تور زمینی مشهد از اصفهان

تور زمینی مشهد از اصفهان را با سفر آس 24 با بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت ها تجربه خواهید کرد. این سایت تور زمینی مشهد خود را به صورت بسته ای کامل از رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت و انواع خدمات تفریح و رفاهی برای مسافران در دسترس قرار داده است. شما برای انتخاب این تور می توانید در تمامی روزهای هفته اقدام نمایید و تور خود را با توجه به شرایط خود با قیمتی دلخواه رزرو کنید. تضمین قیمت و کیفیت ارمغان سفرآس 24 برای مسافرن این تور است.

لیست قیمت تور های زمینی مشهد بر اساس هتل از اصفهان

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1420000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1710000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1050000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1140000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1070000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1880000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل الماس۱ مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1410000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سی نور مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1030000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کارن مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1070000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل هما مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1640000 تومان
ستاره هتل
نما هتل الماس۲ مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1680000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل رفاه مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : تماس تلفنی تومان
ستاره هتل
نمای هتل مدینه الرضا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1970000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل قدس مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1020000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل رز درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1840000 تومان
ستاره هتل

تور های لاکچری مشهد از اصفهان زمینی

دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1730000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1680000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1630000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1590000 تومان

تور های ارزان قیمت مشهد از اصفهان زمینی با قطار

دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 880000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 870000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 920000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 890000 تومان

تور های خانوادگی زمینی مشهد از اصفهان با قطار

دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : تماس تلفنی تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1220000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 910000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1140000 تومان

قیمت تورهای زمینی از اصفهان به نوع قطار و ستاره هتل  انتخابی بستگی دارد . کافیه در سایت ما هتل ها و قیمت های مختلف تور رو بررسی کنید 

 تور های مشهد از اصفهان زمینی توسط تیم پشتیبانی سفرآس 24 ترنسفر و استقبال دارد . 

اکثر هتل ها در مشهد فولبرد هستند. اما برخی از هتل های 5 ستاره به روی برخی از اتاق های خود خدمات فولبرد ارائه می کنند .

بسیاری از مسافران خارجی و حتی بومی اصفهان تمایل دارند  تور زمینی مشهد از اصفهان را رزرو نمایند تا پس از دیدن از مهد فرهنگ و هنر به پایتخت مذهبی ایران مشهد مقدس  مرکز زیارت و تفریحات هیجان انگیز سفر کنند.

امنیت و مناسب بودن قیمت در حمل و نقل ریلی و زمینی هر روز به میزان علاقمندان تور زمینی مشهد از اصفهان می افزاید. بنابراین برای خرید تور زمینی مشهد از اصفهان کافیست این عبارت را در یک موتور جست و جو همچون گوگل تایپ کنید. چند صد سایت برای ارائه خدمات به شما ظاهر می شوند و شما فرصت دارید تا برخی از آنها را با یک دیگر به راحتی مقایسه کنید.

رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان به سهولت امکان پذیر است و این شما هستید که تصمیم میگیرید با چه قطاری و چه سرعتی در چه تاریخ و ساعتی به چه هتلی سفر می کنید پس فقط از ما بخواهید تا ما به شما بگوییم چه چیزی برای شما مناسب است و قیمت های لحظه آخری ما را بررسی کنید.

رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان

رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان

قیمت تور زمینی مشهد از اصفهان با قطار به دلیل محبوبیت زیادی که دارد و به دلیل اینکه هر دو کلان شهر هستند هر روز قابلیت رزرو کردن را دارد. همین امر موجب شده است قیمت تور زمینی مشهد از اصفهان با قطار بعد از تهران به شدت متقاضی داشته باشد. این تور علاوه بر اهداف تفریحی و زیارتی برای ماموریت های کاری و اداری و تجاری، شرکت در کنفرانس ها و غیره برگزار می شود.

مردم اصفهان و همچنین مسافران خارجی که با پرواز مستقیم به اصفهان سفر میکنند برای کنجکاوی و قیمت ارزان تور زمینی مشهد از اصفهان هم که شده آن را امتحان می کنند. سالانه مسافران خارجی بیشماری از این طریق بعد از اصفهان برای دیدن معماری حرم مطهر امام رضا و دیگر جاذبه های این شهر به این طریق سفر میکنند.

تور زمینی مشهد از اصفهان ارزان

قیمت تور زمینی مشهد از تهران با قطار

رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان ارزان قیمت یکی از درخواست های مکرر گردشگران از ماست. برای رزرو این تور می توانید علاوه بر ما از آژانس های متعددی راهنمایی بگیرید. البته بد نیست که بدانید برخی از آژانس های مسافرتی اقدام تهیه پک ها یا همان تورهای سفری از پیش تعیین شده برای مسافرانی کرده اند چاره ای جز رزرو ناگهانی یک تور مسافرتی ندارند. اما اگر برای سفر به این شهر عجله ای ندارید دست شما برای انتخاب هتل های ارزان و زمان های مناسب باز است.

قطارهایی را در ساعت ها و روزهایی خاص رزرو کنید که ارزان ترین حالت را دارند. البته شاید مفهوم مقرون به صرفه برای شما بهترین کیفیت با بهترین قیمت پیشنهادی باشد. بنابراین رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان امری کاملا سلیقه ای و وابسته به زمان و سلیقه شماست که تعیین می کند چه هزینه ای پیش رو است.

همچنین شاید بتوانید تور زمینی مشهد از اصفهان را به صورت لحظه آخری رزرو کنید که قطعا از قیمت اولیه آن ارازانتر تمام می شود پس این گزینه را از دست ندهید.

زمان مناسب تور زمینی مشهد از اصفهان

زمان مناسب تور زمینی مشهد از اصفهان

بهترین زمان ها برای رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان فصل پاییز و بهار است. بعد از بررسی قیمت قطارها در شرکت های ریلی مختلف و ایام مختلف هفته و سال بهتر است قطارهای شب رو و روز را نیز با یک دیگر مقایسه کنید. رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان با قیمت مقرون به صرفه تا حد زیادی به ساعت حرکت قطارها نیز بستگی دارد.

ساعت تحویل هتل ها به مسافران اغلب 2 ظهر هستند و اگر شما یک قطار نیمه شب رو را انتخاب کنید که مردم به دلیل اداری با آن سفر نمی کنند می توانید قیمتی ارزان تر را بدست آورید اما دقت کنید که اگر زودتر از زمان تحویل هتل برسید زمانی را برای وقت گذرانی در مکانی بیابید و یا اگر دیرتر از موعد تحویل هتل رسیدید باید هزینه رزرو را به صورت کامل پرداخت کنید. در غیر این صورت بهتر است قید این نوع رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان را بزنید.

تفریحات در تور مشهد اصفهان

تفریحات تور مشهد

اگر بعد از رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان بررسی تفریحات شهر مد نظرتان است بدانید که معروف ترین تفریح این شهر پارک های آبی سرپوشیده آن به همراه دریاهای مصنوعی و رودخانه ها و امکانات غواصی و حمام آفتاب و سرسره های مهیج است. بعد از پارک های آبی مشهور و هیجان انگیز می توان به مال ها و مراکز خرید و ییلاقات شهر با تعداد بیشمار رستوران ها و کافه های آن اشاره کرد.

در تور زمینی مشهد از اصفهان ییلاقات را فراموش نکنید. کمتر شخصی بعد از سفر به عنبران و جاغرق و طرقبه و کنگ و شاندیز و زشک ابراز پشیمانی کرده است و بیشترین مسافران احساس شعف داشتند.

رستوران های پلکانی سرسبز این مناطق با وجود آلاچیق های مجهز به کولر و کرسی در کنار رودخانه ها بسیار دوست داشتنی هستند. در کنار رودخانه بنشینید و از غذاها و نوشیدنی های گرم و سرد لذت ببرید. هوایی ملایم و نسیمی خنک که از لابلای برگ درختان موهایتان را نوازش می دهد را در این مناطق تجربه خواهید کرد. بوی چای بروی آتش و بلال کبابی و گردو تازه بی شک دوباره شما را وسوسه می کند تا تور زمینی مشهد از اصفهان را رزرو کنید.

خرید در تور زمینی مشهد از اصفهان

خرید در تور مشهد

خرید یکی از اصلی ترین قسمت های سفر به مشهد است که همه افراد به آن اعتراف می کنند. در این شهر سوغاتی تمام شهرها یافت می شود. فروشگاههای برند و غیره نمی توانند مانع وسوسه شما برای خرید باشند. همچنین این گزینه تفریح به یاد ماندنی برای بانوان در قیمت تور زمینی مشهد از اصفهان با قطار است که با قدم زدن در پاساژها و مال های زیبا با معماری منحصر به فرد تکمیل می شود.

مال های مجلل که با اجناس ملون هر رهگذری را وسوسه می کند که وقت بیشتری را در آنها صرف کنند تفریح طولانی برای هر بانوی با حوصله ای است. به علاوه اینکه مجموعه های بازی سرپوشیده مثل سرزمین عجایب، پینت بال ها، سینماهای پنج بعدی، فودکروت ها و غیره برای کودکان و آقایان نیز در مال ها و پاساژها سرگرم کننده هستند.

فرهنگ و سینما

سینما مشهد

سینما و فرهنگ تئاتر در مشهد جایگاهی ویژه دارد تا جایی که در سالهای اخیر زیباترین و لوکس ترین آنها در شهر ساخته شده است که به تنهایی دلیلی برای جذب توریست فرهنگی می باشد. یکی از دلایل رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان گاهی حضور در همین سینماها برای ساخت و نقد فیلمها و برخی برای شرکت در کنفرانس های فرهنگی است. این سینماها اغلب در مال های با شکوه طراحی شده اند و در اغلب ساعت های شبانه روز به پخش فیلم های جذاب مشغول هستند.

سینماهایی با سالن های تخصصی کودک، سالن های وی آی پی، سالن های نقد فیلم و سالن های تئاتر و … برخی از این سینماها عبارتند از سینما اطلس در جنوب شرقی شهر نزدیک به ترمینال اتوبوس های برون شهری، سینما واقع در ویلاژ توریست، سینما گلشن در برج آرمیتاژ و دیگر سینماها در برج های لوکس! بنابراین در تور هوایی مشهد از اصفهان حضور در سینماهای لوکس اسن شهر را فراموش نکنید.

آثار تاریخی

آرامگاه فردوسی مشهد

در قیمت تور زمینی مشهد از اصفهان با قطار آثار تاریخی هر چند به وسعت اصفهان نیستند اما توصیه می شوند. آثاری همچون باغ خونی که بزرگترین باغ خاورمیانه در زمان قاجار بوده است. در خیابان امام رضا تقاطع خیابان دانش واقع است. در این مکان حرم امام رضا توسط روس ها به توپ بسته شده است. بعد از این به آرامگاه و موزه نادرشاه افشار بروید معماری بنای آن همچون چادر عشایر بوده و با مطالعه تابلوهای نصب شده می توان از بزرگی این شاه ایران زمین ساعت ها به تفکر واداشته شوید. به آرامگاه ابوالقاسم فردوسی بروید و از اشعار زیبای این شاعر گرانقدر لذت ببرید و به آرامگاه استاد شجریان و اخوان ثالث نیز سری بزنید.

حمام لویی یا حمام اسلام که متعلق به یهودیان بوده در خیابان نواب صفوی و کوچه پس کوچه های آن قرار دارد. بازار و کاروانسرای عباسقلی خان یا عزیزاله اف نیز نزدیک به همین حمام قرار گرفته در حال حاضر لباسهای استوک در آنن به فروش می رسد. همچنین خانه های تاریخی ملک، داروغه، توکلی، سالاری، کوزه کنانی جذاب هستند به ویژه که بلیط ورودی ارازان و یا رایگان دارند. مدرسه مستوفی در خیابان چهارطبقه و باغ ملی را از دست دهید به کوشک های وکیل آباد بروید و دارایی های واقف بزرگ ملک را بررسی کنید. به موزه بزرگ خراسان واقع در کوهسنگی بروید و در پارک کوهسنگی در کنار دریاچه از تفریحات مهیج لذت ببرید.

برای تور زمینی مشهد از اصفهان خود لیست نوشته اید؟!

شما می دانید به مشهد می خواهید بروید، بودجه خود را تعیین کرده اید، مدت زمان سفر خود را می دانید، بین سفر انفرادی یا گروهی تصمیم گرفته اید تور را انتخاب کنید، حمل و نقل در نظر گرفته شده است، و یک برنامه سفر کامل شامل مکان هایی را که باید ببینید برنامه ریزی کرده اید. حالا نوبت به لیست وسایل میرسد! بسته به اینکه کجا می روید و چه مدت، به طور مستقیم بر چیزی که قرار است با خود به سفر ببرید تأثیر می گذارد.

بسته به اینکه چه کسی هستید، کجا زندگی می کنید و به کجا سفر می کنید، در نهایت تصمیم می گیرید که فهرست بسته بندی اصلی شما از چه چیزی تشکیل شده است. شما از قبل می‌دانید چه لباس‌ها و وسایلی نیاز دارید و دقیقاً می‌دانید چه چیزهایی را برای زمان و مکان سفر بعدی خود ببندید.

به جای بسته بندی اقلام غیر ضروری برای سفر با تور زمینی مشهد از اصفهان، به فهرست بسته بندی اصلی خود مراجعه کرده و آنچه را که برای سفر مشهد برنامه ریزی کرده اید، بسته بندی کنید.

در زمان ارزشمند خود صرفه جویی کنبد

داشتن یک لیست سفر شما را از خرید چیزهای غیر ضروری باز می دارد و باعث صرفه جویی در پول شما می شود. همچنین استرس ناشی از بسته بندی را از بین می برد و میتوانید با خیال راحت بدون آنکه چیزی را از قلم انداخته باشید، چمدان خود را برای مشهد بببندید!

نتیجه گیری

حرم امام رضا مشهد

رزرو تور زمینی مشهد از اصفهان علاوه بر محبوبیت بین ایرانیان در سالهای اخیر مورد توجه گردشگران فرانسوی، انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی، تایلندی، چینی و کره ای قرار گرفته است. آنها اغلب این تور را برای آشنایی با مذهب ایرانیان و معماری خاص آن رزرو می کنند. باید بپذیریم مشهد علاوه بر اینکه یک پایگاه مذهبی برای توریست های عرب و ایرانی است در حال حاض ربه یک قطب توریستی برای سایر کشورها در ایران تبدیل شده است به خصوص اینکه سفرهای ریلی ارزان به این شهر موجب شده است تا گردشگران بی تفاوت از کنار آن گذر نکنند.

4.5/5 - (10 امتیاز)