سفرآس24

تور لحظه آخری آنتالیا

تور های ترکیه

تور کیش

سفرآس24 همه روزه تور کیش از مبادی مختلف را برگزار می کند . با ما همراه باشید

تور لحظه آخری آنتالیا را چگونه رزرو کنم؟

خوب قبل از هر چیز باید عنوان کرد که زمان سفر شما برای تور لحظه آخری آنتالیا هتل ۵ ستاره و خرید بلیط بسیارمهم است. چون اگر در فصل تابستان به این شهر سفر کنید هوا بسیار گرم و کلافه کننده است. اگر در نوروز به این شهر سفر کنید هوا کمی سرد به همراه بادها و باران های موسمی است. البته به خاطر داشته باشد که بهترین هتل های آنتالیا در این زمان بسیار گران قیمت است.  اگر فرزندان شما خردسال هستند و به همراه شما در آنتالیا سفر می کنند بهتر است شرایط آب و هوایی را بسنجید تا بدانید گرما زده نشوند یا سرما نخورند.

تور لحظه آخری آنتالیا

چه پروازی بخرم؟

 یکی از بهترین پرواز ها برای رزرو تور لحظه آخری آنتالیا از شیراز و تور لحظه آخری آنتالیا از مشهد یا تور لحظه آخری آنتالیا از تهران اگر قصد داشته باشه قیمت کمتری داشته باشد، پرواز قشم ایر است. البته با وجود کودکان کمتر مناسب به نظر می رسد. همچنین یک پرواز بسیار عالی با عنوان ترکیش وجود دارد که به دلیل هزینه‌های بسیار زیاد آن توصیه نمی شود. 

البته اگر مشکل مالی ندارید بهترین گزینه برای انتخاب است. تور لحظه آخری آنتالیا هتل ۵ ستاره نیز برای برخی افراد بسیار جذاب است بنابراین توصیه می کنم اگر با پرواز ایرانی سفر می کنید و می خواهید هتل های خوب برای اقامت نزدیک فرودگاه و تفریحات آبی باشد. و غذای خوب برای کودکان شما ارائه دهد هتل مکس رویال و میراکل هستند که میتوانم توصیه کنم.

 راجع به پروازهایی که از تهران به آنتالیا و یا شهرهای دیگر ایران می گیرید باید گفت که پروازهای ایرانی که قیمت کمتری دارند برای نشستن در فرودگاه آنتالیا مجوز ندارد. و این برای گردشگران کمی نامناسب است. چون باید هزینه ترانسفر را پرداخت کنند تا برسند به شهر آنتالیا! اما اگر برای شما مقدورست و میتوانید هزینه پروازهای ترکیش رو خریداری کنید. 

پرواز تور لحظه آخری آنتالیا
پرواز تور لحظه آخری آنتالیا

چون این پروازها مستقیم در فرودگاه آنتالیا می‌نشیند و کلاً طول سفر ۳ ساعت و نیم زمان سفر می باشد. در صورتی که وقتی شما با پرواز ایرانی به آنتالیا سفر کنید از یک شهر دیگر باید سه تا چهار ساعت ماشین سواری کنید تا به آنتالیا برسید. بنابراین سعی کنید پروازهای ترکیش را در تور لحظه آخری آنتالیا از شیراز و تور لحظه آخری آنتالیا از مشهد یا تور لحظه آخری آنتالیا از تهران رزرو نمایید.

پروازهای بین المللی به فرودگاه  Fraport TAV آنتالیا، ۱۳ کیلومتری مرکز شهر، که بسیار نزدیک است انجام می شود. شما می توانید انتقال از فرودگاه آنتالیا به نقطه مقصد خود را سازماندهی کنید. همچنین دو اتوبوس عمومی وجود دارد – شماره ۶۰۰ (هر ۳۰ دقیقه حرکت می کند) و ۸۰۰ هر ۲ ساعت حرکت می کند از فرودگاه خارج شده و به پایانه اتوبوس بروید. می توانید تعدادی مینی اتوبوس از ترمینال به نقاط مختلف سوار شوید. 

بسته به جایی که در آنتالیا می روید، می توانید به فرودگاه YDA Dalaman در منطقه موگلا، که به کالکان و کاش نزدیکتر است، بروید. اگر قصد اقامت در Kaş یا Kalkan را دارید، رفتن مستقیم به فرودگاه آنتالیا گزینه بهتری خواهد بود و تقریبا ۵ ساعت در مسیر دالامان به آنتالیا صرفه جویی می کنید.

چه منطقه ای را برای هتل ببینم ؟

بعضی از گردشگران اعتقاد دارند که مکان اقامت خوب برای آنها منطقه لارا آنتالیا است. لارا مکانی که به عنوان مرکز شهر شناخته میشود و به همه مناطق که دیدنی و تاریخی هستند دسترسی مناسبی دارد. با وجود ایستگاه‌های مترو، ون ها و غیره شما می توانید به راحتی هر جا که بخواهد برسید. البته قابل ذکر اینکه هتل میراکل از فرودگاه و شهر فاصله زیادی دارد و برای من که از جمعیت زیاد خدل خوشی ندارم خیلی خوب بود. اما برای کسی که عاشق شلوغی باشد گزینه مناسبی نیست.

منطقه لارا
منطقه لارا

حالا متوجه شدیم که هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی بد نیست بنابراین تصمیم با خود شماست. مژده من به شما اینکه اگر یک هتل خوب در آنتالیا رزرو کنید صبحانه، ناهار، شام، نوشیدنی و همه چیز را ارائه می‌دهد. اغلب این هتل ها دارای ساحل اختصاصی با ورزش ها آبی بی نظیر هستند. جشنواره های دوست داشتنی، قایق سواری و قایق های بادبانی و غیره!

برای تور لحظه آخری آنتالیا هتل ۵ ستاره چقدر پول نیاز دارید ؟

 شما باید برنامه ریزی کنید که روزانه ۴۶۱ TRY (54 دلار) برای تعطیلات خود در در تور لحظه آخری آنتالیا از شیراز یا تور لحظه آخری آنتالیا از تهران هزینه کنید. که این میانگین هزینه روزانه بر اساس هزینه سفر سایر بازدیدکنندگان در  تور لحظه آخری آنتالیا از مشهد و شهرهای دیگر است. مسافران گذشته به طور متوسط ۱۵۴ TRY (18 دلار) برای صرف غذا در یک روز و ۷۴ TRY (8.70 دلار) برای حمل و نقل محلی هزینه کرده اند. 

همچنین، میانگین قیمت بهترین هتل های آنتالیا برای یک زوج ۴۴۶ TRY (53 دلار) است. بنابراین، سفر به آنتالیا برای دو نفر به مدت یک هفته به طور متوسط ۶،۴۵۵ TRY (760 دلار) هزینه دارد. همه این میانگین قیمت های سفر از سایر مسافران جمع آوری شده است تا به شما در برنامه ریزی بودجه سفر خود کمک کند.

معمولاً یک هفته تعطیلات در  تور لحظه آخری آنتالیا هتل ۵ ستاره برای یک نفر حدود ۳۲۲۲ TRY هزینه دارد. بنابراین، سفر به آنتالیا برای دو نفر حدود ۶۴۵۵ TRY برای یک هفته هزینه دارد. هزینه یک سفر دو هفته ای برای دو نفر ۱۲.۹۱۰ TRY در آنتالیا هزینه دارد. اگر به عنوان یک خانواده سه یا چهار نفره سفر می کنید، قیمت فرد اغلب کاهش می یابد زیرا بلیط بچه ها ارزان تر است و اتاق های بهترین هتل های آنتالیا می توانند مشترک باشند. 

اگر در مدت زمان طولانی تری آهسته سفر کنید، بودجه روزانه شما نیز کاهش می یابد. دو نفر که به مدت یک ماه در این شهر با هم سفر می کنند، اغلب می توانند بودجه روزانه کمتری برای هر نفر نسبت به یک نفر که به مدت یک هفته سفر می کند داشته باشند.

تور لحظه آخری آنتالیا از تهران چقدر گران است؟

چقدر پول برای تور لحظه آخری آنتالیا نیاز دارم؟ هزینه سفر به آنتالیا چقدر است؟ آیا بهترین هتل ها آنتالیا گران است؟ میانگین هزینه سفر بر اساس درجه گرانی در اینجا طبقه بندی شده است. همه این قیمت های از بودجه مسافران واقعی محاسبه می شود. 

بودجه اقامت در تور لحظه آخری آنتالیا هتل ۵ ستاره به طور میانگین برای یک نفر TRY223 است. برای دو نفر که دارای یک اتاق هتل معمولی دو نفره هستند، متوسط قیمت اتاق هتل در آنتالیا ۴۴۶ TRY است.

بهترین زمان تور لحظه آخری آنتالیا

این شهر ساحلی عالی و مملو از جاذبه های فراوان است. بنابراین می توانید در هر زمان که بخواهید از این تجربه لذت ببرید، اگرچه ممکن است اولویت های شما بر اساس فصلی که در آن سفر می کنید تغییر کند. به عنوان مثال، اگر شما عاشق دریا هستید، مطمئناً باید برنامه ریزی کنید که وقتی هوا گرم است تور لحظه آخری آنتالیا از تهران یا تور لحظه آخری آنتالیا از شیراز یا تور لحظه آخری آنتالیا از مشهد را رزرو کنید.

مه-سپتامبر( شهریور)

این زمانی است که می توانید بیشترین لذت را از خورشید ببرید. اینجا بهترین مکان برای تعطیلات تابستانی، به ویژه از ماه ژوئن تا آگوست (بهار) است. نگران کاوش نباشید – آب آبی زیبا و آسمان صاف تنها چیزی است که شما در تور لحظه آخری آنتالیا هتل ۵ ستاره نیاز دارید. هنوز هم در ماه مه کمی سرد است، اما من به شما اطمینان می دهم که هنوز خورشید کافی برای لذت بردن وجود خواهد داشت. به خاطر داشته باشید که تور لحظه آخری آنتالیا را در بهترین هتل های آنتالیا را می توانید واقعا در گرمترین هوا رزرو کنید.

اکتبر-نوامبر و آوریل

اگر از ازدحام جمعیت لذت نمی برید، ماههای اکتبر، نوامبر و آوریل ماههایی است که باید تور لحظه آخری آنتالیا هتل ۵ ستاره را رزرو کنید. شما هنوز می توانید از دریا لذت ببرید، حتی در ماه اکتبر و در بهترین هتل های آنتالیا اقامت کنید. اینجا دارای فصل بارندگی شدید است که سال به سال تغییر می کند. بنابراین فراموش نکنید که قبل از سفر آب و هوا را بررسی کنید.

کدام محله  برای بهترین هتل های آنتالیا خوب است؟

بسیاری از گزینه های خوب را برای اقامت در هتل های لوکس، خوابگاه گرم و نرم، مناطق کمپینگ و خانه های چوبی برای هر کس این شهر وجود دارد. ابتدا، منطقه ای را که می خواهید به عنوان پایگاه خانگی، مانند Kaş ، Kalkan ، Alanya یا Olympos انتخاب کنید. در مرحله بعد، به جستجوی گزینه ها بپردازید. (اگر در آلانیا اقامت دارید، راهنمای کامل آلانیا را بررسی کنید )

المپوس : اولین توصیه من Olympos است. این بسیار زیبا است، و محیط پویا با بسیاری از جوانان است. درست در کنار دریا، در دره ای باستانی واقع شده است. در جاده دریا دریا هاستل ها و اردوگاه های زیادی وجود دارد. شما می توانید در خانه های خصوصی یا مشترک اقامت داشته باشید – Olympos بیشتر به دلیل سنت خانه چوبی مشهور است. می توانید صبح های خود را روی صندلی های راحت بخوانید و عصرها به جمع افرادی که در باغ محل تجمع می کنند بپیوندید. همچنین کافه ها وجود دارد. شما می توانید بعد از ظهر را زیر سایه یک غرفه، با خواندن کتاب لذت ببرید.

المپوس ۷۰ کیلومتر از آنتالیا فاصله دارد. سوار مینی بوس شوید. فراموش نکنید که به راننده بگویید به المپوس می روید، بنابراین او می داند که شما را در راه پیاده می کند. برای ۱ ساعت رانندگی آماده باشید.

منطقه کالیچی آنتالیا
منطقه کالیچی آنتالیا

کالیچی : اگرچه می توانید تمام تعطیلات خود را در Olympos بگذرانید، اما اقامت در Kaleiçi شما را متحرک تر می کند. اگر اولین بار است که تور لحظه آخری آنتالیا از شیراز و تور لحظه آخری آنتالیا از مشهد یا تور لحظه آخری آنتالیا از تهران رزرو کرد اید باید Kaleiçi را انتخاب کنید! ماندن در اینجا عشق شما به فرهنگ را برآورده می کند. در اینجا بیش از ۱۰۰ هتل بوتیک وجود دارد. بنابراین می توانید هتلی را انتخاب کنید که برای شما جذاب باشد. همچنین به سواحل متعدد آنتالیا نزدیک خواهید بود.

لارا : اگر می خواهید به خدمات کامل یک هتل لوکس به راحتی برسید، باید به لارا بروید. بیشتر هتل های ۵ ستاره آنتالیا در لارا هستند. دریای باشکوه در منطقه نیز شما را بسیار خوشحال و راضی خواهد کرد!

آلانیا : ممکن است کمی از مرکز شهر دور باشد، اما مزایای آنجا شما را از تصمیم خود برای رفتن به آنجا خوشحال می کند. فاصله آن تا آنتالیا ۱۳۰ کیلومتر است که رسیدن به آن حدود ۱.۵ ساعت طول می کشد. می توانید از مرکز شهر اتوبوس یا مینی بوس سوار شوید. هم هتل های مجلل و هم خوابگاه های مقرون به صرفه در این منطقه وجود دارد.

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *