سفرآس24

تور ارزان کیش ، دقیقه ۹۰ را چگونه بخریم؟

خوب بیا با همدیگه ارزون بریم کیش! اما مگه میشه اصلا؟  بله میشه. فقط کافیه بدونید که چه زمانی برای رزرو تور ارزان کیش لحظه آخری مناسب و این دونستن نتیجه تجربه طولانی مدت تو حوزه رزرو تور ارزان کیش از تهران یا تور ارزان کیش از مشهد یا تور ارزان کیش از شیراز و غیره است.

از این موضوع نتیجه می گیریم یا کسانی که کثیرالسفر هستند و مدام هواپیما قطار میخرند می توانند یا شاید مداوم هتل رزرو می کنند و بدونن که چه زمانی باید ارزانترین تور کیش رو بخرن یا  بلدن این کار را بکنند. بنابراین کار این افراد در آژانس های مسافرتی و مکان هایی است برای خرید بلیط. بنابراین تور ارزان کیش از رشت و تور ارزان کیش از کرمان و تور ارزان کیش از کرمانشاه و تور ارزان کیش از تبریز را با مشاوره از افراد خبره رزرو کنید.

 پس تا اینجا به این نتیجه می‌رسیم که اگه قرار شد تور ارزان کیش از اهواز یا تور ارزان کیش از اصفهان هر شهر دیگری را به صورت افر کیش خریداری کنید بهتره با اشخاصی که کثیرالسفر کنید یا حتی به یه سایت مراجعه کنید که افرادش مدام در حال رزرو تور و هتل هستند.

گذشته از این که افرادی که در سایت های رزرو بلیط کار می کند تجربه خیلی خوبی دارند یک مزیت دیگر هم دارند‌ اینکه این افراد وقتی با هتلها و هواپیمایی ها و حتی قطارها کار می کند چون در تمام طول سال برای مشتری می‌فرستند تخفیف بیشتری رو ازشون می گیرند تا بتوانند سود بیشتری هم داشته باشند.

تور کیش ارزان دقیقه ۹۰ را از کجا بخرم؟

تور کیش ارزان دقیقه 90

تور کیش ارزان دقیقه ۹۰

 بنابر این به غیر از تخفیف که سایتهای بلیط و هواپیمایی و هتل ها به شمار می آیند گاهی صندلی های هواپیما قطار و یا هتل ها رو چارتر می‌کنند. چارتر کردن یعنی یا آن‌ها را خریداری می‌کنند و فقط برای مسافران خودشان آن را اجاره میکنند. این اتاق ها چند ماه اختصاص به خودشان دارد مشتری های دیگر از مکان‌های دیگر حق گرفتن اتاق‌ها و صندلی ها را ندارند.

بنابراین طبیعی که اگر این جوری ارزانترین تور کیش یا افر تور کیش رزرو کنید به نفع شما هست. تا اینکه به طور شخصی تصمیم بگیرید یک بلیت هواپیما یا تور ارزان کیش از اصفهان خریداری کنید. یا حتی یه بلیط قطار و در کنارش یک هتل ارزان قیمت پیدا کنیم.

البته راه‌حل ما راه‌حل خوبیه اگر بدونی چطوری باید این کار رو انجام بدید که من در این مقاله به شما آموزش می دهم پس با من در سفر از ۲۴ همراه باشید تا بجای تور ارزان کیش لحظه آخری ، تور کیش ارزان دقیقه ۹۰ را تجربه کنید.

بسیار خوب حالا ببینیم که اگر نخواهیم به سایت مراجعه کنید و یا حتی به آژانس مسافرتی مراجعه کنید و بخواهید رزرو تور ارزان کیش از تهران یا تور ارزان کیش از مشهد یا تور ارزان کیش از شیراز و غیره بگیریم باید چه جوری این کار را به شخصه انجام بدهیم.

بله راه های زیادی وجود داره که البته برای همه افراد محبوب نیست و حتی سالمندان و کودکان از پس این قضیه بر نمیان. شما می توانید با خودرو شخصی یا اتوبوس سفر کنید که خودرو شخصی اغلب محبوب تره و برای کسایی که بار زیادی دارند و تحمل پیاده‌روی ندارند اغلب توصیه میشه‌.

اما بعد از سفر با ماشین شخصی، اتوبوس ها هستند که برای افرادی که تنها یک کوله‌پشتی باردارند محبوب هستند. اینگونه هزینه یک اتوبوس تا مقصد پرداخت میکنند. این راه تقریباً ارزونه و می شه در یک مهمون خونه شب اقامت کنند.

حتی آنها ترجیح می‌دهند شبها رو با چادری در جنگل و کنار دریا بگذرونند یا حتی ترجیح بدهند که توی خانه های روستایی با مردم بومی آشنا بشوند دوست باشد و هیچ بهایی پرداخت نکنند. بنابراین تور ارزان کیش از رشت و تور ارزان کیش از کرمان و تور ارزان کیش از کرمانشاه و تور ارزان کیش از تبریز با این راه امکان پذیر است.

ارزانترین تور کیش را چطور برنامه ریزی کنم؟

تور ارزان کیش ، دقیقه 90 را چگونه بخریم؟

 خوب حالا چه جوری میشه با ماشین خودمون بریم کیش؟ خیلی راحته کار سختی نیست البته اگر قیمت بنزین رو بپذیرید و اگر کارت سوخت ندارید باید از بنزین آزاد استفاده کنید. به هر حال  شما میتونید از هر شهری که هستید شروع به رانندگی کنید تا به بندرعباس و یا هر کدوم از بندر هایی که در حاشیه جنوبی دریای خلیج فارس قرار دادم برسید.

من بندرعباس رو توصیه می کنم چون از بندرعباس سفر کردن به کیش قشم و جزایر دیگه خیلی آسونتر و ارزونتره ! به دلیل اینکه قایق ها لنج ها و حتی کشتی های بیشتری با قیمت ارزان تری وجود دارند که شما را به مقصد برساند. بنابراین دیگر نیازی به آفر تور کیش ندارید.

دریایی سفر کنیم

به عنوان مثال خودم وقتی که برای اولین بار به بندرعباس سفر کردم از قایق های موتوری که برای قاچاق استفاده می شد خواهش کردند من را به جزیره قشم برسونن. با این که دریا طوفانی بود اما آنها پذیرفتند و من رو بدون هیچ هزینه ای با قایق موتوری به جزیره قشم رسوندن که البته خاطر بسیار جذاب بود و بالا و پایین پریدن قایق بین موج های طوفانی دریا بسیار لذت بخش و هیجان‌انگیز بود.

البته در حال حاضر کشتی ها و لنج ها کاربرد بیشتری دارند و تقریباً از تردد قایق های موتوری در منطقه بندرعباس برای افراد منع شده است‌‌. این یک راه برای هیجان انگیز شدن تور ارزان کیش از تهران یا تور ارزان کیش از مشهد یا تور ارزان کیش از شیراز و غیره می باشد.

 به هر حال وقتی با خودروی شخصی به بندرعباس رسیدید در صورت توفانی بودن دریا ماشین خود را تحویل به کشتی های حمل خودرو می دهید. این هزینه تقریباً چیزی حدود ۳۰۰ هزار تومان است البته برای جزایر مثل قشم هزینه بسیار کمتر و تقریبا ۷۰ هزار تومان می باشد. خوب تا اینجا شما تنها ۳۰۰ هزار تومان پول همراه خود را و پول سوخت خود را داده اید.

این هزینه برای سفر گروهی با خودروی شخصی بسیار عالی و غیرقابل باور است که اگر تنها هزینه ارزشش را ندارد.اما یک راه حل برای تجربه ارزانترین تور کیش برای یک گروه است.

خانه شخصی رزرو کنید

 بعد از اینکه خودروی شما در جزیره کیش به زمین گذاشتند می توانید با خیال راحت یک خانه مسکونی در منطقه نوبنیاد کرایه کنید. بنابراین رزرو تور ارزان کیش از رشت و تور ارزان کیش از کرمان و تور ارزان کیش از کرمانشاه و تور ارزان کیش از تبریز با این راه امکان پذیر است. حتی اگر دوست داشتید می توانید یک هتل سه ستاره را مد نظر قرار دهید که به شما صبحانه و ناهار نیز ارائه می‌دهد‌.

اما من به شخصه برای سفرهای گروهی با خانواده کرایه کردن یک ویلا  در منطقه ساحلی را ترجیح می دهم. چرا یه ویلای استخردار در کنار ساحل چیزی حدود شبی ۶۹ هزار تا ۳ میلیون تومان متغیر است و این عدد در آخر هفته و واسطه فتح متغیر می‌باشد البته چانه‌زنی نیز به کاهش قیمت کمک شایانی خواهد کرد. 

همچنین به خاطر داشته باشید فصول بسیار گرم سال به دلیل آب و هوای شهری و گرم جزیره کیش قیمت ویلا ها و خانه ها و حتی هتلها کاهش می یابد و در نتیجه کرایه کردن ویلا و خانه در فصول سرد سال کمی گران قیمت است.

تفریحات ارزان انتخاب کنید

تور کیش ارزان دقیقه 90

تور کیش ارزان دقیقه ۹۰

خوب حالا میرسیم به قیمت خورد و خوراک و تفریحات در افر کیش که بسیار حائز اهمیت است. همانطور که گفتم اگر در تور ارزان کیش از اصفهان یا تور ارزان کیش از اهواز شما یک ویلای ساحلی استخردار کرایه کنید نصف مشکلشان را برای تفریحات آبی هر شده است شما می توانید تقریبا تمام طول روز را از استخر حمام آفتاب در سن والیبال ساحلی فوتبال ساحلی و شنا در دریا و حتی ماهیگیری و غیره لذت ببرید بدون اینکه کوچکترین هزینه مازادی را پرداخت کنید و همین دلیل مرگ را یک ویلای ساحلی را به جای هوتل و یا خانه ترجیح می‌دهم.

اما اگر یک خانه رزرو کرده‌اید که در منطقه ساحلی نیست هزینه های تفریحی نیز به هزینه های شما اضافه می شود. البته هستند خانواده ها و اشخاصی که ترجیح می دهند در مناطق ساحلی قدم بزنند و شنا کند بدون اینکه هیچ مبلغی پرداخت کنند و یا حتی در اسکله بزرگ تفریحی به ماهیگیری و تماشای حیوانات دریایی بپردازند. پاساژ گردی از دیگر مراحل تفریحی در جزیره کیش است که هزینه زیادی برای اشخاصی که دوست دارند تور ارزان کیش را رزرو کنند ندارد.

عاقلانه انتخاب کنید

اگر شما دوست دارید شیراز به کیش سفر کنید و خیال راحت می توانید تور ارزان کیش از شیراز و افر کیش را به صورت زمینی و هوایی انتخاب کنید و البته به شما تبریک می‌گویم زیرا هزینه سوخت در این سفر بسیار اندک می باشد. اما اگر تور ارزان کیش از مشهد را مدنظر قرار داده ایم متاسفانه هزینه سوخت پرداختی و خستگی ناشی از رانندگی بسیار بیشتر می‌شود و حتی تهران نیز این گونه است.

برای لذت بیشتر از سفر به جزیره کیش می توانی به بازار عربها مراجعه کنید و با فرهنگ و لوازم مورد نیاز و با آنها مواجه شوید. به محل ویرانه های کاخ شاه بروید و از آنجا دور کنید و در آن بسته است و تبدیل به خرابه ای برای نگهداری وسایل شده است اما ارزش دیدن را دارد. به روستای محلی کیش بروید و فرهنگ مردم بومی و طرز معماری آنها نیز دیدن کنید این نیز هزینه‌ای برای شما ندارد.

شب هنگام برای دیدن پلنگتون ها به ساحل های دوردست و جور تر از هتل ها و خانه ها مراجعه کنید هرچند بدون هزینه است اما ارزش دیدن پلن تون های نورانی آبی در دل سیاهی شب با صدای امواج را دارد. منطقه ساچر مراجعه کنید و ساعت ها وقت برای ماهیگیری بگذارید.

لاکپشت های زیبا را نظاره کنید و در کنار آن از دوچرخه سواری در لاین سراسری کیش لذت ببرید. ‏bara هو ها مراجعه کنید و از دیدن آهوها نیز لذت وافری ببرید. به ساحل آزاد مجاور هتل داریوش مراجعه کنید و غروب آفتاب را از آن مکان نگاه کنید اینجا آرام ترین ساحل برای استراحت شنیدن صدای امواج و دیدن غروب و طلوع خورشید است. هزینه دارد اما بسیار زیاد ارزش حضور را دارد.

جاذبه های گردشگری در تور ارزان کیش دقیقه ۹۰

تور ارزان کیش لحظه آخری یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری ایران است. میدونی چرا؟ زیرا دارای چیزهای زیادی است که یک گردشگر می تواند آرزو کند. جزیره کیش بسیار مدرن است تا با هر سلیقه ای برای همه بازدیدکنندگان مناسب باشد و در عین حال، جنبه های سنتی زیادی برای کسانی دارد که در جستجوی لمس شرقی هستند. 

علاوه بر این، تقریباً با هر برنامه بودجه ای می توانید از جزیره کیش دیدن کنید. بنابراین، اجازه دهید با جزئیات بیشتری ببینیم چرا باید از کیش در ایران دیدن کنید.

دریای وسیع آبی، خطوط ساحلی طولانی و غروب های نفس گیر می توانند هر کسی را از هر جایی به خود جذب کنند به خصوص اگر صحبت از افر کیش درمیان باشد. اما جزیره کیش محدود به این دیدنی ها نیست. در اینجا، مناظر دیدنی را مشاهده می کنید که به هزاران سال پیش باز می گردد. حالا اگر می خواهید درباره جزیره کیش بیشتر بدانید، به طور قطعی تصمیم بگیرید که آیا مقصد مورد علاقه شما است، بیایید نگاهی سریع به جاذبه های گردشگری جزیره کیش بیندازیم.

کشتی یونانی کیش

بدون شک کشتی یونانی یکی از مشهورترین دیدنی های در تور ارزان کیش لحظه آخری است. اگر داستان کشتی یونانی را نمی دانید مطمئناً شما را شگفت زده خواهد کرد. این کشتی که ساخت انگلستان است و متعلق به یونان است. در سال ۱۹۶۷ در دریای کیش غرق شد. از آن زمان، یونانیان تمام تلاش خود را برای نجات کشتی زیبا و مجلل خود انجام داده اند.

تور ارزان کیش ، دقیقه 90 را چگونه بخریم؟

اما ظاهراً ایرادات فنی بسیار جدی تر از آن بود که بتوان آنها را برطرف کرد. بنابراین، محموله کشتی که نفت بود تخلیه شد و همان جایی که امروز است باقی ماند. تصویر کشتی یونانی روی آب هنگام غروب و البته در شب بسیار زیبا و دیدنی است. به خصوص اگر اهل عکاسی هستید، این صحنه را در افر کیش از دست ندهید.

شهر زیرزمینی کاریز

یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری کیش شهر زیرزمینی کاریز است. این شهر در واقع یک قنات بسیار بزرگ با مساحت حدود ۱۰ هزار متر مربع است ، از این رو به آن شهر می گویند. عمق شهر زیرزمینی کاریز حدود ۱۶ متر است. یعنی برای رسیدن به آن باید ۱۶ متر زیر زمین بروید. ارتفاع خود کاریز حدود ۸ متر است. تمام دیوارها و سقف با انواع صدف زیبا پوشانده شده است.

شهر باستانی حریره

شهر باستانی حریره سند تمدن و قدمت دیدنی های کیش است. اگرچه کیش در سالهای اخیر مدرن شده است، اما منشاء آن به سالهای دور برمی گردد. بقایای خانه های مخروبه در حریره نشان می دهد که مردم این منطقه سالها پیش روزهای پر فراز و نشیبی داشته اند. از سه قسمت اصلی تشکیل شده است. این بخشها شامل خانه اشرافی، بخش کارگاه و حمام است.

پارک پرندگان کیش، خانه پرندگان عجیب و غریب

پس از مکان های تاریخی، نوبت به رفتن به دیگر جاذبه های کیش می رسد. باغ پرندگان یکی از جالب ترین نقاط کیش است. بیش از ۵۰ گونه در باغ پرندگان کیش وجود دارد. گونه های مختلف طاووس، پلیکان و طوطی را می توان در این قسمت مشاهده کرد. علاوه بر این، برخی از گونه های پرندگان بومی را می توان در این باغ مشاهده کرد.

اما این همه ماجرا نیست. و چیزهای بیشتر در تور کیش ارزان دقیقه ۹۰ وجود دارد. اگر کمی از باغ پرندگان فاصله بگیرید، به آکواریوم آب شور می رسید. انواع مختلف پستانداران دریایی مانند شیرهای دریایی را می توان در این آکواریوم مشاهده کرد.

پارک دلفین های کیش ، تفریح و شگفتی در یک مکان

اگر سفر شما به کیش با کودکان است، از پارک دلفین ها دیدن کنید. پارک دلفین یا دلفیناریوم یکی از مشهورترین دیدنی های جزیره کیش است. دلفیناریوم در جنوب شرقی جزیره در منطقه باغ پرندگان واقع شده است. همانطور که قبلاً ذکر شد، در آکواریوم شور این منطقه، علاوه بر دلفین ها، تعدادی دیگر از گونه های پستانداران دریایی نگهداری می شوند.

اما دلیل اصلی شهرت پارک دلفین ها حرکات و نمایش های جالب و خنده دار این حیوانات هوشمند است. بازی دلفین ها با توپ، حلقه و نقاشی برای کودکان و البته بزرگسالان هیجان انگیز است.

جزیره هندورابی

هنگام سفر به کیش، خود را محدود به تفریح و گردش در داخل جزیره نکنید. جزیره هندورابی یکی از پیشنهادات گردش در کیش است. مساحت هندورابی ۲۳ کیلومتر مربع و ارتفاع آن از سطح دریا ۲۹ متر است. با ساخت و سازهایی که در کیش انجام شده است ، طبیعت کیش دستخوش تغییرات زیادی شده است. اما با رفتن به هندورابی از طبیعت بکر و زیبای آن لذت خواهید برد.

علاوه بر طبیعت بکر، بافت سنتی هندورابی نیز حفظ شده است. بیشتر بومیان جزیره از طریق ماهیگیری امرار معاش می کنند. این جزیره در قرن ۱۵ توسط پرتغالی ها اشغال شد. بقایای توپ های قدیمی یادگار آن زمان است. برای رسیدن به جزیره هندورابی ، می توانید از قایق های چارتری استفاده کنید که در خلیج ماهیگیری کیش موجود است.

نتیجه گیری

 دلایل بیشتری برای تور ارزان کیش لحظه آخری وجود دارد؟

اینکه کدام یک از مناطق تفریحی کیش را انتخاب می کنید بستگی به شما دارد. گران بودن یا ارزان بودن سرگرمی به هیچ وجه ارزش آن سرگرمی را تعیین نمی کند. مهم انتخاب و سلیقه شماست و آنچه شما را خوشحال می کند. در حقیقت، پول زیاد زمان خوبی را برای شما تضمین نمی کند. حتی با کمی جستجو، می توانید زمان هایی برای سفر ارزان به کیش پیدا کنید. بنابراین، به دنبال مکان های معروف نباشید، بلکه علاقه خود را دنبال کنید.

سفر به کیش در حال حاضر بسیار پر رونق شده و این جزیره زیبا به مقصدی پر مخاطب برای تمام مسافران بدل گشته است. مسافرانی که تجربه سفر به این جزیره را داشته اند، اغلب تمایل دارند با برنامه ریزی دقیق تر سفر دوم خود را تجربه کنند. چرا که می دانند فرصت های توریستی این جزیره متنوع و متعدد است و لازمه استفاده مطلوب از آنها یک برنامه ریزی دقیق است. شما باید بدانید در مدت زمان اقامت در جزیره چه موقعیت هایی پیش رو دارید و  با توجه به اولویت های خود برنامه مسافرتی خود را بچینید.

چرا کیش؟

تور کیش
تور کیش

کیش یکی جریزه­ های خلیج فارس در استان هرمزگان است که اکنون به عنوان یکی از قطب­ های مهم  گردشگری ایران به یکی از پربازدیدترین مکان­های کشورمان تبدیل شده است. این جزیره با امکانات و جاذبه­ هایی که برای گردشگران فراهم کرده آورده، سالانه پذیرای شمار زیادی از دوستداران طبیعت و علاقه­ مندان به تفریحات سالم و شادی­بخش است. انواع جاذبه­ های تفریحی، تاریخی سبب شده است تا سازمان گردشگری، کیش را به عنوان چهارمین مقصد گردشگری در جنوب غرب آسیا اعلام کرده کند. این جزیره در سال ۱۳۴۹ و پس از بازدید هیأتی از کارشناسن آمریکایی و ایرانی مورد توجه قرار گرفت و اکنون از پر مسافرترین مقاصد گردشگری در کشور است. ضمن اینکه با توجه به پایین بودن قیمت تور کیش نسبت به تورهای خارجی، افراد بیشتری توانایی رزرو آن را دارند.

در کیش چگونه روز خود را به شب می رسانید؟

در کیش به شب رساندن یک صبح بسیار زودتر از آنچه فکرش را بکنید اتفاق می­افتد. انواع تفریحات شاد و انرژی­ بخش که برای گردشگران فراهم شده است کیش را به یکی از انرژی­ بخش­ترین مناطق ایران تبدیل کرده است.

غواصی در کنار صخره­ های مرجانی، دیدن دلفین­ ها در پارک ، سوار شدن بر کشتی­های تفریحی ، دیدن انواع حیوانات در باغ وحش، بازدید از شهر زیرزمینی، کیش گردی با موتور، قدم زدن در باغ پرندگان ، ورزش آبی فلای  بورد و لذت بردن از جنگ­های شبانه، تنها بخشی از جاذبه­ های این منطقه دوست­ داشتنی است.

قیمت تورهای کیش در هتل های پنج تا یک ستاره

قیمت تور همواره از اصلی ترین مسائل پیش روی مسافران است. خوشبختانه تنوع پذیری جزیره کیش به قیمت تورها نیز سرایت کرده و اکنون شما می توانید شاهد تورهایی با قیمت های متفاوت باشید که همگی شما را به جزیره مرجانی می رسانند. تفاوت این تورها در قیمت آنهاست و دلیل این تنوع در نظر گرفتن شرایط تمام مسافران می باشد.

در حال حاضر برای سفر به این جزیره زیبا می توانید سه دسته تور کیش آنلاین را با قیمت های متفاوت رزرو کنید. تور لوکس، تور اقتصادی و تور کیش ارزان.

تورهای لوکس و درجه یک

تورهای لوکس همانطور که از نام آنها پیداست بهترین تورهای عرضه شده هستند که با بالاترین کیفیت برگزار می گردند. این گونه تورها در هتل های پنج ستاره و گاهی نیز در هتل های چهار ستاره برگزار می گردند و خریداران خود را از امکانات و خدمات بسیاری بهره مند می گردانند.

این هتل ها از نظر موقعیت مکانی، طراحی داخلی، کیفیت اتاق ها، امکانات عمومی و خدمات ویژه در سطح بالایی قرار دارند و مهمانان خود را به فضایی کاملاً خاص دعوت می کنند. اغلب قوانین هتل های لوکس شبیه به دیگر هتل های جزیره است. رزرو این تورها به کسانی که مشکلی برای هزینه ندارند توصیه می شود. چرا که آرامش روحی کسب شده توسط آنها با هیچ پولی خریدنی نیست.

تور کیش هتل ترنج

هتل ترنج اولین هتل دریایی خاورمیانه و از مجلل ترین اقامتگاه های ساخته شده در کیش است. این هتل که روی آب های خلیج فارس بنا شده، در لیست رزرو تورهای لوکس تمام آژانس های مسافرتی قرار دارد. واحدهای اقامتی این هتل در دو فاز دریایی و ساحلی ساخته شده اند و روی هم رفته ۱۰۰ اتاق را تشکیل می دهند. اتاق های هتل ترنج دارای ویوی رو به دریا و کف شیشه ای هستند و به مدرن ترین امکانات رفاهی مجهز شده اند. رستوران های شیک، کافی شاپ رو به دریا، فضاهای تفریحی و ورزشی در این هتل در دسترس مسافران قرار دارد.

تور کیش هتل داریوش

تور کیش هتل داریوش
تور کیش هتل داریوش

اغلب توریست های خارجی ترجیح می دهند تور هتل داریوش را رزرو کنند. چرا که این هتل دارای فضایی خاصی است و در نگاه اول مسافران را به خود مجذوب می کند. ساختمان هتل داریوش کیش با الهام از بناهای دوان هخامنشی طراحی شده و انواع سردیس ها، مجسمه ها و نقوش سنگی، فضایی سنتی را یادآور می شوند. 

در این مجموعه مدرن ترین امکانات رفاهی تعبیه شده و دسترسی به انواع رستوران های مجلل و فضاهای تفریحی و ورزشی فراهم است. جالب است بدانید که یکی از زمین های بازی پینت بال کیش در هتل داریوش واقع شده است.

تور کیش هتل مارینا پارک

مارینا پارک از هتل های پنج ستاره و لوکس جزیره است که کنار برج های دو قلو ساخته شده و دسترسی مناسبی به ساحل دارد. این هتل مجلل با قرار گرفتن در میانه ساحل مرجان مهمانان خود را دعوت به فضایی خوش آب و هوا و زیبا می کند. اتاق های این هتل به صورت هافبرد قابل رزرو هستند و از امکانات فوق العاده ای برخوردارند. با رزرو تور کیش در این هتل می توانید از انواع فضاهای ورزشی و تفریحی چون زمین تنیس، استخر، سونا، ماساژ، جکوزی و همچنین رستوران و کافی شاپ مجهز بهره مند باشید.

تور کیش هتل ارم

هتل ارم کیش در سال۱۳۸۷ در بلوار خیام به بهره برداری رسید و در سال ۱۳۹۸ بازسازی شد. دسترسی مناسب به ساحل که ویوی دریایی را برای مهمانان به ارمغان می آورد، یکی از امتیازهای مهم این هتل است. البته اتاق های این هتل دارای ویوهای متفاوتی هستند و با توجه به آن دارای قیمت های متفاوتی می باشند. انواع امکانات رفاهی و ورزشی چون استخر، جکوزی، سونا، پارک کودک، زمین ورزشی، سالن بیلیارد و فضای سبز در این هتل در دسترس مسافران است.

تورهای اقتصادی و سفرهای اکونومی

تورهای اقتصادی ما بین تورهای لوکس و ارزان قیمت قرار دارند و دارای کیفیت متوسط رو به بالا هستند. این تورها اغلب در هتل های سه ستاره برگزار می شوند. هتل هایی که به امکانات خوبی مجهز شده اند، اما از تنوع فضاهای تفریحی و ورزشی همچنین غذاخوری چندانی برخوردار نیستند. اگر می خواهید اقامتی آرام را تجربه کنید و در عین حال هزینه بالایی پرداخت نکنید، بهتر است هتل های اکونومی را انتخاب کنید تا قیمت تور کیش شما متعادل شود.

تور کیش هتل سان رایز

هتل سان رایز هتلی سه ستاره در سال ۱۳۸۲ در روبروی بازار پردیس است که از معروف ترین مراکز خرید کیش محسوب می شود. این هتل دارای اتاق های دو تخته و سوئیت های سه و چهار نفره می باشد که امکانات مطلوبی را در خود جای داده اند. رستوران، کافی شاپ، فضای سبز، لاندری، چایخانه سنتی و  آتلیه از مهم ترین امکانات این هتل هستند.

تور کیش هتل پارس نیک

هتل پارس نیک از دیگر اقامتگاه های سه ستاره با کیفیت متوسط است که رزرو آن هزینه ای متعادل دارد. این هتل در سال ۱۳۷۰ بازگشایی شد و در سال ۱۳۹۷ مورد بازسازی قرار گرفت. نزدیکی به بازارهایی چون مریم، زیتون، مروارید و ونوس از مهم ترین امتیازهای این هتل است که برای مسافرانی با قصد خرید بسیار مناسب می باشد. فضای سبز، کتابخانه، آتلیه، پارک کودک، اتاق بازی، پارکینگ و جکوزی مهم ترین امکانات این هتل هستند.

تور کیش هتل شایلی

با رزرو تور هتل شایلی مهمان هتلی سه ستاره خواهید بود که سال ۱۳۸۵ افتتاح شده و در سال ۱۳۹۴ مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل در بلوار دریا و در فاصله کوتاهی از مرکز خرید مریم و بازار ونوس قرار گرفته و به ساحل نیز دسترسی مناسبی دارد. رستوران، کافی شاپ، تاکسی سرویس، پارکینگ و لاندری مهم ترین امکانات این هتل محسوب می شوند.

تورهای ارزان قیمت و سفر به صرفه

مشکل هزینه تور کیش با عرضه تورهای ارزان قیمت مرتفع شده و اکنون مسافران به راحتی می توانند با انتخاب یک اقامتگاه ارزان قیمت مسافر این جزیره باشند. تورهای ارزان در هتل های یک یا دوستاره برگزار می گردند. این نوع از هتل ها از امکانات تفریحی برخوردار نیستند و ممکن است موقعیت مکانی آنها نسبت به دریا و بازار چندان مناسب نباشد. اگر بیشتر اوقات سفر خود را به گشت و گذار می پردازید، رزرو تورهای ارزان برای شما مناسب است.

تور کیش هتل فانوس

هتل فانوس یکی از قیمت مناسب ترین هتل های لیست تور کیش است. این هتل در خیابان میر مهنا ساخته شده و از جاذبه های نزدیک به آن می توان به بازار و اسکله عرب ها اشاره کرد. فاصله هتل فانوس تا دریا زیاد است و برای ساحل گردی باید از وسایل حمل و نقل عمومی و یا خدمات کرایه اتومبیل بدون راننده هتل استفاده نمایید.

تور کیش هتل پانیذ

هتل پانیذ کیش از دیگر اقامتگاه هایی است که تورهای ارزان قیمت در آن برگزار می گردد. این هتل دو ستاره در سال ۱۳۹۴ در خیابان رودکی افتتاح شده است. اتاق های دو تا پنج تخته و سوئیت های دو خوابه هفت نفره واحدهای اقامتی این هتل هستند. با خرید تور کیش آنلاین هتل پانیذ می توانید به امکاناتی چون رستوران، کافی شاپ، فضای سبز، تاکسی سرویس و اینترنت دسترسی داشته باشید.

تور کیش هتل خاتم

هتل خاتم در سال ۱۳۷۶ افتتاح شده و در خیابان میر مهنا قرار دارد. این هتل دو ستاره دارای اتاق های دو تا شش تخته است و برای سفرهای خانوادگی گزینه مناسبی می باشد. بازار پارس خلیج و بازار عرب ها مهم ترین جاذبه های نزدیک به این هتل هستند. رستوران، چایخانه سنتی، کافی شاپ و فضای سبز مهم ترین امکانات هتل خاتم هستند.

سفر با رزرو تور لحظه آخری و ارزان

انتخاب یک اقامتگاه ارزان قیمت تنها راهکار برای کاهش قیمت تور کیش نیست. شما می توانید با رزرو دو تور ارزان و لحظه آخری سفر خود را به صرفه تر کنید. به یاد داشته باشید می توانید با صرفه جویی در هزینه سفر برای استفاده از تفریحات کیش پول بیشتری ذخیره کنید.

تور کیش لحظه آخری

تور لحظه آخری کیش توری مناسب برای اغلب مسافران است. شاید هنگامی که برخی آشنایتان با عجله برای سفر به کیش آماده می شوند، شما دلیل این همه عجله را ندانید، اما به احتمال زیاد آنها تور کیش لحظه آخری را انتخاب کرده اند. گاهی اوقات آخرین لحظه ها بهترین لحظه ها هستند.

به خصوص اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید باید به لحظات آخر توجه داشته باشید. شما می توانید با رزرو تور لحظه آخری کیش با قیمت ارزانتری سفر کنید. پس لحظه های آخر را از دست ندهید.

تور لحظه آخری چیست ؟

هنگامی که زمان ثبت نام یک تور به اواخر خود نزدیک می شود در حالی که هنوز مسافران آن تکمیل نشده است، پای تور لحظه آخری پیش کشیده می شود. آژانس های مسافرتی در این لحظات آخر، قیمت مناسب تری را به شما پیشنهاد می کنند تا هیچ جای خالی در این تورها باقی نماند.

در این صورت این شما هستید که به عنوان مسافر کیش نامتان در تور لحظه آخری ثبت می شود. با این تفاسیر یادتان باشد که  حتما تورهای مسافرتی را در آخرین لحظات ثبت نام چک کنید.

چرا تور لحظه آخری را انتخاب می کنیم؟

مهم ترین دلیل ثبت نام در تور لحظه آخری کاهش قیمت در آخرین روزهای ثبت نام در سفر است. به هر حال شاید شما از آن دست آدم هایی باشید که دوست دارید ارزان سفر کنید و پول خود را برای انجام تفریحات وبازدید از  جاذبه های جزیره نگه دارید. هزینه سفر در این تورها بدون واسطه و به صورت مستقیم پرداخت می شود و اغلب آنها ۱۰تا ۵۰ درصد تخفیف را برای مسافران در نظر می گیرند.

از دیگر مزایای این تورها این است که شما با اطمینان از تمام برنامه های خود این تور را انتخاب می کنید و هیچ وقت با اتفاقی غیرمنتظره که سفر شما را کنسل کند مواجه نخواهید شد. بنابراین شما با اطمینان  بیشتری می توانید با تور لحظه آخری سفر کنید. چه در آغاز ثبت نام و چه در لحظه آخر با تور کیش از تهران سفر را دوست لذت بخش تر کنید.

چرا تور لحظه آخری نه؟

در کنار تمام مزایای این تور، آنچه این تورها را کمی کم طرفدار کرده است، زمان غیرقابل پیش بینی سفر است.  مهم ترین ایراد تور لحظه آخری غافلگیری شما برای زمان سفر است. شما در تور لحظه آخری ثبت نام می کنید وپرواز شما ممکن است یک ساعت دیگر باشد.

بنابراین اگر آماده شدن شما برای سفر سریع است تور لحظه اخری برای شما مناسب ترین تور است. شما با این تور نه تنها این امکان برایتان فراهم است که  خانواده تان را با ثبت نام در این تور غافلگیر کنید بلکه می توانید سفری هیجان انگیز را نیز برای خود به ارمغان بیاورید.

اما اگر برای آماده شدن برای سفر زمانی طولانی لازم دارید، لطفاً سراغ این تورها نروید؛ زیرا در صورت کنسلی سفر، هزینه این تورها هیچ وقت استرداد نخواهد شد. به هر حال اگر قصد سفر دارید، تور کیش از مشهد گزینه مناسبی برای سفر شما خواهد بود.

تور لحظه آخری چه تفاوتی با دیگر تورها دارد؟

اگر در مورد کیفیت سفر با تور لحظه آخری نگران هستید مطمئن باشید که تفاوتی در کیفیت تور لحظه آخری با دیگر تورها نخواهید دید. تنها تفاوت این تورها در زمان ثبت نام است. البته ممکن است تفاوت کیفیت در این دو تور به خدماتی که در طول اقامت خود استفاده خواهید کرد، بستگی داشته باشد.

از آنجا که هتل های ارزان تر چون ۲ ستاره و ۴ ستاره در لحظات اول پر می شوند، بنابراین ممکن است در لحظات آخر هتل های گران قیمت تر ظرفیت پذیرش شما را داشته باشند. البته در این صورت شما از خدمات با کیفیت تری بهره مند خواهید شد. بنابراین تور لحظه آخری می تواند تور با کیفیتی برای شما باشد که نخواهید آن را از دست ندهید.

زمان سفر با تورهای لحظه آخری کیش

هر چند ساعت سفرهای تور لحظه آخری ساعت مشخصی ندارند، اما اصلا نگران زمان ساعت سفر خود در این تور ها نباشید. شما هر زمانی که سفر خود را آغاز کنید و هر زمانی که پای خود را به جزیره کیش بگذارید می توانید از تفریحات همه ساعته کیش بهره مند شوید. حتی اگر زمان ورود شما به کیش شب هنگام باشد باز هم تفریحات شبانه جزیره چون کشتی های تفریحی و جنگ های شبانه را خواهید داشت.  با رزرو تور کیش از اصفهان بهترین سفر خود را تجربه خواهید کرد.

رزرو تورهای ارزان به کیش

تورهای ارزان نوعی از تورها هستند که در فصل های کم مسافر عرضه می شوند و به دلیل نداشتن مخاطب زیاد، ارزان ترند. در واقع هنگامی که تقاضا برای سفر به جزیره کاهش پیدا می کند، به همان میزان قیمت تور کیش نیز کاهش پیدا می کند. بنابراین یکی از بهترین راه ها برای داشتن سفر ارزان رزرو تور در زمانی کم طرفدار است. حال سوال مهم اینجاست که تور کیش چه زمانی کم طرفدار است؟

با توجه به آب و هوای گرم جزیره می توان گفت تابستان فصلی است که مسافران از سفر استقبال نمی کنند و به همین دلیل قیمت تورها کاهش پیدا می کند. در این فصل تفریحات آبی می توانند انگیزه شما را برای رزرو تور کیش افزایش دهد.

زمان مناسب برای سفر به کیش

زمان مناسب برای سفر به کیش را نمی­ دانید؟ شما به ما بگویید از کیش چه می­ خواهید تا ما به شما بگوییم چه زمانی را برای سفر انتخاب کنید. زمان سفر به کیش کاملاً به هدف شما از رفتن به این جزیره بی نظیر بستگی دارد. آب و هوای ملایم  و کم رطوبت بهار، بهترین زمان برای قدم زدن و لذت بردن از دیدنی­ های چشم­ نواز جزیره است.

تابستان بهترین فصل شنا و ورزش های آبی در کیش است، اما اگر گرمایی هستید، فصل دیگری را انتخاب کنید. پاییز فصل باران های پیاپی و تخفیفات ویژه است. مسافران زمستان می­ توانتد آرامش را در لحظاتی خلوت تجربه کنند. زمستان بهار، تابستان،  پاییز و زمستان؛ به هر حال هر فصلی را برای دیدن از از جنوبی­ ترین جزیره ایران انتخاب کنید، دست خالی برنمی­ گردید. تور کیش از مشهد پذیرای تمام علاقه مندان سفر به این جزیره است.

تجربه بهاری دل انگیز در آب و هوای مطبوع کیش

بهار در همه جا زیبا و دیدنی است اما در کیش زیباتر و دیدنی­ تر. کسانی که بهار را برای سفر خود انتخاب کرده­ اند مطمئن باشند بهترین بهار خود را در پیش دارند. کیش در این فصل اگر چه شلوغ­ ترین روزهای خود را می­گذراند، اما آب و هوای بی­ نظیر این جزیره در این ایام نظر شما را تغییر خواهد داد. در بهار نه از رطوبت فصل­ های گرم خبری است و نه از باران­های رگباری پاییزی.

البته اگر هم آب هوای مطبوع می­ خواهید و هم نمی­ خواهید شلوغی کیش را تجربه کنید بهتر است پس از تعطیلات نوروز سفر کنید. بعد از تعطیلات قیمت تورها نیز کاهش چشمگیری پیدا می­ کند. پس حتما سفر بهاری کیش را جزو برنامه­ های خود قرار دهید. اگر می­ خواهید تجربه بهتری در سفر داشته باشد، تور کیش از تهران می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

تابستان کیش و تفریحات آبی در کیش سرسبز

دوستداران ورزش­ های آبی و علاقه­ مندان به کشتی سواری حتما تابستان را برای سفر خود انتخاب کنند؛ البته به شرط آنکه گرمایی نباشند. تابستان فصل برگزاری جشنواره­ ها و فستیوال­ های کیش است، فصل برگزاری کنسرت­ های متنوع، جنگ­ های شبانه، کارناوال­ ها و جوایز ویژه. اما بهترین لذت را در تابستان کسانی می­ برند که به ورزش­ های آبی و شنا بر روی آب های آرام علاقه­ مند هستند.

 شاتل سواری، اسکوتر زیردریایی، فلای بورد، کیبل اسکی و انواع تفریحات آبی دیگر،  منتظر ورود اهالی سفر تابستان هستند. پس تا دیر نشده این سفر را در لیست تفریحات خود قرار دهید.

آرامشی دلخواه در پاییز کیش

پاییز در کیش مهری نسبتاً گرم و آذری بارانی را پشت سر خواهید گذاشت. اگر گرما را دوست ندارید، پاییز مناسب ترین زمان سفر شما به کیش است. این فصل زمان تخفیفات پر طرفدار کیش است؛ بنابراین علاقه­ مندان به خریدها و جشنواره­ هاا این فصل را انتخاب کنند. حتی تفریحات کیش نیز در این زمان با قیمت هایی بسیار مناسب­ تر عرضه می­ شوند. 

علاقه­ مندان به سفر پاییزی به کیش می­توانند تور تهران کیش را برای سفر خود انتخاب کنند . خلوتی اواسط پاییز نیز می­ تواند انگیزه­ ای برای مسافران این فصل باشد. بنابراین توصیه ما به کسانی که از شلوغی های روزمره خسته  شده اند گذراندن پاییز در کیش است. تور اصفهان- کیش برنامه های ویژه ای را برای سفر شما به جزیره کیش در نظر گرفته است.

تجربه بهار در زمستان کیش

شاید تصورتان این باشد که زمستان کیش را در خلوت­ ترین زمان خود خواهید دید. اما بدانید که این فصل یکی از پربازدیدترین فصل­ های کیش است. اگر دوست دارید زمستانی بهاری را تجربه کنید، زمان مناسب برای سفر شما زمستان است. در این فصل با آب و هوایی متفاوت با دیگر مناطق روبرو خواهید شد. 

در این فصل می­ توانید با بازدید از خانه بومیان کیش، شهر زیرزمینی کاریز، بوستان آهوان کیش، مجموعه پارس سافاری کیش و مرکز غواصی کیش زمستانی دل­انگیز داشته باشید. حتما یک بار هم که شده کیش را در آخرین فصل سال ببنید. علاقه مندان می توانند سفر زمستانی خود را به کیش با تور مشهد کیش تجربه کنند.

چگونه برای سفر تور کیش خود حرفه ای چمدان ببندیم؟

چرا بستن چمدان همیشه بیشتر از آنچه که باید یک کار طاقت فرسا به نظر می رسد؟ مطمئناً چمدان بستن می تواند به خودی خود یک کار خسته کننده باشد، اما سختی کار به این علت است که واقعاً نمی دانید وقتی به هر کجا که می خواهید بروید به چه چیزی نیاز دارید. در اینجا چند تکنیک مفید بسته بندی وجود دارد تا بار چمدان خود را برای سفر تور کیش به طور موثر کاهش دهید.

بزرگ فکر کن، سپس ویرایش کن

تمام لباس‌هایی را که پیش‌بینی می‌کنید نیاز دارید جمع کنید سپس نیمی از آن‌ها را برگردانید. لباس‌هایی را در خانواده رنگی یکسان انتخاب کنید. کاتلین آمچه، نویسنده کتاب The Woman Road Warrior می گوید: برای یک سفر پنج روزه، احتمالاً به پنج پیراهن، دو جفت شلوار معمولی یا شلوار جین نیاز دارید.

بسته بندی پارچه های مقاوم در برابر چروک

اگر می توانید لباس هایی را انتخاب کنید که دیرتر چروک میشوند، زیرا این پارچه ها در برابر چین و چروک مقاومت می کنند و همه کاره هستند!

اقلام را رول و تا کنید

استفاده از مقداری تکنیک بسته بندی کارآمدترین راه برای قرار دادن وسایل در چمدان شماست. لباس‌های نرم‌تر را رول کنید و لباس‌های سفت‌تر را تا کنید. جودی گیلفورد، نویسنده کتاب بسته بندی می گوید: لباس زیر، تی شرت، شلوار جین، شلوار نخی و لباس بافتنی وقتی حتی محکم تا میشوند، چروک نمی شود. پارچه‌های سفت‌تر مانند پیراهن‌های پنبه‌ای، کت‌های کتانی، شلوارهای مجلسی باید با دقت تا شوند.

لباس ها را با دقت بچینید

ابتدا اقلام نرم و رول شده خود را در پایین چمدان خود قرار دهید. بعد لباس‌های تا شده‌تان را روی آن ها بچینید. برای لایه‌ی میانی‌تان، از بلندترین پوشاک خود مانند دامن و شلوارشروع کنید. لباس ها را روی هم بچینید.

در کیش چه هزینه هایی دارید؟

اگر چه با رزرو تور، اغلب هزینه سفر خود را پرداخته اید، اما باید به فکر دیگر هزینه ها نیز باشید. هزینه خورد و خوراک، رفت و آمد و خرید از مهم ترین هزینه های پیش روی شما در سفر است. 

اغلب هتل های کیش فقط وعده صبحانه را ارائه می دهند و در برخی از آنها می توانید یک وعده غذایی را نیز همراه با صبحانه داشته باشید. پس باید اول از همه به خدمات هتل انتخابی خود توجه کنید و با توجه به آن برای خورد و خوراک پول کنار بگذارید.

برای هزینه رفت و آمد باید به موقعیت مکانی هتل خود توجه داشته باشید. شما باید هتلی را رزرو کنید که به جاذبه های مورد علاقه شما نزدیک است. در غیر این صورت مجبور می شوید برای بازدید از این مکان ها هزینه بالایی بپردازید.

تور کیش از کدام شهر ها برگزار می شود؟

تمام شهرهای بزرگ ایران مبدأ تور کیش هستند. مسافران شهرهای کوچک و یا روستاهای ایران می توانند تور خود را از مرکز استان خود رزور کنند. توجه داشته باشید که تورهای هوایی از شهرهای دارای فرددگاه قابل رزرو است. بنابراین اگر در شهری فاقد فرودگاه زندگی می کنید و تمایل به رزرو سفر هوایی دارید، باید به شهرهایی که فرودگاه دارند مراجعه کنید. برای رزرو تورهای زمینی نیز باید پس از رسیدن به بندرعباس به صورت دریایی به جزیره سفر نمایید.

تور کیش از تهران

این تور از پر متقاضی ترین تورهای داخلی در ایران است که به صورت هوایی و زمینی برگزار می گردد. مبدأ اغلب تورهای کیش تهران است و مسافران زیادی سفر خود به جزیره را از پایتخت شروع می کنند. 

فاصله زمینی تهران تا کیش ۱۶۰۰ کیلومتر و فاصله هوایی آن ۱۰۵۲ کیلومتر است. در سفر هوایی شما یک ساعت و ۴۰ دقیقه در مسیر خواهید بود و در سفرهای زمینی حدوداً ۲۰ ساعت. تعداد بالای پروازهای تهران به کیش سبب شده فرصت تهیه بلیط های چارتر و لحظه آخری در این مسیر بالا باشد.

تور کیش از مشهد

پس از تهران، کلان شهر مشهد بیشترین تعداد پرواز را به جزیره دارد. در طول روز بیش از ۲۰ سفر هوایی بین کیش و مشهد انجام می شود و این آمار بالا شانس رزرو توررهای ارزان و لحظه آخری را نیز افزایش می دهد. فاصله زیاد مشهد تا کیش رزرو تورهای هوایی را در این مسیر پر رونق کرده است. فاصله هوایی مشهد تا کیش ۱۲۰۳ کیلومتر است که در پروازهای مستقیم یک ساعت و ۵۰ دقیقه طول می کشد.

تور کیش از اصفهان

تور کیش از شهر اصفهان نیز به دو صورت زمینی و هوایی برگزار می شود. روزانه چهار پرواز یا بیشتر در مسیر این دو شهر انجام می شود که نشان از محبوبیت این جزیره در نظر مردمان اصفهان دارد. فاصله هوایی اصفهان- کیش ۷۱۴ کیلومتر معادل یک ساعت و نیم پرواز می باشد.

تور کیش از تبریز

در مسیر تبریز به کیش روزانه می توانید شاهد دو یا سه پرواز باشید. با این وجود نمی توان در این مسیر انتظار عرضه تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت را داشت. البته رزرو این تورها در زمان های خاصی مانند فصل امتحانات و ماه رمضان دور از انتظار نیست. این تور به سبب مسافت بالای بین مبدأ و مقصد، اغلب به صورت هوایی برگزار می گردد.

تور کیش از شیراز

شیراز از دیگر مبادی تور کیش است که مسافران آن می توانند به صورت زمینی و هوایی سفر خود را رزرو کنند. با توجه به فاصله کوتاه شیراز تا کیش رزرو تورهای زمینی در این شهر رونق دارد. فاصله هوایی شیراز تا کیش ۳۶۹ کیلومتر است و حدود یک ساعت طول می کشد. سفر زمینی از شیراز تا بندر لنگه ۶۲۴ و تا بندر چارک۵۲۲ کیلومتر است. پس از طی این مسیر با شناورها به سمت جزیره خواهید رفت.

تور کیش از کرمان

بهترین روش برای سفر به کیش از کرمان رزرو تور هوایی است. فاصله هوایی کیش تا کرمان ۶۴۵ کیلومتر است و پرواز در این مسیر در سریع ترین حالت خود یک ساعت و ربع زمان می برد. در سفرهای زمینی مسیرهای متفاوتی پیش پای شماست که طی کردن آنها ۶ تا ۷ ساعت طول می کشد.

تور کیش از ساری

با توجه به موقعیت مکانی ساری و کیش رزرو تور زمینی در این مسیر چندان پر رونق نیست. شما برای سفر از ساری به کیش بهتر است به فکر تهیه بلیط هواپیما و یا رزرو تور هوایی باشید. مسیر هوایی ساری تا کیش ۱۱۱۴ کیلومتر می باشد و مدت زمان آن حدوداً یک ساعت و نیم است.

تورهای کیش را آنلاین رزرو کنید!

برای رزرو تورهای کیش نیازی به بیرون آمدن از منزل ندارید. کافی است در همان جایی که هستید به اینترنت متصل شوید و با جستجوی تور از مبدأ مورد نظر خود به لیستی طولانی از تورهای مختلف دست پیدا کنید. در حال حاضر سایت های گردشگری خرید تور کیش آنلاین را در خدمات خود گنجانده اند و برای هر کدام از آنها آفرهای ویژه را در نظر گرفته اند.

خدمات تور کیش چیست؟

تورهای کیش در آژانس های مسافرتی و سایت های گردشگری دارای خدمات مختلفی هستند و به همین دلیل با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. اغلب تورها رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو اقامتگاه، ترنسفر رفت و برگشت و آفرهای سیاحتی- تفریحی را در خدمات خود قرار داده اند و به صورت تور کیش آنلاین قابل رزرو می باشند. با این حال ممکن است در سایت های مختلف این خدمات را با اندکی کاهش یا افزایش مشاهده کنید.

نکته مهم توجه به خدمات و تعهدات تور در هنگام رزرو است. زیرا این خدمات در کیفیت سفر شما تأثیر بسیاری خواهد گذاشت. تور کیش در سفر آس ۲۴ تمام این خدمات را شامل می شود و علاوه بر آن مبلغی را به عنوان هدیه تفریحات برای مسافران در نظر گرفته است. ضمن اینکه کارت های تخفیف برای بازدید از مراکز تفریحی و سیاحتی نیز در اختیار خریداران تور قرار خواهد گرفت.

فرصت هایی که رزرو تور کیش در اختیار شما قرار می دهد:

در این جزیره زیبا می توانید از فرصت های متعددی چون تفریح، بازدید از مناطق طبیعی و مناظر جذاب، سر زدن به بناهای تاریخی و خرید بهره مند باشید. تنوع فرصت ها لزوم نوشتن یک برنامه دقیق را برای سفر ضروری می سازد.

تفریحات کیش، تفریحاتی متفاوت در فضایی به یادماندنی

پاراسل کیش
پاراسل کیش

تفریحات کیش سالانه شمار زیادی از دوستداران طبیعت و علاقه­ مندان به تفریحات سالم را از سراسر دنیا به جنوبی­ ترین نقطه ایران می­ کشاند. پس اگر روزی دوستان بدخلقتان را با نشاطتر از همیشه دیدید تعجب نکنید. 

شاید دوست شما یکی از میلیون­ها نفری است که لحظه­ های اخیر خود را در کیش و در کنار یکی از زیباترین جاذبه­ های تفریحی دنیا سپری کرده است. جاذبه­ های تفریحی کیش یکی از مهم­ترین عواملی است که این جزیره را به عنوان چهارمین مقصد گردشگری جنوب غرب آسیا مشهور کرده است.

لحظه های آبی کیش را تجربه کنید!

اگر بعد از یک هفته کاری سخت دلتان هوای دور شدن از زمین و رفتن به دنیایی متفاوت را هوس کرد، حتما به آب­های آبی جزیره کیش فکر کنید. غواصی در آب­ های کم ­عمق مناطق صخره­ های مرجانی کیش برای کسانی که تا کنون هیچ تجربه­ ای از غواصی ندارند می ­تواند بهترین تجربه باشد. علاقه­ مندان به دنیای زیر آب می­ توانند در هر فصلی از سال می­ توانند با رفتن به قطب غواصی کشور لحظات مفرحی برای خود فراهم آورند.

حضور در کنسرت های بهترین خوانندگان

کیش یکی از بهترین شهرها برای برگزاری کنسرت است. به همین دلیل اغلب خوانندگان مطرح کشور کنسرت های جذابی را در این جزیره برگزار می کنند. بیشتر کنسرت های کیش در هتل های مجلل برگزار می شود که از فضایی دلباز و راحت برخوردارند. با رزرو تور کیش می توانید بلیط کنسرت را نیز با تخفیف ویژه خریداری نمایید.

نوروز یکی از پر رونق ترین زمان ها برای برگزاری کنسرت در جزیره است. امکان رزرو این کنسرت ها به صورت آنلاین فراهم شده و شما قبل از ورود به سالن کنسرت باید از قوانین ویژه آن اطلاع داشته باشید.

لحظه های بازدیدتان از دلفیناریوم و باغ پرندگان کیش را از عمرتان نشمارید!

بی شک در کیش با دنیایی متفاوت روبرو خواهید شد. دنیایی از شادی و لذت که هیچ­گاه در عمر خود تجربه نکرده­اید. در پارک دلفیناریوم کیش می­ توانید آنچه تا کنون در مستندات دیده­اید را با چشم خود از نزدیک ببینید. در این پارک  از نزدیک شاهد بازی­ها و هنرنمایی­ دلفین ها خواهید بود. با قدم زدن در هر کدام از این پارک­ ها لحظاتی تکرارنشدنی برای شما به وجود خواهد آمد. لحظاتی شاد همراه با طبیعتی بکر و چشم­نواز.

اگر یک بار سوار کشتی های تفریحی کیش شوید بار دوم را نیز حتما سوار خواهید شد!

در میان همه روزمرگی­ های زندگی گاهی یک سفر می­ تواند مسکن تمام خستگی­های انسان باشد. اما سفر به کیش کمی بالاتر از یک مسکن است. بازدید از کیش قرص انرژی­ زایی است که نیروهای از دست رفته دوران کودکی­تان را به شما بازمی­ گرداند. 

با سوارشدن بر کشتی­های تفریحی کیش علاوه بر اینکه از تفریحاتی چون دیدن استندآپ کمدی و گوش سپردن به موسیقی زنده لذت می­برید در قرعه­ کشی شرکت می­کنید و جوایز ارزشمندی را برنده خواهید شد. شک نکنید اگر یک بار در کیش سوار کشتی شوید بار دوم را نیز حتما تجربه خواهید کرد.

در کیش ورزش و تفریح را در کنار هم داشته باشید!

کیش ورزش را همراه با تفریح و هیجان برایتان به ارمغان می ­آورد. ورزش فلای بورد بر روی آب­های جزیره شما را با هیجانی متفاوت روبرو خواهد کرد. فلای بورد یکی از جذابترین ورزش­ های دریایی است که با اتصال به یک جت اسکی شما را در هوا معلق نگه می­ دارد. با این ورزش شما چون یک دلفین به حرکت روی آب می­ پردازید . 

این ورزش تفریحی در کیش همراه با تخفیفات ویژه به علاقه­ مندان عرضه می­ شود تا همگان بتوانند از آن لذت ببرند. برای انجام این ورزش باید شناکردن بلد باشد اما نترسید زیرا مربی­ های ماهر و کارورزیده همیشه در کنارتان خواهند بود و شما با کمترین مشکلی مواجه نخواهید شد.

سوار بر موتور کیش را دور بزنید!

مسئولان گردشگری جزیره دیدنی کیش برای مسافران این امکان را فراهم کرده­اند تا دور کیش را بگردند آن هم سوار بر موتور. موتورسواری در کیش و عبور از مناطق زیبای جزیره از دیگر لذت­های مدت سفرتان در کیش خواهد بود. دیدن جاده­های زیبا و چشم­نواز کیش هنگامی که با موتور با سرعت و هیجان در حال گشت هستید می­ تواند به عنوان یکی از شادبخش­ ترین تفریحات کیش در ذهن­تان بماند و شما را بارها و بارها به سفر به این جزیره تشویق کند.

خرید از بهترین فرصت های کیش گردی است

خرید جزء برنامه های همیشگی مسافران است، اما در کیش شکلی متفاوت و خاص به خود می گیرد. این جزیره از مناطق آزاد تجاری است و قوانین سهل گیرانه واردات در آن، زمینه را برای خرید های برند و ارزان قیمت فراهم کرده است. شما می تونید در این جزیره به انواع کالای برند با قیمت مناسب دسترسی داشته باشید و حتی برای تجارت نیز روی این مراکز حساب ویژه باز نمایید. در این جزیره مانند تمام مقاصد گردشگری به انواع بازار از ارزان تا گران دسترسی خواهید داشت.

کدام بازارهای کیش برای خرید مناسب ترند؟

بازارهای کیش
بازارهای کیش

اینکه کدام یک از بازارهای کیش برای خرید بهتر است، بستگی به بودجه و سلیقه خود مسافران دارد. در واقع اگر قصد شما خرید انواع کالاهای برند و مد روز است، مقصد شما بازارهای لوکس خواهد بود و اگر می خواهید به اجناسی با کیفیت و قیمت مناسب دسترسی داشته باشید، می توانید به مراکز ارزان قیمت مراجعه نمایید. مراکز خرید لوکس کیش علاوه برعرضه انواع اجناس مجلل از امکانات تفریحی و غذاخوری مناسبی نیز برخوردارند.

مراکز خرید لوکس کیش

 • مرکز خرید دامون
 • مرکز خرید کوروش
 • مرکز خرید سارینا ۱
 • مرکز خرید رویا مال

مراکز خرید ارزان قیمت کیش

 • مرکز خرید پانیذ
 • بازار زیتون
 • بازار مریم
 • مرکز خرید مروارید
 • بازار مرجان
 • بازار عرب ها

از کیش چه سوغاتی بخریم؟

سوغاتی های کیش در دسته های متنوعی از پوشاک تا صتایع دستی قرار دارند و شما متناسب با سلیقه و بودجه خود می توانید آنها را خریداری نمایید. با توجه به موقعیت جغرافیایی کیش، محصولات دریایی را می توان معروف ترین سوغاتی های این جزیره دانست که اغلب مسافران آنها را برای خود و دیگران تهیه می کنند. 

این اقلام از نظر قیمت متنوع هستند و به صورت ارزان و لوکس در مراکز خرید در دسترس می باشند. معروف ترین و پر طرفدارترین سوغاتی های این جزیره را در لیست زیر مشاهده می نمایید:

 • ماهی و میگو
 • حنا
 • خرما
 • قهوه و شکلات
 • پوشاک
 • صنایع دستی
 • ادویه
۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *