته است و بخش قابل توجهی از طرفدارانش را نیز از همین طریق جذب کرده. ساحل مایابی جزیره فی فی، ساحل آزادی پوکت، ساحل شن های سفید جزیره کوچانگ، ساحل فرا نانگ کرابی پر بازدید ترین سواحل در این کشور هستند.      

دریایی با خاصیت غرق کنندگی

در تایلند آب هایی وجود دارند که به محض ورود در آن غرق می شوید. حتی اگر رکورد جهانی شنا در دستان شما باشد! دریایی سحر آمیز که برای کشاندن مسافران به سمت خود از ترفندهای جالبی استفاده می کند. به طور مثال به برخی مسافران پیشنهاد می دهد به عمق سی متری آب نفوذ کنند و از دیدن آبزیانی رنگارنگ با شکل و شمایل عجیب به وجد بیایید. به بعضی مسافران هم شنا و موج سواری را پیشنهاد می دهد.

 به هر حال با پذیرفتن هر یک از این پیشنهادها شما در خوشی و هیجان غرق خواهید شد! تفریحات دریایی چیزی نیست که بتوانید ساده از کنار آن بگذرید! به ویژه هنگامی که پای رزرو تور تایلند تابستان در میان باشد!  اگر بتوانید به جت اسکی، غواصی و شنا نه بگویید باید به شما تبریک گفت! شما قدرتمند ترین فرد جهان هستید.

نسخه ای که پزشکان تایلند برای شما می پیچند

وجود بیمارستان های پیشرفته و حضور پزشکان متخصص تایلند را به یکی از قطب های پزشکی جهان تبدیل کرده است. شما برای استفاده از بهترین خدمات درمانی می توانید یک تور به مقصد تایلند رزرو کنید  و علاوه بر استفاده از این خدمات به انواع جاذبه های توریستی نیز دسترسی داشته باشید.

جایگاه بالای این کشور در زمینه بهداشت و درمان سبب شده تایلند مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان پزشکی نیز قرار گیرد. برای استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی در این کشور بهتر است به جای دلار از بات تایلند استفاده کنید.

بازارهایی که جیب شما را خالی نمی کنند!

خرید ارزان یکی از فرصت هایی است که سفر به تایلند در اختیار شما خواهد گذاشت. در این کشور می توانید اجناسی چون لباس، صنایع دستی، وسایل الکترونیکی و قطعات کامپیوتری را با قیمتی مناسب خریداری کنید. البته در مراکز خرید این کشور اجناس با قیمت بات تایلند به فروش می رسند و در صورت خرید با دلار ضرر خواهید کرد.

 اگر قصد خرید ارزان را دارید باید زمان رزرو تور خود را با فصل حراج در این کشور تطبیق دهید. روزهای آخر خرداد تا اوایل شهریور زمانی است که می توانید شاهد انواع فستیوال های خرید با تخفیفات ۱۵ تا ۷۰ درصدی باشید. در این زمان هزینه های رزرو هتل نیز ارزان تر می شود. اگر مسافر تور تایلند نوروز هستید قید خریدهای ارزان را بزنید.

فضای بازی که می توانید در آن یک مبلغ دینی باشید

تایلند در لغت یعنی «سرزمین آزادی» و به معنای واقعی نیز چنین کشوری است. بیش از نود در صد مردمان این منطقه بودایی هستند و شمار فراوان معابد بودایی به این کشور لقب هزار معبد را داده است.  با این حال شما برای تبلیغ دین خود در آنجا هیچ مانعی نخواهید داشت. این فضای آزاد سبب شده مبلغان غربی از مدت ها قبل راه این کشور را پیش بگیرند و روز به روز بر پیروان دین خود بیفزایند. شما نیز با سفر به کشور هزار معبد از این فرصت برخوردارید که به تبلیغ دین خود بپردازید. با این وجود تور تایلند قیمت خود را در گرو ارزشی عقیدتی نیز نهاده است.

هنری که دولت تایلند به خرج داده و می دهد!

کشورهای که در دل خود انواع جاذبه های طبیعی را جای داده اند کم نیستند، اما شمار کشورهایی که بتوانند از آنها به خوبی استفاده کنند انگشت شمار است. تایلند در لیست این کشورهای انگشت شمار قرار دارد که از تمام ظرفیت های توریستی خود برای جذب گردشگر استفاده کرده است. در واقع طبیعت جذاب و آب و هوای مطلوب اگر چه برای تایلند موهبتی خداداد است، اما استفاده مطلوب از آن یک هنر است. هنری که از انگشتان دولت مردان تایلند می بارد. برای دیدن این هنرنمایی می توانید منتظر عرضه تور لحظه آخری تایلند با قیمت ارزان باشید.

 این کشور که اکنون بخش عمده ای از رونق اقتصادی خود را مدیون حضور گردشگران است، برای جذب بیشتر آنها انواع امکانات رفاهی چون هتل، رستوران، مرکز خرید،  وسایل حمل و نقل، پارک آبی، وسایل تفریحی و غیره را فراهم کرده. این تلاش دولت به رفاه هر چه بیشتر شهرهای توریستی ختم گشته و بیش از همه به نفع مسافران تمام شده است. برگزاری انواع فستیوال های خرید، بازی های ورزشی، تفریحات شبانه و برپایی انواع رستوران های حلال از دیگر برنامه های این کشور برای افزایش متقاضیان تور تایلند است.

جایگاه تایلند در صنعت توریسم

تور تایلند تابستان

نام تایلند مدت هاست که با صنعت توریسم پیوند خورده است. این کشور توانسته به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری در آسیا نگاه دنیا را به خود جلب کند و سالانه میلیون ها مسافر را از مرزهای خود عبور دهد. گردشگری در سرزمین لبخندها به چهار دسته گردشگری جنسی، گردشگری پزشکی، گردشگری فیل و گردشگری موای تای دسته بندی می شود که هر کدام فرصتی متفاوت را در اختیار گردشگران قرار می دهند. در حال حاضر گردشگری یکی از اصلی ترین پایه های اقتصاد این کشور است.

بهترین زمان برای سفر به تایلند برای آب و هوایی عالی

برای آب و هوای ایده آل از تایلند در طول فصول خشک از این کشور زیبا بازدید کنید، که در اکثر نقاط کشور از آبان ماه شروع می شود و تا ماه اسفند یا حتی تا اردیبهشت و فروردین ادامه دارد. (یک استثنای اصلی وجود دارد و آن خلیج پایین است، محل بهشت جزیره کو سامویی، کو فانگان و کو تائو که از مهر تا آذر بیشترین بارندگی را دارد.

به طور کلی، آبان تا بهمن خنک‌ترین و راحت‌ترین آب و هوا، با دمای متوسط ، آب‌های آبی شفاف، احتمال کم باران، و مناظر باشکوهی که از فصل باران‌های موسمی قبلی سرسبز است، دارد.

علاوه بر آب‌وهوای عالی، در این زمان از سال جشنواره‌های بزرگ تایلند و تعطیلات کریسمس و سال نو در غرب برگزار می‌شود، بنابراین شما به بزرگترین جمعیت تایلند ملحق میشوید. زمان سفر خود را برای اوایل آبان تعیین و یک تور تایلند رزرو کنید.

روزها در ماه اسفند تا فروردین گرمتر می شوند، اما زمان هوشمندانه ای برای بازدید از کشور هزار معبد است! زیرا کشور از جمعیت از اوج آبان تا بهمن آرام شده است. برای لذت بیشتر، فروردین تا اردیبهشت یک گزینه عالی است، زیرا ازدحام جمعیت کم شده است، جشنواره ها فراوان هستند و باران های تابستانی کمتر میشوند.

بنابراین طبیعی است که کسانی که عاشق غواصی هستند باید از سواحل جنوب غربی تایلند در فصول خشک بازدید کنند. شرایط در فصول خشک برای تفریحات آبی بهتر است، با دریاهای آرام تر، و مسافران کمتر فضای بیشتری را برای لذت بردن از اقیانوس به شما می دهد.

در این فصول ارزان تر به تایلند سفر کنید!

تایلند یک مقصد نسبتاً مقرون به صرفه در طول سال است، با این حال مسافران میتوانند در طول برخی از فصول سال مانند خرداد تا شهریور شدیدترین تخفیف‌ها را برای اقامت‌ها، پروازها و تور تایلند داشته باشند.

طبیعتا بازدید در فصل مرطوب یک قمار است! باران‌ها می‌توانند کمی بیشتر باشند و دسترسی به جزیره و خدمات قایق را تحت تأثیر قرار می‌دهند. اما برای مسافرانی که انعطاف پذیر و آماده هستند، فصل های کم جمعیت در تایلند نوید ازدحام کمتر و پس انداز پول بیشتری را می دهد!

تایلند و سه تور پر طرفدار آن

تور لحظه آخری تایلند

در این کشور مناطق توریستی فراوانی وجود دارند که  در این میان نام سه شهر خوش تر درخشیده است. بانکوک، پاتایا و پوکت مهم ترین شهرهای توریتسی این کشور هستند که بر سر جذب گردشگر بیشتر با هم رقابت می کنند. رقابتی که وجود انواع جاذبه ها و امکانات رفاهی را در این شهرها در پی داشته و  در نهایت به نفع مسافران تمام شده است. در ادامه به معرفی سه شهر محبوب تایلندگردان می پردازیم که آمار رزرو تور تایلند تابستان را نیز بالا برده اند.

تور بانکوک

بانکوک پایتخت تایلند و از پر جمعیت ترین شهر های این کشور است. این شهر توانسته با وجود انواع جاذبه ها جایگاه بالایی را در میان شهرهای توریستی جهان به خود اختصاص دهد. بازارهایی با اجناس ارزان، معابدی با معماری شگفت انگیز، بناهای باستانی با قدمتی کهن، انواع تفریحات آبی و شهربازی های مجهز و مدرن از این شهر یک مقصد جذاب ساخته اند.

کاخ بزرگ، معبد بودا، بازار روی آب، مزرعه تمساح و باغ وحش سافاری ورلد مهم ترین جاذبه های توریستی بانکوک هستند. این شهر در زمستان بسیار خوش آب و هواست و این امر سفر به تایلند را در این فصل با سیری صعودی مواجه می سازد. قبل از سفر به این شهر لازم است پول خود را به بات تایلند تبدیل کنید، چرا که استفاده از دلار در این منطقه چندان به نفع شما نیست. نکته دیگر اینکه با توجه به نوسانات دائمی قیمت بات تایلند بهتر است چند روز مانده به سفر خود اخبار ارز را رصد کنید.

تور پاتایا

پاتایا دیگر شهر تایلند با شهرتی جهانی است. جاذبه های این کشور نیز سفر به تایلند را برای بسیاری از افراد به یک وسوسه تبدیل کرده است. قدم زدن در سواحلی خوش آب و هوا، برگزاری انواع بازی های مهیج آبی، تفریحات شبانه در خیابان وایکینگ استریت، بازارهای شناور بر روی آب و جنگل گردی به سبک زیپلاین گزینه هایی هستند که تور پاتایا را بسیار جذاب کرده اند.

بازدید از این شهر در زمستان به دلیل آب و هوای مطلوب طرفداران بسیاری دارد. البته کسانی که به سفری اقتصادی و کم هزینه فکر می کنند می توانند روی تابستان دست بگذارند.  تور تایلند نوروز نیز برای استفاده از تفریحات آبی پاتایا انتخاب مناسبی است.

تور پوکت

اغلب مسافران تایلند به محض ورود به مرز این کشور راه پوکت را پیش می گیرند. این شهر ساحلی یکی از زیباترین مناطقی است که در سفر خود به سرزمین هزار معبد خواهید دید. قدم زدن در سواحلی با شن های سفید و ردیفی از درختان نخل، انجام مهیج ترین ورزش های آبی، بازدید  از جزایر  فی فی و فانگ انگا، دیدن مجسمه بودای بزرگ با ارتفاع ۴۵ متر، ماجراجویی در پارک فانتازیا و رستوران های رو به دریا سبب شده اند بسیاری از مسافران پوکت را بهشت تایلند بنامند. 

پوکت نیز چون پاتایا در قسمت جنوبی تایلند واقع شده و شما می توانید در تور خود از هر دو شهر بازدید کنید. بهترین زمان سفر به این شهر اواسط آبان تا نیمه های اردیبهشت یعنی زمانی است که بازار شنا و ورزش های آبی داغ است. البته این بازار داغ با تأثیر روی قیمت تور تایلند سفر شما را گران تر خواهد کرد.   

جاذبه های توریستی تایلند

جاذبه های توریستی تایلند

در سفر خود به این کشور فرصت های تفریحی بسیاری را پیش رو خواهید داشت. فراوانی این جاذبه ها همان قدر که به شما قدرت انتخاب می دهد،کار شما را برای انتخاب سخت خواهد کرد. به هر حال لازم است پیش از سفر با این جاذبه ها آشنا شوید و آن هایی را که با هزینه و سلیقه شما سازگارند در لیست تور خود قرار دهید. ما در لیست زیر پربازدید ترین جاذبه های تایلند را معرفی کرده ایم که احتمالاً در لیست شما نیز قرار خواهند گرفت. به یاد داشته باشید با رزرو تور لحظه آخری تایلند و خرید بلیط ارزان پول بیشتری را برای گردش ذخیره خواهید کرد.

 • پارک تاریخی سوخوتای (شمال تایلند)
 • بازارهای شناور (بانکوک)
 • گراند پلاس و وات پراکائو (بانکوک)
 • جزیره مرجان (پاتایا)
 • شو الکازار (پاتایا)
 • جزایر فی فی (پوکت)
 • پارک تفریحی فانتازیا (پوکت)
 • ساحل پاتونگ (پوکت)

چگونه به تایلند سفر کنیم؟

سفر به تایلند

انتخاب شیوه سفر کاملاً شخصی است و به سلیقه خود شما بستگی دارد. با این وجود باید از مزایا و معایب هر کدام از شیوه های سفر آگاه باشید و پس از آن دست به انتخاب بزنید.

سفر شخصی

اگر می خواهید به صورت شخصی به تایلند سفر کنید، باید مقدماتی چون دریافت پاسپورت، اخذ ویزا، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را در نظر داشته باشید. تمام این مقدمات نیازمند برنامه ریزی دقیق و البته صرف زمان بسیار است. شما باید از قیمت انواع هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید و تفریحات با خبر شوید و با توجه به سلیقه، ذائقه و هزینه خود یک سفر مطلوب را برنامه ریزی کنید. اگر وقتی برای فراهم کردن این مقدمات ندارید و می خواهید با شیوه ای راحت تر سفر کنید، بهتر است به فکر رزرو تورتایلند باشید. 

رزرو تور

رزرو تور یکی از ساده ترین و در عین حال ارزان ترین راه ها برای سفر است. در حالی که بسیاری از افراد فکر می کنند با سفر شخصی هزینه کمتری خواهند پرداخت، تجربه مسافران چیز دیگری می گوید. سایت های گردشگری با رزرو سالانه بلیط هواپیما و هتل از تخفیف خوبی بهره مند می شوند و این تخفیف نهایتا به جیب مسافران می رود. در این نوع سفر همچنین فراهم کردن بسیاری از مقدمات سفر بر عهده تور است و شما همزمان با رزرو تور از آنها برخوردار خواهید شد. خبر خوب دیگر آنکه برخی سایت ها برای تور تایلند تابستان خود آفرهایی ویژه به تفریحات آبی اختصاص داده اند.

خدمات تور تایلند

خدمات تور تایلند

تور تایلند در سایت های گردشگر ی مختلف با خدماتی متفاوت عرضه می گردد. با این حال در اغلب این سایت ها می توانید خدماتی چون اخذ ویزا، بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل، ترنسفر فرودگاهی و بیمه را دریافت کنید. برخی آژانس های مسافرتی کار تبدیل ریال ایران به  بات تایلند را نیز در خدمات خود گنجانده اند. با توجه به آگاهی کارشناسان تور از به روز رسانی قیمت بات تایلند این خدمت بسیار کاربردی و ارزشمند خواهد بود. 

قیمت تور تایلند و فاکتورهای مؤثر در آن

قیمت تور تایلند

اگر چه مسافران همواره می خواهند از قیمت دقیق تور مطلع شوند، اما تعیین این قیمت برای همه یکسان نیست. در واقع این شرایط و سلیقه شماست که  قیمت تور را تعیین می کنند. در ادامه مهم ترین عوامل تأثیر گذار بر  قیمت تور را بررسی خواهیم کرد.

شیوه سفر

یکی از مهم ترین عواملی که در تعیین قیمت تور نقش بسزایی دارد، شیوه سفر است. بلیط هواپیما و بلیط قطار با قیمت های متفاوت خود نرخ های گوناگونی را بر تور تحمیل می کنند. آنچه واضح است قیمت بالای تورهای هوایی نسبت به تورهای زمینی است و آنچه از این هم واضح تر است راحتی تور هوایی به نسبت تور زمینی است. تور تایلند در حال حاضر به صورت هوایی قابل رزرو است و از تهران به مقصد فرودگاه بانکوک انجام می شود.

زمان سفر

چه زمانی را برای رزرو تور خود انتخاب می کنید؟ زمانی که تایلند در بهترین آب و هوای خود به سر می برد و قدم به قدم آن را مسافر گرفته یا زمانی که گرمای هوا حتی خود تایلندی ها را خانه نشین کرده؟ هر کدام از این انتخاب ها یک قیمت متفاوت را پیش روی شما می گذارد. 

اگر زمان خوش آب و هوا را انتخاب کنید، با شهری شلوغ مواجه می شوید و قطعاً تور خود را با هزینه بالاتری رزرو خواهید کرد. تور تایلند نوروز نیز به سبب تعطیلات هم پرمتقاضی و هم گران است. اگر هم دوست دارید هزینه های سفرتان پایین بیاید، باید با گرمای هوا کنار بیایید و رزرو تور خود را به فصل تابستان  موکول کنید.

کیفیت هتل

ستاره ها نه تنها کیفیت یک اقامتگاه را تعیین می کنند، بلکه هزینه رزرو آن را نیز مشخص می کنند. اینجاست که باید گفت: «هر چقدر پول بدهید آش می خورید». در تایلند دسترسی شما به هتل های لوکس پنج ستاره و  هتل های ارزان قیمت به یک اندازه است و این شما هستید که باید با توجه به شرایط خود دست به انتخاب بزنید.

اگر قرار است تمام وقت به گردش بپردازید و هتل خوابگاه شماست، می توانید یک هتل ارزان قیمت رزرو کنید. اما اگر تمایل دارید که در اقامتگاه خود نیز به بهترین تفریحات و لوکس ترین رستوران ها دسترسی داشته باشید، به سراغ پنج ستاره ها بروید. با خرید تور لحظه آخری تایلند و کم کردن هزینه بلیط هواپیما می توانید با جیب پرتری به سراغ رزرو هتل بروید.

هتل هایی که سفرتان را لاکچری می کند

 • هتل پولمن بانکوک جی (بانکوک)
 • هتل آماری واترگیت (بانکوک)
 • هتل ربیت ریزورت (پاتایا)
 • هتل مونترا (پاتایا)
 • هتل تارون بیچ ویلیج ریزورت (پوکت)
 • هتل حیات ریجنسی ریزورت (پوکت)

هتل هایی که سفرتان را اقتصادی می کند

 • هتل سیتی پوینت (بانکوک)
 • هتل داوین نانا (بانکوک)
 • هتل ال کی لجند (پاتایا)
 • هتل میراکل سوئیت (پاتایا)
 • هتل ایبیس پوکت پاتونگ (پوکت)
 • هتل اسپیرا پرایم پاتونگ (پوکت)

تکنیک های ویژه برای رزرو تور ارزان

رزرو ارزان تور تایلند

از آنجا که قیمت بلیط یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر در قیمت تور تایلند است، با کاهش قیمت آن می توانید تور خود را بسیار ارزان تر رزرو کنید. خرید بلیط لحظه آخری و بلیط ارزان قیمت دو راهکار ساده اما فوق العاده برای رزرو ارزان تور هستند.

از تور لحظه آخری غافل نشوید

تور لحظه آخری همان گونه که از نامش پیداست در آخرین ساعت های فروش بلیط عرضه می شود. زمانی که ساعت پرواز نزدیک شده و هنوز ظرفیت تکمیل نیست. در این هنگام آژانس های مسافرتی با فروش بلیط به صورت ارزان هم صندلی های خود را پر می کنند و هم امکان دسترسی به تور تایلند را به صورت ارزان برای مسافران فراهم می نمایند. تنها ایراد این بلیط به ناگهانی بودن زمان سفر بر می گردد. از زمانی که این بلیط را خریداری می کنید تا پرواز فرصت زیادی نمانده و شما باید در کوتاه ترین زمان برای سفر آماده شوید.

منتظر عرضه بلیط ارزان قیمت باشید

بلیط های ارزان قیمت زمانی عرضه می شود که گردشگران تمایل چندانی به سفر ندارند. این عدم تمایل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که نا مساعد بودن آب و هوا از مهم ترین آنهاست. با توجه به آب و هوای گرمسیری  تایلند می توان گفت تابستان بهترین زمان برای خرید تور ارزان قیمت است. تور تایلند تابستان توری ارزان با فرصت های تفریحی فراوان است.

چگونگی رزرو تور

چگونگی رزرو تور تایلند

سالانه میلیون ها مسافر از سراسر دنیا کشور خود را به مقصد تایلند ترک می کنند که در این میان سهم ایرانیان نیز قابل توجه است. با توجه به این محبوبیت اکنون تور تایلند به جمع تورهای پر متقاضی در ایران پیوسته است و سایت های گردشگری عرضه آن را به نسبت این تقاضا افزایش داده اند. سفرآس ۲۴ از جمله سایت هایی است که این تور را به صورتی متنوع و با قیمتی مناسب در دسترس مسافران قرار داده است.

تنوع تورهای عرضه شده در این سایت  قدرت انتخاب شما را بالا برده و دست شما را برای انتخاب انواع تورهای ارزان قیمت تا لاکچری باز گذاشته است. برای چگونگی تبدیل پول ایران به بات تایلند و اطلاع از آخرین قیمت بات تایلند نیز می توانید با کارشناسان سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید.

بهترین تور تایلند

بهترین تور تایلند

بهترین تور اگر چه برای مسافران مختلف مصداق های متفاوتی دارد، اما در نهایت به دو گزینه محدود می شود: تور لاکچری و تور ارزان. در حال حاضر امکان رزرو هر کدام از این تورها برای مسافران وجود دارد. تورهای لاکچری تایلند در هتل هایی لوکس با انواع امکانات تفریحی و رفاهی برگزار می شوند و از نظر زمانی نیز اغلب در بهترین فصل برگزار می گردند.  با توجه به آب و هوای مطلوب بهاری در این کشور، تور تایلند نوروز نیز می تواند توری لاکچری محسوب شود.

اگر به دنبال کاهش هزینه های سفر هستید می توانید تور ارزان قیمت تایلند را انتخاب کنید و در هتلی دو ستاره با امکانات متوسط اقامت داشته باشید. همچنین می توانید تابستان را برای سفر خود انتخاب کنید تا از تخفیفات ویژه هتل ها و مراکز خرید بهره مند شوید. خرید تور لحظه آخری تایلند آخرین پیشنهاد ما برای شروع سفری اقتصادی است.

سخن پایانی

سخن پایانی تایلند

رزرو تور تایلند یک فرصت خاص است برای:

 • کسانی که می خواهند فارغ از ازدحام دنیای مدرن در طبیعتی بکر و سواحلی خوش آب و هوا قدم بزنند.
 • کسانی که می خواهند مهیج ترین تفریحات دریایی را در آب هایی بیکران تجربه کنند.
 • کسانی که هیچ راهکاری برای رهایی از روزمرگی نیافته اند و به یک تجربه متفاوت نیازمند هستند.
 • کسانی که می خواهند با یک تیر چند نشان بزنند و در یک تور از جنگل و دریا و کوه دیدن کنند.

نام شما در این لیست قرار داشت؟ پس چمدان ها را ببندید! 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *