تور ارزان کیش دقیقه ۹۰ را چگونه بخریم؟

خوب بیا با همدیگه ارزون بریم کیش! اما مگه میشه اصلا؟  بله میشه. فقط کافیه بدونید که چه زمانی برای رزرو تور ارزان کیش لحظه آخری مناسب و این دونستن نتیجه تجربه طولانی مدت تو حوزه رزرو تور ارزان کیش از تهران یا تور ارزان کیش از مشهد یا تور ارزان کیش از شیراز و غیره است.

از این موضوع نتیجه می گیریم یا کسانی که کثیرالسفر هستند و مدام هواپیما قطار میخرند می توانند یا شاید مداوم هتل رزرو می کنند و بدونن که چه زمانی باید ارزانترین تور کیش رو بخرن یا  بلدن این کار را بکنند. بنابراین کار این افراد در آژانس های مسافرتی و مکان هایی است برای خرید بلیط. بنابراین تور ارزان کیش از رشت و تور ارزان کیش از کرمان و تور ارزان کیش از کرمانشاه و تور ارزان کیش از تبریز را با مشاوره از افراد خبره رزرو کنید.

 پس تا اینجا به این نتیجه می‌رسیم که اگه قرار شد تور ارزان کیش از اهواز یا تور ارزان کیش از اصفهان هر شهر دیگری را به صورت افر کیش خریداری کنید بهتره با اشخاصی که کثیرالسفر کنید یا حتی به یه سایت مراجعه کنید که افرادش مدام در حال رزرو تور و هتل هستند.

گذشته از این که افرادی که در سایت های رزرو بلیط کار می کند تجربه خیلی خوبی دارند یک مزیت دیگر هم دارند‌ اینکه این افراد وقتی با هتلها و هواپیمایی ها و حتی قطارها کار می کند چون در تمام طول سال برای مشتری می‌فرستند تخفیف بیشتری رو ازشون می گیرند تا بتوانند سود بیشتری هم داشته باشند.

تور کیش ارزان دقیقه 90 را از کجا بخرم؟

تور کیش ارزان دقیقه 90

تور کیش ارزان دقیقه 90

 بنابر این به غیر از تخفیف که سایتهای بلیط و هواپیمایی و هتل ها به شمار می آیند گاهی صندلی های هواپیما قطار و یا هتل ها رو چارتر می‌کنند. چارتر کردن یعنی یا آن‌ها را خریداری می‌کنند و فقط برای مسافران خودشان آن را اجاره میکنند. این اتاق ها چند ماه اختصاص به خودشان دارد مشتری های دیگر از مکان‌های دیگر حق گرفتن اتاق‌ها و صندلی ها را ندارند.

بنابراین طبیعی که اگر این جوری ارزانترین تور کیش یا افر تور کیش رزرو کنید به نفع شما هست. تا اینکه به طور شخصی تصمیم بگیرید یک بلیت هواپیما یا تور ارزان کیش از اصفهان خریداری کنید. یا حتی یه بلیط قطار و در کنارش یک هتل ارزان قیمت پیدا کنیم.

البته راه‌حل ما راه‌حل خوبیه اگر بدونی چطوری باید این کار رو انجام بدید که من در این مقاله به شما آموزش می دهم پس با من در سفر از ۲۴ همراه باشید تا بجای تور ارزان کیش لحظه آخری ، تور کیش ارزان دقیقه 90 را تجربه کنید.

بسیار خوب حالا ببینیم که اگر نخواهیم به سایت مراجعه کنید و یا حتی به آژانس مسافرتی مراجعه کنید و بخواهید رزرو تور ارزان کیش از تهران یا تور ارزان کیش از مشهد یا تور ارزان کیش از شیراز و غیره بگیریم باید چه جوری این کار را به شخصه انجام بدهیم.

بله راه های زیادی وجود داره که البته برای همه افراد محبوب نیست و حتی سالمندان و کودکان از پس این قضیه بر نمیان. شما می توانید با خودرو شخصی یا اتوبوس سفر کنید که خودرو شخصی اغلب محبوب تره و برای کسایی که بار زیادی دارند و تحمل پیاده‌روی ندارند اغلب توصیه میشه‌.

اما بعد از سفر با ماشین شخصی، اتوبوس ها هستند که برای افرادی که تنها یک کوله‌پشتی باردارند محبوب هستند. اینگونه هزینه یک اتوبوس تا مقصد پرداخت میکنند. این راه تقریباً ارزونه و می شه در یک مهمون خونه شب اقامت کنند.

حتی آنها ترجیح می‌دهند شبها رو با چادری در جنگل و کنار دریا بگذرونند یا حتی ترجیح بدهند که توی خانه های روستایی با مردم بومی آشنا بشوند دوست باشد و هیچ بهایی پرداخت نکنند. بنابراین تور ارزان کیش از رشت و تور ارزان کیش از کرمان و تور ارزان کیش از کرمانشاه و تور ارزان کیش از تبریز با این راه امکان پذیر است.

ارزانترین تور کیش را چطور برنامه ریزی کنم؟

 خوب حالا چه جوری میشه با ماشین خودمون بریم کیش؟ خیلی راحته کار سختی نیست البته اگر قیمت بنزین رو بپذیرید و اگر کارت سوخت ندارید باید از بنزین آزاد استفاده کنید. به هر حال  شما میتونید از هر شهری که هستید شروع به رانندگی کنید تا به بندرعباس و یا هر کدوم از بندر هایی که در حاشیه جنوبی دریای خلیج فارس قرار دادم برسید.

من بندرعباس رو توصیه می کنم چون از بندرعباس سفر کردن به کیش قشم و جزایر دیگه خیلی آسونتر و ارزونتره ! به دلیل اینکه قایق ها لنج ها و حتی کشتی های بیشتری با قیمت ارزان تری وجود دارند که شما را به مقصد برساند. بنابراین دیگر نیازی به آفر تور کیش ندارید.

دریایی سفر کنیم

به عنوان مثال خودم وقتی که برای اولین بار به بندرعباس سفر کردم از قایق های موتوری که برای قاچاق استفاده می شد خواهش کردند من را به جزیره قشم برسونن. با این که دریا طوفانی بود اما آنها پذیرفتند و من رو بدون هیچ هزینه ای با قایق موتوری به جزیره قشم رسوندن که البته خاطر بسیار جذاب بود و بالا و پایین پریدن قایق بین موج های طوفانی دریا بسیار لذت بخش و هیجان‌انگیز بود.

البته در حال حاضر کشتی ها و لنج ها کاربرد بیشتری دارند و تقریباً از تردد قایق های موتوری در منطقه بندرعباس برای افراد منع شده است‌‌. این یک راه برای هیجان انگیز شدن تور ارزان کیش از تهران یا تور ارزان کیش از مشهد یا تور ارزان کیش از شیراز و غیره می باشد.

 به هر حال وقتی با خودروی شخصی به بندرعباس رسیدید در صورت توفانی بودن دریا ماشین خود را تحویل به کشتی های حمل خودرو می دهید. این هزینه تقریباً چیزی حدود ۳۰۰ هزار تومان است البته برای جزایر مثل قشم هزینه بسیار کمتر و تقریبا ۷۰ هزار تومان می باشد. خوب تا اینجا شما تنها ۳۰۰ هزار تومان پول همراه خود را و پول سوخت خود را داده اید.

این هزینه برای سفر گروهی با خودروی شخصی بسیار عالی و غیرقابل باور است که اگر تنها هزینه ارزشش را ندارد.اما یک راه حل برای تجربه ارزانترین تور کیش برای یک گروه است.

خانه شخصی رزرو کنید

 بعد از اینکه خودروی شما در جزیره کیش به زمین گذاشتند می توانید با خیال راحت یک خانه مسکونی در منطقه نوبنیاد کرایه کنید. بنابراین رزرو تور ارزان کیش از رشت و تور ارزان کیش از کرمان و تور ارزان کیش از کرمانشاه و تور ارزان کیش از تبریز با این راه امکان پذیر است. حتی اگر دوست داشتید می توانید یک هتل سه ستاره را مد نظر قرار دهید که به شما صبحانه و ناهار نیز ارائه می‌دهد‌.

اما من به شخصه برای سفرهای گروهی با خانواده کرایه کردن یک ویلا  در منطقه ساحلی را ترجیح می دهم. چرا یه ویلای استخردار در کنار ساحل چیزی حدود شبی ۶۹ هزار تا ۳ میلیون تومان متغیر است و این عدد در آخر هفته و واسطه فتح متغیر می‌باشد البته چانه‌زنی نیز به کاهش قیمت کمک شایانی خواهد کرد. همچنین به خاطر داشته باشید فصول بسیار گرم سال به دلیل آب و هوای شهری و گرم جزیره کیش قیمت ویلا ها و خانه ها و حتی هتلها کاهش می یابد و در نتیجه کرایه کردن ویلا و خانه در فصول سرد سال کمی گران قیمت است.

تفریحات ارزان انتخاب کنید

تور کیش ارزان دقیقه 90

تور کیش ارزان دقیقه 90

خوب حالا میرسیم به قیمت خورد و خوراک و تفریحات در افر کیش که بسیار حائز اهمیت است. همانطور که گفتم اگر در تور ارزان کیش از اصفهان یا تور ارزان کیش از اهواز شما یک ویلای ساحلی استخردار کرایه کنید نصف مشکلشان را برای تفریحات آبی هر شده است شما می توانید تقریبا تمام طول روز را از استخر حمام آفتاب در سن والیبال ساحلی فوتبال ساحلی و شنا در دریا و حتی ماهیگیری و غیره لذت ببرید بدون اینکه کوچکترین هزینه مازادی را پرداخت کنید و همین دلیل مرگ را یک ویلای ساحلی را به جای هوتل و یا خانه ترجیح می‌دهم.

اما اگر یک خانه رزرو کرده‌اید که در منطقه ساحلی نیست هزینه های تفریحی نیز به هزینه های شما اضافه می شود. البته هستند خانواده ها و اشخاصی که ترجیح می دهند در مناطق ساحلی قدم بزنند و شنا کند بدون اینکه هیچ مبلغی پرداخت کنند و یا حتی در اسکله بزرگ تفریحی به ماهیگیری و تماشای حیوانات دریایی بپردازند. پاساژ گردی از دیگر مراحل تفریحی در جزیره کیش است که هزینه زیادی برای اشخاصی که دوست دارند تور ارزان کیش را رزرو کنند ندارد.

عاقلانه انتخاب کنید

اگر شما دوست دارید شیراز به کیش سفر کنید و خیال راحت می توانید تور ارزان کیش از شیراز و افر کیش را به صورت زمینی و هوایی انتخاب کنید و البته به شما تبریک می‌گویم زیرا هزینه سوخت در این سفر بسیار اندک می باشد. اما اگر تور ارزان کیش از مشهد را مدنظر قرار داده ایم متاسفانه هزینه سوخت پرداختی و خستگی ناشی از رانندگی بسیار بیشتر می‌شود و حتی تهران نیز این گونه است.

برای لذت بیشتر از سفر به جزیره کیش می توانی به بازار عربها مراجعه کنید و با فرهنگ و لوازم مورد نیاز و با آنها مواجه شوید. به محل ویرانه های کاخ شاه بروید و از آنجا دور کنید و در آن بسته است و تبدیل به خرابه ای برای نگهداری وسایل شده است اما ارزش دیدن را دارد. به روستای محلی کیش بروید و فرهنگ مردم بومی و طرز معماری آنها نیز دیدن کنید این نیز هزینه‌ای برای شما ندارد.

شب هنگام برای دیدن پلنگتون ها به ساحل های دوردست و جور تر از هتل ها و خانه ها مراجعه کنید هرچند بدون هزینه است اما ارزش دیدن پلن تون های نورانی آبی در دل سیاهی شب با صدای امواج را دارد. منطقه ساچر مراجعه کنید و ساعت ها وقت برای ماهیگیری بگذارید.

لاکپشت های زیبا را نظاره کنید و در کنار آن از دوچرخه سواری در لاین سراسری کیش لذت ببرید. ‏bara هو ها مراجعه کنید و از دیدن آهوها نیز لذت وافری ببرید. به ساحل آزاد مجاور هتل داریوش مراجعه کنید و غروب آفتاب را از آن مکان نگاه کنید اینجا آرام ترین ساحل برای استراحت شنیدن صدای امواج و دیدن غروب و طلوع خورشید است. هزینه دارد اما بسیار زیاد ارزش حضور را دارد.

جاذبه های گردشگری در تور ارزان کیش دقیقه 90

تور ارزان کیش لحظه آخری یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری ایران است. میدونی چرا؟ زیرا دارای چیزهای زیادی است که یک گردشگر می تواند آرزو کند. جزیره کیش بسیار مدرن است تا با هر سلیقه ای برای همه بازدیدکنندگان مناسب باشد و در عین حال، جنبه های سنتی زیادی برای کسانی دارد که در جستجوی لمس شرقی هستند. علاوه بر این، تقریباً با هر برنامه بودجه ای می توانید از جزیره کیش دیدن کنید. بنابراین، اجازه دهید با جزئیات بیشتری ببینیم چرا باید از کیش در ایران دیدن کنید.

دریای وسیع آبی، خطوط ساحلی طولانی و غروب های نفس گیر می توانند هر کسی را از هر جایی به خود جذب کنند به خصوص اگر صحبت از افر کیش درمیان باشد. اما جزیره کیش محدود به این دیدنی ها نیست. در اینجا، مناظر دیدنی را مشاهده می کنید که به هزاران سال پیش باز می گردد. حالا اگر می خواهید درباره جزیره کیش بیشتر بدانید، به طور قطعی تصمیم بگیرید که آیا مقصد مورد علاقه شما است، بیایید نگاهی سریع به جاذبه های گردشگری جزیره کیش بیندازیم.

کشتی یونانی کیش

بدون شک کشتی یونانی یکی از مشهورترین دیدنی های در تور ارزان کیش لحظه آخری است. اگر داستان کشتی یونانی را نمی دانید مطمئناً شما را شگفت زده خواهد کرد. این کشتی که ساخت انگلستان است و متعلق به یونان است. در سال 1967 در دریای کیش غرق شد. از آن زمان، یونانیان تمام تلاش خود را برای نجات کشتی زیبا و مجلل خود انجام داده اند.

اما ظاهراً ایرادات فنی بسیار جدی تر از آن بود که بتوان آنها را برطرف کرد. بنابراین، محموله کشتی که نفت بود تخلیه شد و همان جایی که امروز است باقی ماند. تصویر کشتی یونانی روی آب هنگام غروب و البته در شب بسیار زیبا و دیدنی است. به خصوص اگر اهل عکاسی هستید، این صحنه را در افر کیش از دست ندهید.

شهر زیرزمینی کاریز

یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری کیش شهر زیرزمینی کاریز است. این شهر در واقع یک قنات بسیار بزرگ با مساحت حدود 10 هزار متر مربع است ، از این رو به آن شهر می گویند. عمق شهر زیرزمینی کاریز حدود 16 متر است. یعنی برای رسیدن به آن باید 16 متر زیر زمین بروید. ارتفاع خود کاریز حدود 8 متر است. تمام دیوارها و سقف با انواع صدف زیبا پوشانده شده است.

شهر باستانی حریره

شهر باستانی حریره سند تمدن و قدمت دیدنی های کیش است. اگرچه کیش در سالهای اخیر مدرن شده است، اما منشاء آن به سالهای دور برمی گردد. بقایای خانه های مخروبه در حریره نشان می دهد که مردم این منطقه سالها پیش روزهای پر فراز و نشیبی داشته اند. از سه قسمت اصلی تشکیل شده است. این بخشها شامل خانه اشرافی، بخش کارگاه و حمام است.

پارک پرندگان کیش، خانه پرندگان عجیب و غریب

پس از مکان های تاریخی، نوبت به رفتن به دیگر جاذبه های کیش می رسد. باغ پرندگان یکی از جالب ترین نقاط کیش است. بیش از 50 گونه در باغ پرندگان کیش وجود دارد. گونه های مختلف طاووس، پلیکان و طوطی را می توان در این قسمت مشاهده کرد. علاوه بر این، برخی از گونه های پرندگان بومی را می توان در این باغ مشاهده کرد.

اما این همه ماجرا نیست. و چیزهای بیشتر در تور کیش ارزان دقیقه 90 وجود دارد. اگر کمی از باغ پرندگان فاصله بگیرید، به آکواریوم آب شور می رسید. انواع مختلف پستانداران دریایی مانند شیرهای دریایی را می توان در این آکواریوم مشاهده کرد.

پارک دلفین های کیش ، تفریح و شگفتی در یک مکان

اگر سفر شما به کیش با کودکان است، از پارک دلفین ها دیدن کنید. پارک دلفین یا دلفیناریوم یکی از مشهورترین دیدنی های جزیره کیش است. دلفیناریوم در جنوب شرقی جزیره در منطقه باغ پرندگان واقع شده است. همانطور که قبلاً ذکر شد، در آکواریوم شور این منطقه، علاوه بر دلفین ها، تعدادی دیگر از گونه های پستانداران دریایی نگهداری می شوند.

اما دلیل اصلی شهرت پارک دلفین ها حرکات و نمایش های جالب و خنده دار این حیوانات هوشمند است. بازی دلفین ها با توپ، حلقه و نقاشی برای کودکان و البته بزرگسالان هیجان انگیز است.

جزیره هندورابی

هنگام سفر به کیش، خود را محدود به تفریح و گردش در داخل جزیره نکنید. جزیره هندورابی یکی از پیشنهادات گردش در کیش است. مساحت هندورابی 23 کیلومتر مربع و ارتفاع آن از سطح دریا 29 متر است. با ساخت و سازهایی که در کیش انجام شده است ، طبیعت کیش دستخوش تغییرات زیادی شده است. اما با رفتن به هندورابی از طبیعت بکر و زیبای آن لذت خواهید برد.

علاوه بر طبیعت بکر، بافت سنتی هندورابی نیز حفظ شده است. بیشتر بومیان جزیره از طریق ماهیگیری امرار معاش می کنند. این جزیره در قرن 15 توسط پرتغالی ها اشغال شد. بقایای توپ های قدیمی یادگار آن زمان است. برای رسیدن به جزیره هندورابی ، می توانید از قایق های چارتری استفاده کنید که در خلیج ماهیگیری کیش موجود است.

نتیجه گیری

 دلایل بیشتری برای تور ارزان کیش لحظه آخری وجود دارد؟

اینکه کدام یک از مناطق تفریحی کیش را انتخاب می کنید بستگی به شما دارد. گران بودن یا ارزان بودن سرگرمی به هیچ وجه ارزش آن سرگرمی را تعیین نمی کند. مهم انتخاب و سلیقه شماست و آنچه شما را خوشحال می کند. در حقیقت، پول زیاد زمان خوبی را برای شما تضمین نمی کند. حتی با کمی جستجو، می توانید زمان هایی برای سفر ارزان به کیش پیدا کنید. بنابراین، به دنبال مکان های معروف نباشید، بلکه علاقه خود را دنبال کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)