سفرآس24

تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری کیش توری مناسب برای اغلب مسافران است. شاید هنگامی که برخی آشنایتان با عجله برای سفر به کیش آماده می شوند، شما دلیل این همه عجله را ندانید، اما به احتمال زیاد آنها تور کیش لحظه آخری را انتخاب کرده اند. گاهی اوقات آخرین لحظه ها بهترین لحظه ها هستند.

به خصوص اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید باید به لحظات آخر توجه داشته باشید. شما می توانید با رزرو تور لحظه آخری کیش با قیمت ارزانتری سفر کنید. پس لحظه های آخر را از دست ندهید.

هتل مد نظرتون رو برای رزرو تور انتخاب کنید

تور لحظه آخری کیش با فراهم آوردن سفری کم هزینه به یکی از لوکس ترین مقاصد گردشگری ایران یک فرصت طلایی برای سیاحتی منحصر به فرد است. البته این تور بر خلاف تصور رایج همواره ارزان نیست بلکه در برخی موارد نرخ بالاتری نسبت به سایر تورها دارد.

در این مقاله با مهم ترین ویژگی های تور کیش چون قیمت تور لحظه آخری کیش آشنا می شویم و خواهیم فهمید که این تور در چه زمانی به صورت ارزان قابل رزرو است و در چه حالتی به یک تور گران قیمت تبدیل می شود. با ما همراه باشید.

تور کیش لحظه آخری؛ سفری ارزان به مقصدی لوکس

تور لحظه آخری کیش

کیش یکی از قطب های توریستی در ایران است که همه ساله در طبیعت جذاب خود میزبان مسافران بسیاری است. آب های زلال خلیج فارس از این جزیره مقصدی ساخته اند برای بهترین تجربه های مسافرتی. مناطق بکر و شگفت انگیز طبیعی، سواحل مرجانی و آبزیانی از همه رنگ، هتل هایی لوکس با چشم اندازهای خلیج، انواع رستوران های های ساحلی، دریا گردی و شب نشینی های موزیکال و هزاران جاذبه دیگر خرید تور لحظه آخری کیش را به وسوسه ای دوست داشتنی تبدیل کرده اند. تور لحظه آخری کیش از تهران یکی از محبوب ترین تورهای داخلی در کشور است.

با این تفاسیر کیست که نخواهد جزء مسافران کیش باشد؟ مسلماً هیچ کس! اما هزینه سفر همواره چون مانعی بزرگ پیش راه افراد سد می شود و این فرصت را از آنان می گیرد. البته اگر شما از آن دست مسافران هوشمند و وقت شناس باشید به راحتی می توانید بخش قابل توجهی از این مساله را حل کنید،آن هم با یک روش ساده چون رزرو تور لحظه آخری! تور لحظه آخری کیش از مشهد و دیگر شهرها برای تمام مسافران قابل رزرو می باشد.

تور لحظه آخری به چه معناست؟

قیمت تور لحظه آخری کیش

ساعت نشان می دهد لحظه پرواز نزدیک است. سایت های گردشگری نگاهی به لیست پرواز می اندازند. تعدادی صندلی هنوز خالی مانده و عده ای از مسافران هم پرواز خود را لغو کرده اند! چه باید کرد؟ بهترین کار برای تکمیل ظرفیت در این لحظه کاهش قیمت تور است که هم از ضرر فروشندگان تور جلوگیری می کند و هم راه را برای کسانی که به دنبال سفر ارزان هستند باز می کند. دقیقاً در همین زمان تور لحظه آخری متولد می شود. اهالی شهر شیراز می توانند در فصل تابستان منتظر عرضه تور لحظه آخری کیش از شیراز باشند.

تور لحظه آخری کیش در واقع تخفیف خورده همان تورهای معمولی است که در آخرین ساعات حرکت عرضه می شود و از نظر خدمات هیچ گونه تفاوتی با دیگر تورها ندارد. البته شما هنگام رزرو تور لحظه آخری کیش از کرمانشاه و دیگر شهرها با برخی محدودیت ها مواجه می شوید که در ادامه به آنها نیز خواهیم پرداخت. اما پیش از آن لازم است راجع به قیمت این تور اطلاعات کافی را کسب کنیم. قیمت این تور با توجه به مبدأ شما متفاوت است، به طور مثال تور لحظه آخری کیش از اهواز نسبت به تور لحظه آخری کیش از رشت گران تر است.

قیمت تور لحظه آخری کیش؛ گران یا ارزان؟

در حالی که اغلب افراد تصور می کنند تور لحظه آخری همواره ارزان تر از دیگر تورهاست، شواهد چیز دیگری را نشان می دهد. در واقع این تور اگر چه در بیشتر موارد یک تور تخفیف خورده ارزان قیمت استف اما در مواردی معدود نه تنها ارزان یست بلکه بسیار گران تر از دیگر تورها به فروش می رسد. حال از کجا بدانیم چه موقع این تور ارزان است؟ به شما خواهم گفت.

پیک سفر و زمان های کم طرفدار سفر دو عنصر اساسی در تعیین قیمت این تور هستند. تور لحظه آخری کیش همانطور که از نامش پیداست در دقایق نزدیک به پرواز عرضه می شود. حال اگر در زمان پیک سفر باشیم و تقاضا برای رفتن به جزیره بالا باشد قیمت تور لحظه به لحظه افزایش پیدا می کند و در دقیقه آخر به اوج می رسد.

اما اگر در زمانی باشیم که سفر کم طرفدار است و بازار فروش تورها کساد، باید منتظر کاهش قیمت برای جذب مشتری باشیم. البته در این تورها امکان رزرو هتل لوکس کم است، به طور مثال تور کیش هتل ترنج تقریباً نایاب است.

با توجه به نکاتی که گفته شد تور لحظه آخری کیش از اصفهان در زمان های پر متقاضی گران و در زمان های کم طرفدار برای سفر ارزان است. برای اطلاع دقیق از نوسان نرخ این تور باید قیمت را به صورت مرتب چک کنید تا شانس رزرو ارزن ترین تور را پیدا کنید.

نوسان قیمت در تور دقیقه نودی

تور دقیقه نودی کیش

همه چیز به بلیط برمی گردد. آیا اوج سفر است و بلیط ها پر مشتری؟ یا کسی تمایلی به گردش ندارد و بازار پروازها کساد شده؟ این دو زمان هر کدام قیمتی را بر روی تور های لحظه آخری تحمیل می کنند. در واقع تغییر قیمت ها در تور لحظه آخری کیش نیز به همین نوسان قیمت در نرخ بلیط ها بر می گردد و از نظر دیگر فاکتورها چون نوع پرواز و کیفیت هتل تفاوتی با سایر تورها ندارد.

آیا تور دقیقه نود توری بی کیفیت است؟

یکی از مهم ترین سوالات راجع به تور لحظه آخری کیش از مشهد به کیفیت آن بر می گردد. آیا تور لحظه آخری توری بی کیفیت است؟ باید توجه داشت که مهم ترین مساله ای که کیفیت این تور را کاهش می دهد وجود برخی محدویت هاست.

شما در آخرین ساعات تور خود را رزرو می کنید و ممکن است صندلی مورد تمایل شما در تور لحظه آخری کیش از تهران پر شده باشد. همچنین امکان دارد ظرفیت هتلی که مد نظر شما بوده تکمیل شده باشد و شما ناچار به انتخاب هتل های خالی باشید. اگر این دو مورد را فاکتور بگیریم کیفیت این تور با دیگر تورها هیچ تفاوتی ندارد و شما با پرداخت قیمت تور لحظه آخری کیش از همان خدمات و آفرهای تعیین شده برای تمام تورها بهره مند می شوید.

تور لحظه آخری لوکس هم داریم؟

تور لحظه آخری کیش هتل ترنج

این یک سوال مهم است. تور لحظه آخری یک تور ارزان محسوب می شود پس چگونه می تواند لوکس هم باشد؟ دقت داشته باشید که تفاوت تور لحظه آخری کیش با سایر تورها اغلب به خاطر تفاوت در قیمت بلیط است و به صورت لوکس و ارزان قابل رزرو می باشد. توضیح بیشتر اینکه تفاوت تور ارزان و لاکچری مربوط به کیفیت هتل است. بنابراین امکان رزرو هتل های لوکس نیز در تور لحظه آخری کیش از شیراز وجود دارد.

نکته ای که تور لوکس لحظه آخری را نایاب می کند تکمیل ظرفیت هتل های پنج ستاره در لحظات اول عرضه تور است. بنابراین باید شانس زیادی داشته باشید که یک هتل لاکچری در دقایق ۹۰ و در زمان عرضه تور لحظه آخری کیش از رشت خالی مانده باشد. به هر حال چند تور وجود دارد که رزرو آنها در دقیقه نود یک شانس خیلی بزرگ محسوب می شود: تور لحظه آخری هتل ترنج و تور لحظه آخری هتل داریوش! برای رزرو تور لحظه آخری کیش از اهواز چندان نمی توانید روی این هتل ها حساب کنید.

تور لحظه آخری کیش هتل ترنج

از آنجا که موقعیت این هتل به عنوان اولین هتل دریایی در خاورمیانه  بسیار خاص است، افراد بسیاری تقاضای اقامت در آن را دارند. بنابراین رزرو تور در این هتل آن هم در لحظات پایانی بسیار دور از دسترس است.

با این حال شانس خود را امتحان کنید و ظرفیت این تور را در زمان رزرو تور لحظه آخری کیش چک کنید.شاید شما خوش شانس ترین فرد این جهان باشید که فرصت رزرو یک تور لوکس ارزان را پیدا کرده اید! امکان رزرو این هتل در تور لحظه آخری کیش از کرمانشاه بسیار پایین است.

تور لحظه آخری کیش هتل داریوش

تور کیش هتل داریوش تور مورد علاقه توریست های خارجی است. البته این تور در بین مسافران ایرانی نیز بسیار محبوب و پر متقاضی است. این محبوبیت سبب شده ظرفیت این هتل در همان ساعات اولیه ارائه تور پر شود و امکان رزرو آن به صورت لحظه آخری در اغلب موارد غیر ممکن باشد.

آنچه این هتل را خاص و دوست داشتنی کرده طراحی جذاب آن در قالب سازه های ایران باستان به ویژه دوران هخامنشی است. در این هتل مدرن ترین امکانات را از انواع رستوران های بین المللی تا سالن های ورزشی در فضایی نوستالژیک در اختیار خواهید داشت. قیمت تور لحظه آخری کیش در این هتل بالاتر از سایر هتل هاست.

تور لحظه آخری از کدام مبادی کشور عرضه می شود؟

تور لحظه آخری کیش از اصفهان

امکان عرضه این تور در تمام شهرهای کشور وجود دارد. با این حال در برخی شهرها این امکان بیشتر و در برخی دیگر کمتر است. در ادامه پرترددترین مبادی تور کیش را از نظر عرضه تور لحظه آخری کیش بررسی خواهیم کرد.

تور لحظه آخری کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان به دو صورت زمینی و هوایی برگزار می گردد. پرواز مرسوم ترین شیوه سفر در این مسیر است که حدوداً یک ساعت زمان می برد و در تمام روزها انجام می شود . در تور زمینی با قطار سفر شما ۶ ساعت طول خواهد کشید و نخست باید به بندرعباس رفته سپس از آنجا راهی کیش شوید. با توجه به پرتردد بودن مسیر اصفهان به کیش امکان عرضه تور لحظه آخری برای اهالی این شهر بالاست.

تور لحظه آخری کیش از مشهد

مشهد از پر مخاطب ترین مبادی تور کیش است که پروازها و قطارهای بسیاری را در این مسیر به خود اختصاص داده. با توجه به تعداد زیاد پروازها و ارائه بلیط های چارتر توسط شرکت های هواپیمایی کیش ایر و سپهران دسترسی به تور لحظه آخری برای اهالی مشهد چندان دشوار نیست. البته در مورد تورهای لوکسی چون تور لحظه آخری کیش هتل داریوش داستان فرق می کند.

تور لحظه آخری کیش از تهران

تهران پر مخاطب ترین مبدأ تور کیش است که پروازهای آن به جزیره با انواع بلیط های سیستمی و چارتر ارائه می شود. در این مسیر نیز با توجه به پروازهای همه روزه رزرو تور لحظه آخری کیش دور از دسترس نیست. به هر حال باید سایت ها را مرتب چک کنید تا با مقایسه قیمت ها به بهترین تور برسید.

تور لحظه آخری کیش از شیراز

تور کیش از شیراز با هواپیما و اتوبوس برگزار می گردد و در هر کدام از این شیوه ها امکان عرضه تور لحظه آخری وجود دارد. همه روزه ۱ تا سه پرواز با توجه به میزان تقاضا در این مسیر وجود دارد و در این بین تورهای دقیقه نود نیز ارائه می شوند. با این حال نباید انتظار داشت تور لحظه آخری کیش هتل ترنج نیز قابل رزرو باشد. پرواز در این مسیر حدوداً یک ساعت و ده دقیقه طول می کشد.

تور لحظه آخری کیش از رشت

مسیر طولانی رشت به کیش عرضه تورهای هوایی را بیشتر کرده و محبوبت پرواز را در بین مسافران بالا برده. مدت زمان سفر هوایی از رشت به جزیره دو ساعت و نیم است و دو روز در هفته انجام می شود. تعداد کم پروازها در این مسیر امکان عرضه تور به شکل لحظه آخری را کاهش می دهد. قیمت تور لحظه آخری کیش با توجه به مسیر طولانی در این سفر بیشتر است.

تور لحظه آخری کیش از اهواز

تور کیش از اهواز به دو صورت هوایی و زمینی قابل رزرو است و در شیوه زمینی با قطار و اتوبوس انجام می شود. در صورت رزرو تور لحظه آخری کیش با قطار باید نخست به بندرعباس بروید و از آنجا با شناورها راهی جزیره کیش شوید. پرواز اهواز به کیش به صورت چارتر نیز برگزار می شود و همین امر دسترسی به تورهای دقیقه نود را فراهم می آورد.

تور لحظه آخری کیش از کرمانشاه

ایرلاین های متعددی به پرواز کرمانشاه – کیش اختصاص داده شده که بلیط آنها به صورت چارتر نیز عرضه می شود. به این ترتیب تور ارزان لحظه آخری در این مسیر نیز قابل عرضه است.، اما پرتردد نبودن مسیر کمی شانس ارائه آن را کاهش می دهد. این شانس برای خرید تور لحظه آخری کیش هتل داریوش کمتر است.

آیا از بالاترین آمار تور لحظه آخری کیش در زمان های خاص خبر دارید؟

تور لحظه آخری‌ کیش با وجود طرفداران زیاد همیشه برای سفر به جزیره کیش وجود ندارند؛ این تور ها با وجود مزیت ها و امتیازاتی که نسبت به تور های دیگر دارا هستند، محدودیتی هایی نیز دارند که مهم ترین آنها؛ زمان خاص رزرو آنها برای گردشگران مختلف داخلی و خارجی است.

که باید برای اینکه رزرو این تور ها را از دست ندهید و سفری‌ خوش و با کیفیت و هم چنین همراه با صرف کمترین هزینه رفت و برگشت را تجربه کنید؛ از زمان دقیق شروع تا پایان رزرو تور لحظه آخری کیش اطلاع کافی  بدست آورید، در آن زمان خاص گوش به زنگ باشید و اقدام به رزرو بلیط این تور لحظه آخری کیش برای خود یا دیگر اعضای خانواده تان کنید.

و اما قسمت مهم تر مطلب که دانستن آن برای تمام مسافرانی که قصد سفر به کیش را دارند، لازم و ضروری است؛

بیشترین زمان های سال برای رزرو تور لحظه آخری جزیره کیش کدام زمان ها هستند؟

پس از اتمام روز های تعطیل در ایام نوروز

بخاطر وجود گرمای زیاد و نیز شروع امتحان های دانش آموزان،از ماه خرداد تقریبا تا روز های اواسط شهریور ماه نیز امکان رزرو تور لحظه آخری کیش وجود دارد.

و هم چنین ایام اول هفته که تعطیل نیستند جز این زمان های خاص قرار می گیرند.

لازم به توضیح است که شما در رزرو تور های لحظه آخری جزیره کیش، خواهید دید که ظرفیت های باقی مانده برای رزرو هتل های مختلف، مربوط به هتل های چهار و پنج ستاره که امکانات و ارائه خدمات بهتر و باکیفیت تری دارند، در این تور ها هستند و ظرفیت هتل های دیگر که در رده پایین تری نسبت به این هتل ها قرار دارند اما در عوض هزینه کمتری از مسافران درخواست می کنند، پر شده اند

سخن پایانی

تور لحظه آخری کیش از تهران

اگر تنها مشکل شما برای سفر به جزیره مرجانی خلیج فارس هزینه تور است به شما چند پیشنهاد می کنم:

  • سایت سفرآس ۲۴ تورهای خود را در طیف وسیعی از قیمت ها ارائه می دهد و شما می توانید تور کیش را در این سایت متناسب با شرایط مالی خود به صورت ارزان و یا لاکچری رزرو نمایید.
  • با رصد قیمت ها در سایت و به ویژه با چک کردن نرخ تور در روزها و ساعات نزدیک به پرواز می توانید از عرضه بلیط های لحظه آخری مطلع شوید و تور خود را به صورت ارزان رزرو کنید.
  • راه دیگری که پیش پای شماست موکول کردن سفر به یک زمان کم طرفدار است. با توجه به آب و هوای گرم این جزیره در تابستان این فصل می تواند زمان مناسبی برای سفر ارزان و رزرو تور لحظه آخری کیش از اصفهان و دیگر شهرها باشد.

اصلی ترین تفاوت تور لحظه آخری با سایر تورها در زمان عرضه است. این تور زمانی ارائه می شود که ساعات حرکت قطار یا هواپیما نزدیک شده و هنوز ظرفیت سفر تکمیل نیست. این تفاوت زمانی کاهش قیمت تور را نیز در پی خواهد داشت.

از آنجا که هتل های لوکس در روزهای اول برگزاری تور پر می شوند، امکان رزرو آنها در تورهای لحظه آخری چندان زیاد نیست.

در اغلب موارد بله. البته در برخی زمان های پر متقاضی هر چه به زمان شروع سفر نزدیک شویم قیمت بلیط افزایش می یابد و تورها با نرخ بالاتری عرضه می شوند.

تور لحظه آخری کیش را در سایت سفرآس ۲۴ با همان خدمات دیگر تورها در دسترس خواهید داشت. این خدمات شامل بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، خدمات تفریحی و رفاهی و آفر ویژه می باشد.

در تور لحظه آخری شما با برخی محدویت ها برای انتخاب صندلی هوایپما یا رزرو هتل روبرو هستید که ممکن است کیفیت سفر شما را تحت تأثیر قرار دهد. در این تور همچنین فرصت کمی برای آماده شدن خواهید داشت.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
سوالات متداول تور لحظه آخری کیش
تور لحظه آخری کیش، تورهایی هستند که به صورت ناگهانی و نزدیک به زمان پرواز، با تخفیف‌های قابل توجهی عرضه می‌شوند. این تورها معمولاً به دلیل عدم تکمیل ظرفیت پروازها یا تغییر برنامه‌های مسافرتی سایر مسافران، ارائه می‌شوند.
حتماً از معتبر بودن آژانس مسافرتی مورد نظر اطمینان حاصل کنید. پیش از خرید، شرایط تور را به دقت مطالعه کنید. در صورت امکان، از لغو یا تغییر برنامه‌های سفر خود اجتناب کنید.

 

نظرات مسافران تور لحظه آخری کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .