تور کیش

تور های کیش از تهران

نمای هتل ترنج کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 5428000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل ارم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2598000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل جام جم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2518000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل تعطیلات کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2448000 تومان
ستاره هتل

تور های کیش نوروز 1401 از مبادی مختلف

تور های کیش از مشهد

نما هتل پارمیدا کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2420000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل آرامیس کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2330000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل ویدا کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2800000 تومان
ستاره هتل
نما هتل آفتاب شرق کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2240000 تومان
ستاره هتل

تور های کیش از اصفهان

نمای هتل آرامیس پلاس کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2075000 تومان
نمای هتل میراژ کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2245000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل شایان کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2865000 تومان
ستاره هتل
نما هتل کوروش کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2275000 تومان
ستاره هتل

تور های کیش از تبریز

نمای هتل میراژ کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2770000 تومان
ستاره هتل
نما هتل آفتاب شرق کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2280000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل رویان قائم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2340000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل گاردنیا کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2370000 تومان
ستاره هتل

تور های کیش از شیراز

نمای هتل جام جم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1380000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل ایران کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1750000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل هلیا کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1450000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل آرامیس پلاس کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1850000 تومان
ستاره هتل

تور های کیش از ساری

ورودی هتل ققنوس کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2730000 تومان
ستاره هتل
محوطه هتل سیمرغ کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2740000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل آبادگران کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2800000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل ایران کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 3970000 تومان
ستاره هتل

تور کیش لحظه آخری

تور لحظه آخری کیش توری مناسب برای اغلب مسافران است. شاید هنگامی که برخی آشنایتان با عجله برای سفر به کیش آماده می شوند، شما دلیل این همه عجله را ندانید، اما به احتمال زیاد آنها تور کیش لحظه آخری را انتخاب کرده اند. گاهی اوقات آخرین لحظه ها بهترین لحظه ها هستند. 

به خصوص اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید باید به لحظات آخر توجه داشته باشید. شما می توانید با رزرو تور لحظه آخری کیش با قیمت ارزانتری سفر کنید. پس لحظه های آخر را از دست ندهید.

تور لحظه آخری چیست ؟

هنگامی که زمان ثبت نام یک تور به اواخر خود نزدیک می شود در حالی که هنوز مسافران آن تکمیل نشده است، پای تور لحظه آخری پیش کشیده می شود. آژانس های مسافرتی در این لحظات آخر، قیمت مناسب تری را به شما پیشنهاد می کنند تا هیچ جای خالی در این تورها باقی نماند.  

در این صورت این شما هستید که به عنوان مسافر کیش نامتان در تور لحظه آخری ثبت می شود. با این تفاسیر یادتان باشد که  حتما تورهای مسافرتی را در آخرین لحظات ثبت نام چک کنید.

 

چرا تور لحظه آخری را انتخاب می کنیم؟

 مهم ترین دلیل ثبت نام در تور لحظه آخری کاهش قیمت در آخرین روزهای ثبت نام در سفر است. به هر حال شاید شما از آن دست آدم هایی باشید که دوست دارید ارزان سفر کنید و پول خود را برای انجام تفریحات وبازدید از  جاذبه های جزیره نگه دارید. هزینه سفر در این تورها بدون واسطه و به صورت مستقیم پرداخت می شود و اغلب آنها 10تا 50 درصد تخفیف را برای مسافران در نظر می گیرند. 

از دیگر مزایای این تورها این است که شما با اطمینان از تمام برنامه های خود این تور را انتخاب می کنید و هیچ وقت با اتفاقی غیرمنتظره که سفر شما را کنسل کند مواجه نخواهید شد. بنابراین شما با اطمینان  بیشتری می توانید با تور لحظه آخری سفر کنید. چه در آغاز ثبت نام و چه در لحظه آخر با تور کیش از تهران سفر را دوست لذت بخش تر کنید.

چرا تور لحظه آخری نه؟

در کنار تمام مزایای این تور، آنچه این تورها را کمی کم طرفدار کرده است، زمان غیرقابل پیش بینی سفر است.  مهم ترین ایراد تور لحظه آخری غافلگیری شما برای زمان سفر است. شما در تور لحظه آخری ثبت نام می کنید وپرواز شما ممکن است یک ساعت دیگر باشد. 

بنابراین اگر آماده شدن شما برای سفر سریع است تور لحظه اخری برای شما مناسب ترین تور است. شما با این تور نه تنها این امکان برایتان فراهم است که  خانواده تان را با ثبت نام در این تور غافلگیر کنید بلکه می توانید سفری هیجان انگیز را نیز برای خود به ارمغان بیاورید. 

اما اگر برای آماده شدن برای سفر زمانی طولانی لازم دارید، لطفاً سراغ این تورها نروید؛ زیرا در صورت کنسلی سفر، هزینه این تورها هیچ وقت استرداد نخواهد شد. به هر حال اگر قصد سفر دارید، تور کیش از مشهد گزینه مناسبی برای سفر شما خواهد بود.

تور لحظه آخری چه تفاوتی با دیگر تورها دارد؟

اگر در مورد کیفیت سفر با تور لحظه آخری نگران هستید مطمئن باشید که تفاوتی در کیفیت تور لحظه آخری با دیگر تورها نخواهید دید. تنها تفاوت این تورها در زمان ثبت نام است. البته ممکن است تفاوت کیفیت در این دو تور به خدماتی که در طول اقامت خود استفاده خواهید کرد، بستگی داشته باشد. 

از آنجا که هتل های ارزان تر چون 2 ستاره و 4 ستاره در لحظات اول پر می شوند، بنابراین ممکن است در لحظات آخر هتل های گران قیمت تر ظرفیت پذیرش شما را داشته باشند. البته در این صورت شما از خدمات با کیفیت تری بهره مند خواهید شد. بنابراین تور لحظه آخری می تواند تور با کیفیتی برای شما باشد که نخواهید آن را از دست ندهید.

زمان سفر با تورهای لحظه آخری کیش

هر چند ساعت سفرهای تور لحظه آخری ساعت مشخصی ندارند، اما اصلا نگران زمان ساعت سفر خود در این تور ها نباشید. شما هر زمانی که سفر خود را آغاز کنید و هر زمانی که پای خود را به جزیره کیش بگذارید می توانید از تفریحات همه ساعته کیش بهره مند شوید. حتی اگر زمان ورود شما به کیش شب هنگام باشد باز هم تفریحات شبانه جزیره چون کشتی های تفریحی و جنگ های شبانه را خواهید داشت.  با رزرو تور کیش از اصفهان بهترین سفر خود را تجربه خواهید کرد.

تفریحات کیش ، تفریحاتی متفاوت در فضایی به یادماندنی

تفریحات کیش سالانه شمار زیادی از دوستداران طبیعت و علاقه­ مندان به تفریحات سالم را از سراسر دنیا به جنوبی­ ترین نقطه ایران می­ کشاند. پس اگر روزی دوستان بدخلقتان را با نشاطتر از همیشه دیدید تعجب نکنید. شاید دوست شما یکی از میلیون­ها نفری است که لحظه­ های اخیر خود را در کیش و در کنار یکی از زیباترین جاذبه­ های تفریحی دنیا سپری کرده است. جاذبه­ های تفریحی کیش یکی از مهم­ترین عواملی است که این جزیره را به عنوان چهارمین مقصد گردشگری جنوب غرب آسیا مشهور کرده است.

چرا کیش؟

کیش یکی جریزه­ های خلیج فارس در استان هرمزگان است که اکنون به عنوان یکی از قطب­ های مهم  گردشگری ایران به یکی از پربازدیدترین مکان­های کشورمان تبدیل شده است. این جزیره با امکانات و جاذبه­ هایی که برای گردشگران فراهم کرده آورده، سالانه پذیرای شمار زیادی از دوستداران طبیعت و علاقه­ مندان به تفریحات سالم و شادی­بخش است. انواع جاذبه­ های تفریحی، تاریخی سبب شده است تا سازمان گردشگری، کیش را به عنوان چهارمین مقصد گردشگری در جنوب غرب آسیا اعلام کرده کند.

در کیش چگونه روز خود را به شب می رسانید؟

در کیش به شب رساندن یک صبح بسیار زودتر از آنچه فکرش را بکنید اتفاق می­افتد. انواع تفریحات شاد و انرژی­ بخش که برای گردشگران فراهم شده است کیش را به یکی از انرژی­ بخش­ترین مناطق ایران تبدیل کرده است. 

غواصی در کنار صخره­ های مرجانی، دیدن دلفین­ ها در پارک ، سوار شدن بر کشتی­های تفریحی ، دیدن انواع حیوانات در باغ وحش، بازدید از شهر زیرزمینی، کیش گردی با موتور، قدم زدن در باغ پرندگان ، ورزش آبی فلای  بورد و لذت بردن از جنگ­های شبانه، تنها بخشی از جاذبه­ های این منطقه دوست­ داشتنی است.  

لحظه های آبی را در کیش تجربه کنید

اگر بعد از یک هفته کاری سخت دلتان هوای دور شدن از زمین و رفتن به دنیایی متفاوت را هوس کرد، حتما به آب­های آبی جزیره کیش فکر کنید. غواصی در آب­ های کم ­عمق مناطق صخره­ های مرجانی کیش برای کسانی که تا کنون هیچ تجربه­ ای از غواصی ندارند می ­تواند بهترین تجربه باشد. علاقه­ مندان به دنیای زیر آب می­ توانند در هر فصلی از سال می­ توانند با رفتن به قطب غواصی کشور لحظات مفرحی برای خود فراهم آورند.

لحظه های بازدیدتان از دلفیناریوم و باغ پرندگان کیش را از عمرتان نشمارید

بی شک در کیش با دنیایی متفاوت روبرو خواهید شد. دنیایی از شادی و لذت که هیچ­گاه در عمر خود تجربه نکرده­اید. در پارک دلفیناریوم کیش می­ توانید آنچه تا کنون در مستندات دیده­اید را با چشم خود از نزدیک ببینید. در این پارک  از نزدیک شاهد بازی­ها و هنرنمایی­ دلفین ها خواهید بود. با قدم زدن در هر کدام از این پارک­ ها لحظاتی تکرارنشدنی برای شما به وجود خواهد آمد. لحظاتی شاد همراه با طبیعتی بکر و چشم­نواز.

اگر یک بار سوار کشتی های تفریحی کیش شوید بار دوم را نیز حتما سوار خواهید شد.

در میان همه روزمرگی­ های زندگی گاهی یک سفر می­ تواند مسکن تمام خستگی­های انسان باشد. اما سفر به کیش کمی بالاتر از یک مسکن است. بازدید از کیش قرص انرژی­ زایی است که نیروهای از دست رفته دوران کودکی­تان را به شما بازمی­ گرداند. با سوارشدن بر کشتی­های تفریحی کیش علاوه بر اینکه از تفریحاتی چون دیدن استندآپ کمدی و گوش سپردن به موسیقی زنده لذت می­برید در قرعه­ کشی شرکت می­کنید و جوایز ارزشمندی را برنده خواهید شد. شک نکنید اگر یک بار در کیش سوار کشتی شوید بار دوم را نیز حتما تجربه خواهید کرد.

در کیش ورزش و تفریح را در کنار هم داشته باشید

کیش ورزش را همراه با تفریح و هیجان برایتان به ارمغان می ­آورد. ورزش فلای بورد بر روی آب­های جزیره شما را با هیجانی متفاوت روبرو خواهد کرد. فلای بورد یکی از جذابترین ورزش­ های دریایی است که با اتصال به یک جت اسکی شما را در هوا معلق نگه می­ دارد. با این ورزش شما چون یک دلفین به حرکت روی آب می­ پردازید . این ورزش تفریحی در کیش همراه با تخفیفات ویزه به علاقه­ مندان عرضه می­ شود تا همگان بتوانند از آن لذت ببرند. برای انجام این ورزش باید شناکردن بلد باشد اما نترسید زیرا مربی­ های ماهر و کارورزیده همیشه در کنارتان خواهند بود و شما با کمترین مشکلی مواجه نخواهید شد.

سوار بر موتور کیش را دور بزنید

مسئولان گردشگری جزیره دیدنی کیش برای مسافران این امکان را فراهم کرده­اند تا دور کیش را بگردند آن هم سوار بر موتور. موتورسواری در کیش و عبور از مناطق زیبای جزیره از دیگر لذت­های مدت سفرتان در کیش خواهد بود. دیدن جاده­های زیبا و چشم­نواز کیش هنگامی که با موتور با سرعت و هیجان در حال گشت هستید می­ تواند به عنوان یکی از شادبخش­ ترین تفریحات کیش در ذهن­تان بماند و شما را بارها و بارها به سفر به این جزیره تشویق کند.

زمان مناسب برای سفر به کیش

زمان مناسب برای سفر به کیش را نمی­ دانید؟ شما به ما بگویید از کیش چه می­ خواهید تا ما به شما بگوییم چه زمانی را برای سفر انتخاب کنید. زمان سفر به کیش کاملاً به هدف شما از رفتن به این جزیره بی نظیر بستگی دارد. آب و هوای ملایم  و کم رطوبت بهار، بهترین زمان برای قدم زدن و لذت بردن از دیدنی­ های چشم­ نواز جزیره است.

تابستان بهترین فصل شنا و ورزش های آبی در کیش است، اما اگر گرمایی هستید، فصل دیگری را انتخاب کنید. پاییز فصل باران های پیاپی و تخفیفات ویژه است. مسافران زمستان می­ توانتد آرامش را در لحظاتی خلوت تجربه کنند. زمستان بهار، تابستان،  پاییز و زمستان؛ به هر حال هر فصلی را برای دیدن از از جنوبی­ ترین جزیره ایران انتخاب کنید، دست خالی برنمی­ گردید. تور کیش از مشهد پذیرای تمام علاقه مندان سفر به این جزیره است.

تجربه بهاری دل انگیز در آب و هوای مطبوع کیش

بهار در همه جا زیبا و دیدنی است اما در کیش زیباتر و دیدنی­ تر. کسانی که بهار را برای سفر خود انتخاب کرده­ اند مطمئن باشند بهترین بهار خود را در پیش دارند. کیش در این فصل اگر چه شلوغ­ ترین روزهای خود را می­گذراند، اما آب و هوای بی­ نظیر این جزیره در این ایام نظر شما را تغییر خواهد داد. در بهار نه از رطوبت فصل­ های گرم خبری است و نه از باران­های رگباری پاییزی. البته اگر هم آب هوای مطبوع می­ خواهید و هم نمی­ خواهید شلوغی کیش را تجربه کنید بهتر است پس از تعطیلات نوروز سفر کنید. بعد از تعطیلات قیمت تورها نیز کاهش چشمگیری پیدا می­ کند. پس حتما سفر بهاری کیش را جزو برنامه­ های خود قرار دهید. اگر می­ خواهید تجربه بهتری در سفر داشته باشد، تور کیش از تهران می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

تابستان کیش و تفریحات آبی در کیش سرسبز

دوستداران ورزش­ های آبی و علاقه­ مندان به کشتی سواری حتما تابستان را برای سفر خود انتخاب کنند؛ البته به شرط آنکه گرمایی نباشند. تابستان فصل برگزاری جشنواره­ ها و فستیوال­ های کیش است، فصل برگزاری کنسرت­ های متنوع، جنگ­ های شبانه، کارناوال­ ها و جوایز ویژه. اما بهترین لذت را در تابستان کسانی می­ برند که به ورزش­ های آبی و شنا بر روی آب های آرام علاقه­ مند هستند. شاتل سواری، اسکوتر زیردریایی، فلای بورد، کیبل اسکی و انواع تفریحات آبی دیگر،  منتظر ورود اهالی سفر تابستان هستند. پس تا دیر نشده این سفر را در لیست تفریحات خود قرار دهید.

آرامشی دلخواه در پاییز کیش

پاییز در کیش مهری نسبتاً گرم و آذری بارانی را پشت سر خواهید گذاشت. اگر گرما را دوست ندارید، پاییز مناسب ترین زمان سفر شما به کیش است. این فصل زمان تخفیفات پر طرفدار کیش است؛ بنابراین علاقه­ مندان به خریدها و جشنواره­ هاا این فصل را انتخاب کنند. حتی تفریحات کیش نیز در این زمان با قیمت هایی بسیار مناسب­ تر عرضه می­ شوند. علاقه­ مندان به سفر پاییزی به کیش می­توانند تور تهران کیش را برای سفر خود انتخاب کنند . خلوتی اواسط پاییز نیز می­ تواند انگیزه­ ای برای مسافران این فصل باشد. بنابراین توصیه ما به کسانی که از شلوغی های روزمره خسته  شده اند گذراندن پاییز در کیش است. تور اصفهان- کیش برنامه های ویژه ای را برای سفر شما به جزیره کیش در نظر گرفته است.

تجربه بهار در زمستان کیش

شاید تصورتان این باشد که زمستان کیش را در خلوت­ ترین زمان خود خواهید دید. اما بدانید که این فصل یکی از پربازدیدترین فصل­ های کیش است. اگر دوست دارید زمستانی بهاری را تجربه کنید، زمان مناسب برای سفر شما زمستان است. در این فصل با آب و هوایی متفاوت با دیگر مناطق روبرو خواهید شد. در این فصل می­ توانید با بازدید از خانه بومیان کیش، شهر زیرزمینی کاریز، بوستان آهوان کیش، مجموعه پارس سافاری کیش و مرکز غواصی کیش زمستانی دل­انگیز داشته باشید. حتما یک بار هم که شده کیش را در آخرین فصل سال ببنید. علاقه مندان می توانند سفر زمستانی خود را به کیش با تور مشهد کیش تجربه کنند.

4.6/5 - (18 امتیاز)