تور شیراز از تهران

رزرو تور شیراز از تهران با قیمت عالی و خدمات ویژه تور های شیراز  . ما در سفرآس 24 همواره به قیمت عالی و خدمات مناسب جهت رزرو تور شیراز تاکید داریم . کارشناسان سفرآس با توجه به بودجه شما بهترین تور ممکن را پیشنهاد می دهند .

تور شیراز از تهران را با هتل دلخواه خود رزرو نمایید .

ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۱۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۱۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۹۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۷۳۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۹۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۷۷۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۴,۱۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۹۱۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۶۹۰,۰۰۰ تومان

تور شیراز از تهران

برای سفر از تهران بزرگ به سمت مهد ادب و فرهنگ کشور شاید دانستن چند نکته عاری از لطف نباشد؛ دانستن برخی نکات در حین سفر باعث میشود کیفیت سفرتان  با  رضایت خاطر بیشتری صورت گیرد.

 در این مقاله قصد داریم نکات مهمی را در رابطه با تور شیراز از تهران در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

تور شیراز از تهران
تور شیراز از تهران

 تور هوایی شیراز از تهران

اگر هدفتان این است که زودتر به مقصد برسید هواپیما می تواند گزینه ای ایده آل برای شما باشد.

 در تور هوایی شیراز از تهران کمتر از یک ساعت و نیم پرواز زمان لازم دارد که با احتساب تشریفات مرتبط با فرودگاه این زمانه حدوداً به ۳ ساعت می رسد.

 فرودگاه شهید دستغیب شیراز ۲۰ تا ۲۵ دقیقه از مرکز شهر شیراز فاصله دارد. مسیر ان بسیار سرراست است  روزانه حدوداً ۲۰ هواپیما از شرکت‌های هواپیمایی مختلف از تهران به سمت شیراز پرواز دارند که از این شرکت هوایی می توان به:

 • معراج
 • ایران ایر
 • کیش ایر
 • زاگرس
 • قشم ایر
 • آتا
 • ایران ایرتور
 • تابان ایر
 • ماهان
 • سپهران
 • آسمان

اشاره نمود که از سمت فرودگاه مهرآباد تهران به سمت فرودگاه دستغیب شیراز حرکت می کند.

 قیمت بلیط پروازهای تهران به شیراز بسته به مدل هواپیما ساعت پرواز شرکت هواپیمایی کلاس بلیط متغیر می شود و این تنوع باعث می‌شود که قدرت شما  در زمان بیشتر شود.

 تور شیراز زمینی با قطار

بیش تر افراد برای راحتی در سفرشان  تور شیراز زمینی با قطار  را انتخاب می کنند، تقریباً می‌توان گفت قطارهای خوبی در مسیر تهران به سمت شیراز  سفر خود را انجام می‌دهند.

 • قطارهای ۴ تخته شرکت نورالرضا
 • غزال
 • امید
 • سریر

 از جمله قطار هایی هستند که دارای کوپه های مجهز به مانیتور رستوران و همه امکانات رفاهی می باشند دو نکته مهم در رابطه با مواد غذایی آنها این است که قیمت بلیط قطار نسبت به هواپیما بیشتر است و  شرایط کنسلی بلیط قطار از  بلیط هواپیما راحت تر و معمولا کم دردسر تر است.

 تور نوروزی شیراز از تهران

هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم قیمت های عادی و مناسب دیده نمی شوند اگر قصد دارید در تعطیلات نوروز به سمت شیراز سفر کنید باید تور خود را از اول اسفندماه انتخاب کنید.

 پیشنهاد می شود هفته دوم عید را برای سفر به سمت شهر شاعران پرآوازه ایران انتخاب نمایید زیرا علاوه بر اینکه این شهر در هفته دوم نوروز خلوت تر است نرخ تورهای نوروزی در هفته دوم به مراتب کمتر می شوند.

 زمان پیش فروش بلیت های نوروزی حدوداً یک الی دو ماه قبل از تعطیلات است که از طریق  قطار و هواپیما می توانید  اقدام به خرید کنید.

 تور ارزان شیراز از تهران

 هدف از تور ارزان شیراز این است که همه امکانات رفاهی سفر را داشته باشد یا از کیفیت آن کاسته نشود و قیمت آن کمتر شود اگر شرایط کاری و زندگیتان به گونه‌ای است که اختیار تعیین کردن زمان سفر با خودتان است مشمول خرید تور ارزان شیراز خواهید شد.

با نگاهی به تقویم در روزهای غیر تعطیل و غیر مناسبتی می توانید نسبت به گرفتن تور شیراز اقدام نمایید. در روزهای نسبتا شلوغ و تعطیلات هزینه سفر به  شیراز بیشتر می‌شود.

 در این مقاطع شیراز شلوغ تر است ولی در زمان غیر تعطیلی  و غیر هفته تمامی قسمت ها و مکان های شیراز باز  هستند و از شلوغی و هیاهو خبری نخواهد بود.

 البته باید مراقب  تبلیغات دروغین برخی از آژانس های مسافرتی و گردشگری باشید بهتر است کار رزرو تور شیراز از تهران را به آژانس گردشگری سفر آس ۲۴ واگزار کنید تا سفری دل چسب داشته باشید.

چند راهکار ساده برای سفری ارزان قیمت در ایام شلوغی سال

اگر کارمند هستید یا ماه عسل دارید در زمان سفر امکان دارد  دستتان بسته شود مجبور هستید برای تور ارزان شیراز در روزهای تعطیل اقدام کنید، اما اصلا نگران نباشید برای پایین آوردن هزینه ها و راهکارهای دیگری هم هستند.

 بلیط قطار ها معمولا از هواپیماها به مراتب پایین تر هستند بیشتر آنها امکانات رفاهی خیلی خوبی هم دارند و همانند هواپیما مدام در حال افزایش قیمت  نیستند.

برای خانواده‌هایی که تعدادشان کم هست انتخاب خوبی  است؛ برای کسانی که پرجمعیت می باشند هتل آپارتمان ها می توانند گزینه بهتر و مقرون به صرفه تر باشند و  تعداد اتاق های شان بیشتر از همه بزرگتر هستند.

 بزرگ بودن و داشتن آشپزخانه برای یک هتل آپارتمان از مزایای آن است با آشپزی در آن از هزینه های سفر تان می‌توانید کم  کنید با توجه به تنوع و بعد مسافت برای دیدن برخی از مکان های مهم شیراز بهتر است گشت شهری شیراز را به صورت گروهی انتخاب کنید.

در این کار هزینه‌های شما به مراتب  کمتر می شود از آنجا که هتل ها  فقط وعده صبحانه را دارند به شما  توصیه می کنیم این مدل را به هیچ عنوان از دست ندهید.

زیرا شما عملاً تمام روز را در گشت و گذار هستند و شاید نتوانید وعده  غذا را  به خوبی در رستوران ها و هتل ها میل کنید و از دیگر نکات مهم در صرف صبحانه این است که هزینه هایتان را کم می کند.

تور لوکس شیراز از تهران

تور لوکس با تور  های معمولی تفاوت زیادی دارد و تشریفات ویژه برای آنها در نظر گرفته شده است در این تورها از هواپیما های لوکس به آنها هوا پیما  گفته می شود و قطارهای ویژه که دارای امکانات رفاهی و تفریحی و خاصی هستند استفاده می کنند.

تور  شیراز معمولا هتل های ۵ ستاره هستند که خدمات و امکانات رفاهی گسترده‌ای را دارند معمولاً هتل ها در مرکز شهر قرار گرفتند کارکنان این تور ها  کارآزموده هستند  و کاملا متعهد می باشد تا تمامی نیازهای مهمانان را رفع کند و خیلی خوب سرویس دهی می کنند.

سوالات متداول تور شیراز از تهران

اگر شما به دنبال یک برنامه سفری خوب و اصولی برای نورزتان هستید بهتر است از اوایل اسفند ماه این تور را رزرو کنید زیرا به دلیل تقاضای بالا برای سفر به شیراز این تور ها خیلی زود پر می شوند و در نزدیکی نوروز قیمت تور بالا می رود.

سفر به شیراز مزیت های خاص خود را دارد در سفر به شیراز با هواپیما شما می توانید به مدت ۲ ساعت از مشهد به شیراز برسید و خسته راه در سفر نشوید.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *