تور مشهد از تهران

تور مشهد از تهران در سفرآس 24 همراه با بهترین قیمت ها و منحصر به فرد ترین خدمات در اختیار مسافران قرار گرفته است. رزرو این تور بسته ای کامل شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و رزرو انواع خدمات تفریحی و رفاهی است. شما برای تور مشهد و رزرو آن از تهران با توجه به هتل انتخابی خود قیمت های متفاوتی خواهید پرداخت و تور خود را متناسب با شرایط خود رزرو خواهید کرد. رزرو این تور در تمام روزهای هفته به صورت آنلاین و تلفنی  امکان پذیر است.

لیست قیمت تورهای مشهد از تهران بر اساس هتل

لیست تور مشهد از تهران هوایی

لابی هتل آراکس مشهد
ستاره هتل
نمای هتل کیانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۰۵۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سهند مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۶۹۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سی نور مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کارن مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۹۱۰,۰۰۰ تومان

لیست تور مشهد از تهران زمینی با قطار

لابی هتل آراکس مشهد
ستاره هتل
تماس تلفنی
نمای هتل کیانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سهند مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۳۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سی نور مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کارن مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان

تور های لاکچری مشهد از تهران

نمای هتل مجلل درویشی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۴,۷۱۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۴,۲۳۰,۰۰۰ تومان
نما هتل الماس۲ مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۴,۶۹۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل رز درویشی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۴,۳۹۰,۰۰۰ تومان

تور های ارزان قیمت مشهد از تهران

هتل نسیم مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۷۷۰,۰۰۰ تومان
نما هتل ایران زمین مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۹۳۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل قدس مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۸۹۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان

تور های خانوادگی مشهد از تهران

نما هتل الماس نوین مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۱۳۰,۰۰۰ تومان
نما هتل اترک مشهد
ستاره هتل
تور مشهد هتل رفاه
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۰۹۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد از تهران؛ لذت سفر برای اهالی پایتخت

تهران شهر شلوغ ایران است. شهر پهناور و پر جمعیت کشور. اهالی پایتخت برای گذراندن حال و هوایی متفاوت می تواند از پایتختی دیگر در خراسان دیدن کنند. از مشهد؛ پایتخت معنوی ایران. تور مشهد از تهران از تورهای بسیار محبوب داخلی ایران است که سالانه  مسافران بسیاری را پا به جاده می کند. 

این تور پر مخاطب همه روزه با تنوعی متناسب با تعدد مسافران از طرف سایت های گردشگری در حال برگزاری است. تنوع این تور در زمینه های مختلفی است که یکی از آن ها به قیمت تور مربوط می شود. 

از آن جا که رزروکنندگان این تور دارای بودجه های مختلفی هستند این تور نیز با قیمت هایی متنوع ارائه می شود. این تنوع به سبب تغییر در فاکتورهایی است که قیمت تور را تعیین می کنند. فاکتورهایی چون زمان سفر، طول اقامت در این شهر، شیوه سفر (هوایی / زمینی)، کیفیت محل اقامت، میزان خدمات، و کیفیت پرواز. با توجه به این موارد شما می توانید تور مشهد از تهران را با قیمت ارزان، متوسط و گران تجربه کنید. 

یکی از گزینه های تأثیرگذار در قیمت تور هتلی است که برای اقامت در مشهد انتخاب می کنید. این شهر با توجه به حجم بالای مسافران خود دارای بیشترین تعداد هتل در کشور است. این هتل ها دارای کیفیت های مختلفی هستند و شامل انواع هتل های لوکس تا سوئیت های ارزان قیمت می شوند. هر کدام از این اقامتگاه ها با توجه به ویژگی های خاص خود برای دسته ای از مسافران قابل رزرو هستند. 

با رزرو تور مشهد از تهران در هتل های پنج ستاره اقامتی همراه با رفاه را نصیب خود می کنید ولی در عوض هزینه بیشتری می پردازید. هتل های چهار ستاره نیز به شما اقامتی مطلوب می دهند و اغلب دارای هزینه ای متوسط هستند. با انتخاب هتل های دو یا سه ستاره تور شما کم هزینه تر و در عوض کم کیفیت تر خواهد بود. البته تورهای رزروی در هتل های ارزان برای کسانی که بیشتر زمان خود را در گشت و گذار به سر می برند بسیار مناسب است.

اگر بخواهیم از چند هتل لاکچری در مشهد نام ببریم که اقامتی فوق العاده لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورند، باید از هتل مجلل درویشی، هتل بین المللی قصر، هتل قصر طلایی، هتل سی نور و هتل هما ۱ نام ببریم. 

هتل درویشی بی شک یکی از بهترین هتل های ایران است و تور مشهد از تهران هتل مجلل درویشی یکی از بهترین انتخاب های مسافران. این هتل با ایجاد فضایی زیبا و شیک و پر از امکامات رفاهی و تفریحی سفر شما را  به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل می کند. 

هتل مجلل درویشی

تور مشهد از تهران هتل بین المللی قصر نیز یکی از بهترین اقامت ها را در این شهر نصیب مسافران می کند. این هتل دارای انواع امکانات و خدمات مدرن است و از هتل های محبوب و پر مسافر مشهد محسوب می شود. تور مشهد از تهران هتل قصر طلایی از دیگر تورهای لاکچری برای اهالی پایتخت است که با مجموعه ای از امتیازات توانسته طرفدران بسیاری داشته باشد. 

اقامت در هتلی با طراحی های شیک، رستوران های مجلل، انوع امکانات تفریحی به ویژه مجموعه های آبی از ویژگی های تورهای لاکچری مشهد است. البته برای طرفداران سفرهای ارزان، انواع تورهای ارزان قیمت نیز در سایت های گردشگری گنجانده شده است. قرار گرفتن اقامتگاه هایی با تعداد ستاره های کمتر امکان رزرو تورهای ارزان قیمت را نیز برای مسافران فراهم کرده است. 

تور مشهد از تهران هتل ایران زمین یک تور ارزان قیمت است که سفری به صرفه را نصیب مسافران خواهد کرد. از دیگر تور های ارزان قیمت مشهد می توان به تور مشهد هتل قدس، تور مشهد هتل نسیم و تور مشهد هتل کوثر اشاره کرد. با توجه به این تنوع تمام مسافران می توانند توری متناسب با شرایط خود را پیدا کنند و سفر به مشهد را به شیوه دلخواه تجربه نمایند. 

البته سفر ارزان را می توان با توجه به زمان سفر نیز تعیین کرد. شما در زمستان که حجم مسافران این شهر کم می شود می توانید شاهد عرضه تور مشهد ارزان قیمت باشید. تور مشهد لحظه آخری نیز می تواند سفری ارزان را نصیب مسافران کنند.

تور مشهد شما را مهمان جاذبه های بسیاری می کند. از زیارت تا تفریح و گردش. از آنجا که این شهر دارای جاذبه های فراوانی است ممکن است مدت زمان اقامت شما به اندازه بازدید از همه آن ها نباشد. بنابراین یک برنامه ریزی دقیق برای مشهد گردی پیش از سفر ضروری است. 

زیارت اولویت نخست مسافران این شهر است. از آن جا که اغلب هتل های مشهد در محدوده حرم قرار گرفته اند مسافران به راحتی می توانند در سریع ترین زمان ممکن از این جاذبه دیدن نمایند. اگر از مسافران تور مشهد از تهران هستید نباید از تفریحات این شهر غافل شوید. 

این شهر در سال های اخیر با احداث انواع مجموعه های ورزشی خود را در لیست مجهزترین شهرهای کشور از نظر تجهیزات تفریحی قرار داده است. 

محبوب ترین تفریحات مشهد را می توانید با حضور در مجموعه ها و مناطقی چون سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان، پارک ساحلی آفتاب، پارک ملت، بوستان جنگلی وکیل آباد، باشگاه پینت بال شوت ایکس، پارک کوهسنگی و شهر بازی هپی لند تجربه کنید. 

موج های آبی مشهد

 

در این شهر برای خرید نیز فرصت های متنوعی را پیش رو دارید؛ از حضور در بازارهای سنتی تا بازدید از انواع مراکز خرید لوکس و مدرن با کالاهای برند. این شهر با فرصت های بسیار زیارتی و سیاحتی که سفر به آن را فراموش نخواهید کرد.

از پایتخت سیاسی تا پایخت معنوی ایران با تور مشهد از تهران

این شهر یکی از کلان شهرهای ایران است که جمعیت زیاد مسافرانش را می توان از شلوغی های اطراف حرم مشاهده کرد. با توجه به تعداد بالای مسافران تورهای بسیار زیادی از مبادی مختلف به مقصد این شهر وجود دارد. تورهای مشهد همواره از تورهای پرطرفدار و مورد علاقه هستند که ظرفیت بالایی از مسافران این شهر را در لیست خود ثبت می کنند. 

این تورها که به صورت های زیارتی و سیاحتی انجام می گیرد متناسب با انگیزه مسافران مختلف این شهر است. با رزرو تور مشهد از تهران سفر خوبی را آغاز کنید. سفرآس ۲۴ با افتخار از شما دعوت می کند تا مسافر تور مشهد از تهران باشید.

کلان شهر مشهد| شهری زیارتی- سیاحتی

سفر به این شهر مقدس با انگیزه های مختلفی انجام می پذیرد. بیشتر مسافران این شهر را زائرانی تشکیل می دهند که به قصد زیارت وارد این شهر شده اند. برخی از مسافران نیز به هوای سیاحت و تفریح مسافرت خود را آغاز کرده اند. ترکیبی از انگیزه های زیارتی و سیاحتی نیز محرک خیلی ها برای سفر بوده است. 

در تور مشهد از تهران شما چند منظوره به این شهر سفر می کنید. هم از اماکن زیارتی بازدید می کنید و هم جاذبه های تاریخی را می بینید. تفریحات مهیج مشهد نیز در برنامه این تور ها گنجانده شده است.

به سمت پارک های آبی مشهد

یکی از مهیج ترین تفریحات مشهد را پارک های آبی این شهر تجربه خواهید کرد. تفریحات آبی در هر کجا که باشد یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین تفریحات است. سرسره های آهسته، سرسره موج، سرسره پیچشی، چاله فضایی، روخانه خروشان، استخر، سونا، جکوزی و بسیاری دیگر از تفریحات هیجان انگیز را در پارک های آبی این شهر امتحان کنید. 

سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان و پارک ساحلی آفتاب از پارک های آبی این شهر هستند. در تور مشهد از تهران حتماً از یکی از این پارک ها دیدن کنید. در غیر این صورت قطعاً پشیمان خواهید شد. 

به صرف غذاهای سنتی در تور مشهد از تهران

غذاهای سنتی و کهن هر شهر که نشان از اصالت آن شهر دارد همیشه پرطرفدار هستند. شهرهای ایران هر کدام غذاهای کهن مخصوص به خود را دارند. این شهر هم از این امر استثنا نیست. غذاهای سنتی این شهر بیشتر در مراسم مذهبی طبخ و به صورت نذری پخش می شود.

بعید است که به مشهر سفر کرده باشید اما نام شله مشهدی به گوش تان نخورده باشد. این غذا که با موادی چون حبوبات، گندم و گوشت تهیه می شود غذایی کامل و مقوی است. این غذا به خصوص در ایام محرم طبخ و بین مردم پخش می شود. 

آش لخشک یکی دیگر از غذاهای سنتی این شهر است که مواد و شیوه طبخ آن شبیه به آش رشته است.  ماده اصلی تهیه این غذا عدس است که منبعی کامل برای خون سازی است. یتیمچه، چنگالی، پلو مخلوط و کوکو شیرین از دیگر غذاهای مخصوص این شهر است که در تور مشهد از تهران می توانید طعم آنها را بچشید.

بابا قدرت

بازارهای مشهد؛ از سنتی تا مدرن

مسافران این شهر اغلب با چمدانی پر از سوغاتی به شهر خود باز می گردند. این شهر دارای مراکز تجاری متعددی است که امکان خریدی متنوع را برای مسافران خود فراهم می آورد. از بازارهای کهن و سنتی گرفته تا بازاهای مدرن با انواع امکانات تفریحی. با توجه به پربازدید بودن حرم شمار بسیاری از مراکز خرید مشهد در اطراف این مکان مقدس احداث شده اند.

بازار رضا یکی از بازارهای قدیمی و کهن این شهر است که در غرفه های متعدد خود کالاهای گوناگونی را به مشتریان عرضه می کند. این بازار دور و دراز همواره شلوغ و پر بازدید است.  بازار رضا با قرار گرفتن در محدوده ی حرم به یکی از مراکز مهم خرید سوغاتی تبدیل شده است.

هتل های مشهد؛ آماده ورود مسافران تور مشهد از تهران

شمار هتل های مشهد در پیوندی عمیق با پر گردشگر بودن این شهر است. بیشترین تعداد هتل های کل کشور در این شهر زیارتی- سیاحتی احداث شده است. در این شهر می توانید هرهتلی را که مد نظر داشته باشد پیدا کنید. بیشترین تعداد هتل های این شهر در خیابان امام رضا (ع) که از خیابان های منتهی به حرم است بنا شده اند. 

بنابراین زائران با انتخاب و رزرو هتل های محدوده ی حرم می توانند بسیار راحت تر به بارگاه مطهر رضوی دسترسی داشته باشند. کیفیت هتل های این شهر نیز دارای تنوع بالایی است. هتل هایی شیک و مدرن با امکانات رفاهی مجهز و هتل هایی ارزان قیمت با ضروری ترین لوازم مورد نیاز می توانند شما را در این شهر مهمان کنند.

تور لحظه آخری و تور ارزان قیمت مشهد

برای سفری ارزان قیمت به مشهد راه های مختلفی وجود دارد. تور لحظه آخری یکی از فرصت هایی است که می تواند از هزینه های سفر شما بکاهد و در عین حال در کیفیت سفر شما هیچ تأثیری نگذارد. با تکمیل نشدن پروازها شاهد پایین آمدن قیمت آنها در لحظات نزدیک به حرکت هستیم. 

بنابراین شما می توانید منتظر عرضه این تورها در لحظات آخر باشید. در مورد تور مشهد کمی شانس شما برای پیدا کردن تور لحظه آخری و تور ارزان قیمت کم است. زیرا پر گردشگر بودن این شهر سبب شده در اغلب اوقات ظرفیت پروازهای این شهر تکمیل باشد. به هر حال ممکن است شرایطی خاص عرضه این تورها را ممکن کند.

بهترین زمان رزرو تور مشهد از تهران

در هیچ کدام از فصل ها و در هیچ کدام از اوقات این شهر را بدون مسافر نخواهید دید. این شهر همواره پذیرای مسافران از اقصی نقاط ایران و سایر کشورهاست. شما می توانید با توجه به انگیزه سفرتان از این شهر زمان سفرتان را مشخص کنید. یکی از ایام شلوغی این شهر مناسبت های خاص مذهبی است. 

مناسبت هایی چون شب های قدر، اعیاد مختلف، ولادت ها و شهادت ها وایام محرم به خصوص تاسوعا و عاشورا بیشترین مسافر را راهی این شهر مذهبی می کنند. تعطیلات نیز تعداد مسافران این شهر را به طور چشم گیری افزایش می دهد. اگر به دنبال زمانی خلوت تر هستید بهتر است زمستان را انتخاب کنید. سرمای خشک مشهد در زمستان ازجمعیت مسافران این شهر کم می کند.

سفر به تاریخ در تور مشهد از تهران

این شهر بسیاری از بناهای قدیمی و مفاخر ایران زمین را در دل خود جای داده است. بازدید از این بناهای قدیمی شما را با گذشته ی ایران آشنا می کند و بزرگداشت این مفاخر احترام به ایران کهن و گذشته ی درخشان آن است. شما در تور مشهد از تهران می توانید سفری تاریخی را آغاز کنید.

در تور مشهد از تهران از آرامگاه فردوسی دیدن کنید

در تور مشهد از تهران شما با بنا های تاریخی مختلفی آشنا می‌شوید. یکی از بناهایی که در این شهر شما را با گذشته ای شیرین پیوند می زند، آرامگاه شاعر بزرگ فارسی گو، فردوسی است. بازدید از آرامگاه فردوسی مشهد را برای مسافران دلنشین تر می کند. این آرامگاه در توس و در بیست و پنج کیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد. 

در خواست اندیشمندان در سده ی چهاردهم سبب شد آرامگاهی در مدفن این شاعر توسط انجمن آثار ملی ساخته شود. مساحت این مجموعه نزدیک به شش هکتار است و شامل بناهای مختلفی می شود. 

در این مجموعه می توانید شاهد باغ، استخر، بنای یادبود، کتابخانه، موزه و ساختمان های اداری باشید. همچنین دو تن از مفاخر ایران معاصر نیز اکنون در کنار شاعر کهن ایران آرمیده اند. آرامگاه مهدی اخوان ثالث و محمد رضا شجریان در کنار آرامگاه فردوسی این مجموعه را به یکی از پر افتخار ترین مکان های ایران بدل کرده است.

ارامگاه فردوسی

آشنایی با بقعه هارونیه

از دیگر بناهای تاریخی این شهر بقعه هارونیه است. این بنا نیز در ۲۵ کیلومتری این شهر و در نزدیکی آرامگاه فردوسی  واقع شده است. بنابراین شما با حضور در توس می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. هم از آرامگاه شاعر نامدار ایران زمین دیدن کنید و هم از بقعه ای دیدن کنید که سرنوشتش در هاله ای از ابهام قرار دارد. 

برخی می گویند این بقعه محل زندانی کردن مجرمان در زمان هارون الرشید بوده است. عده ای هم اعتقاد دارند که این بنا یک آتشکده بوده است. برخی متون هم از این بقعه با نام نقاره خانه و مامونیه یاد کرده اند. به هر حال یکی از قسمت هایی که تور مشهد از تهران را جذاب می کند بازدید از این بقعه ی رمزآلود است.

گشتی در این شهر در تور مشهد از تهران

جاذبه های این شهر می تواند مسافرانش را تا مدت ها در این شهر با مناظر نو روبرو کند. مشهد شهر انواع جاذبه هاست. از جاذبه های تاریخی چون آرامگاه فردوسی و باغ موزه نادری گرفته تا جاذبه های تفریحی در پارک های بزرگ آبی. برخی از این جاذبه ها را می توانید در طبیعت بکر و سرسبز مشاهده کنید. 

این جاذبه ها که به طور طبیعی شکل رفته اند بسار جالب توجه هستند. یکی از جاذبه های طبیعی این شهر دریاچه چشمه سبز است که در یکی از مرتفع ترین نقاط رشته کوه بینالود واقع گردیده. عاشقان طبعیت گردی می توانند حضور در این مکان را در برنامه های تور مشهد از تهران خود قرار دهند.

این دریاچه ی پرطرفدار که با نام های چشمه سوز یا چشمه سو نیز خواند می شود، در ۵۰ کیلومتری غرب مشهد و   ۲۰ کیلومتری روستایی با نام گلمکان واقع شده است. آب این دریاچه که وسعت آن به ۱۵ هکتار می رسد زمین ها و باغ های اطرافش را آبیاری می کند.

این دریاچه از گذشته تا کنون دارای اهمیتی خاص بوده است. در زمان هایی این دریاچه را دارای قداست می دانسته اند و گفته شده که یزگرد سوم، پادشاه ساسانی برای گرفتن شفا خود را به چشمه سبز رسانده است. اگر دلتان می خواهد بازی ماهی های کوچک را در آب تماشا کنید و از هوای پاک طبیعت لذت ببرید چشمه سبز را به یاد داشته باشید.

این جاذبه ی طبیعی فضای سرسبز و مطلوبی را برای گردشگران فراهم کرده است. بویژه که در این منطقه انواع گیاهان دارویی روئیده می شود و حیواناتی چون آهو، گراز، کبک، عقاب و بز کوهی را در خود جای داده است.  در نظر داشته باشید که اول بهار تا اول پاییز بهترین زمان برای گردش در این منطقه ی بکر است.

بازدید مکان های مشهور مشهد با تور مشهد از تهران

چه کسی است که دوست نداشته باشد هنگامی که به بازدید از منطقه ای توریستی و تفریحی می رود آن مکان را در خلوت ترین حالت ببیند؟ اما یادتان باشد شلوغی نشان مهمی است. ازدحام مردم در یک منطقه نشان از پر طرفدار بودن آن دارد و این محبوبت خود نشان فوق العاده بودن آن مکان است.

کم نیستند صف های طولانی که گاهی برای خریداری بلیط یک بازی تشکیل می شود. گاهی هم پیش می آید که روزی هوس کنیم ناهار را در یک پارک سرسبز و بکر بخوریم اما جای خالی برای نشستن پیدا نکنیم. اصولاً یکی از دلایل تبدیل شدن یک شهر به یک مقصد مهم گردشگری وجود همین اماکن پربازدید است. 

در شهر زیارتی – سیاحتی مشهد از این مکان های شلوغ و پربازدید بسیار می بینید.  چه در مکان های زیارتی و چه در مناطق تفریحی. چه در پارک های معروف و چه در بناهای تاریخی. پربازدیدترین مکان در این شهر بارگاه مطهر رضوی است. 

این مکان انگیزه ی اصلی سفر برای اغلب مسافران تور مشهد است. صحن ها  و رواق های حرم همواره مملو از جمعیت عاشقان امام هشتم (ع) هستند. این مکان به خصوص در مناسبات مذهبی با افزایش چشم گیر زائران  روبروست.

پارک های آبی مشهد یکی دیگر  از پربازدیدترین مکان های این شهر هستند.  انواع بازی های مفرح و هیجان انگیز سبب شده شاهد صف های طولانی چه در ورودی های پارک و چه در قسمت های داخلی آنها باشیم. این پارک ها نیز از انگیزه های اصلی سفر به مشهد هستند. 

پارک های مختلف این شهر چون پارک ملت،پارک هفت حوض و پارک وکیل آباد نیز از مکان های پر طرفدار و شلوغ این شهر هستند. این اماکن به خصوص  در بهار و تابستان بسیار پربازدید هستند. این شلوغی البته روی قیمت بلیط نیز تأثیر گذار خواهد بود. به هر حال بازدید از این مناطق پر طرفدار را در تور مشهد از تهران از دست ندهید.

چند توصیه برای مسافران تور مشهد از تهران

تهیه ی لیستی از انواع جاذبه ها و تفریحات: از آنجا که این شهر دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری بسیاری است، بازدید از تمام آنها نیازمند فرصت بسیار است. شاید در تور مشهد این فرصت بلند مدت را در اختیار نداشته باشد. بنابراین لازم است با اطلاع از این جاذبه ها و تفریحات مناسب ترین آنها را با توجه به شرایط خود لیست کنید.

آگاهی از موقعیت جغرافیایی هتل : یادتان باشد در انتخاب هتل به موقعیت جغرافیایی آن توجه ویژه داشته باشید. اغلب هتل های مشهد مسیر کوتاهی تا حرم دارند و به مراکز تجاری نیز نزدیکند. با این حال اگر مرکز خاصی را برای بازدید در نظر دارید بهترین کار این است که هتلی نزدیک به آن مکان را رزرو کنید.

انتخاب بهترین زمان با توجه به انگیزه ی سفر: این شهر در مناسبات خاص بسیار شلوغ و پر ازدحام می شود. بنابراین اگر خلوتی مشهد را می خواهید در این زمان ها تور مشهد را رزرو نکنید. در صورتی که مناسبت خاصی را مد نظر ندارید، بهترین زمان برای رزرو تور مشهد از تهران اوایل هفته و رزهای غیر تعطیل است.

یک پارک ملت متفاوت برای اهالی تهران

در این شهر می توانید روز و شب خود را مهمان انواع جاذبه ها و تفریحات باشید. یکی از اماکن گردشگری مشهد که هم برای شما دارای جاذبه های طبیعی است و هم امکان بازی های متنوع و مهیج را فراهم می کند پارک ملت است. این پارک بزرگ در غرب شهر واقع شده و دسترسی به آن بسیار راحت است. شما در هر ایستگاه مترو که سوار شوید می توانید درست در مقابل این پارک در ایستگاه پارک ملت مترو پیاده شوید.

هر چند پایتخت نشینان در شهر خود یک پارک ملت را تجربه کرده اند، این بار مهمان پارک ملتی دیگر می شوند. در پارک ملت شاهد یک شهر بازی بزرگ با انواع آیتم ها و برنامه های جذاب خواهید بود. 

در این شهر بازی علاوه بر اینکه یکی از بزرگ ترین فانفارهای خاورمیانه را می بینید می توانید از بازی هایی چون اسکیت بورد، اسکای فلایر، ترن هوایی، آکروجت فضایی، کشتی دوبل، سورتمه و بسیاری دیگر از  تفریحات لذت ببرید. ضمن اینکه در این مکان می توانید انواع خوراکی ها و نوشیدنی های خوش طعم را سفارش دهید و نوش جان کنید.

رزرو تور هوایی مشهد از تهران

در این قسمت شما را با چند بازی هیجان انگیز این پارک که می تواند در برنامه تور مشهد شما قرا بگیرد آشنا خواهیم کرد:

اسکای فلایر یا پرواز در آسمان

در این ورزش شما چرخش بر روی یک تاب را تجربه خواهید کرد. شما با این تاب تا ارتفاع ۲۴ متری بالا می روید و دور می زنید. این دستگاه ۲۴ نفر ظرفیت دارد و همین گروهی بودن لذت آن را چند برابر کرده است. در ضمن زمان استفاده از این بازی ۴ دقیقه است.  نه دور در هر دقیقه سرعت این تاب چرخشی است.

اسکیت بورد

در این بازی شما سوار یک ریل هستید که هر گوشه اش شما را تا ۳۶ متر بالا  می برد و پایین می آورد. سرعت این بازی که ۸۵ کیلومتر در ساعت است به شما اجازه نفس کشیدن نمی دهد و همین سرعت است که اسکیت بورد را  این همه جذاب کرده است. این بازی ۳ دقیقه طول می کشد و برای بزرگسالان قابل استفاده است.

آکروجت فضایی

معلق ماندن در هوا در ارتفاع دو متری ارمغان این بازی برای شماست. برای استفاده از این بازی باید قدتان حداقل ۱۵۰ سانتی متر باشد. آکروجت می تواند همزمان ۱۶ نفر را سرگرم خود کند.

سوغاتی هایی متنوع؛ ارمغان مسافران مشهد

خرید سوغاتی یکی از شیرین ترین قسمت های سفر است که سفر شما را برای اطرافیان نیز لذت بخش می کند. البته در این شهر با توجه به متبرک کردن سوغاتی ها این لذت دو چندان می شود. لیست سوغاتی های این شهر زیارتی – سیاحتی بسیار بلند بالاست و شما قطعاً از تنوع بالایی برای خرید برخوردار هستید. 

انواعی از خوراکی، زیورآلات، صنایع دستی و غیره را در این لیست مشاهده خواهید کرد. تنوع این سوغاتی ها از لحاظ قیمت نیز برای شما قابل توجه خواهد بود.

 زرشک و زعفران از مهم ترین سوغاتی های خوراکی این شهر است. این دو سوغاتی سرخ رنگ را از اغلب بازارهای دور حرم می توانید خریداری کنید. مهر و سجاده و تسبیح از سوغاتی های خاص مشهد است. این سوغاتی های معنوی هنگامی که در بارگاه منور رضوی متبرک می شوند برای اطرافیان شما بسیار ارزشمند تر خواهند بود. 

انواع خشک بار، نقل و نبات، زیورآلات با فیروزه نیشابور، ادویه هفت قلم، انگشتر عقیق، عطر، گلیم و دیگر صنایع دستی را می توان از معروف ترین سوغاتی های این شهر دانست. با رزرو این تور  بسیاری از این سوغات ها را می توانید برای خود نیز تهیه کنید.

مطمئن ترین روش برای رزرو تور مشهد از تهران

امروزه با توجه به تقاضای بالا برای سفر به این شهر، تور مشهد در نوبت های بسیار و از مبادی مختلفی برگزار می شود. البته کم نیستند افراد سود جویی که از این فرصت استفاده می کنند. بنابراین باید با مراجعه به سایت های معتبر در پی رزرو تور مشهد باشید. در سایت سفرآس ۲۴ می توانید تور مشهد خود را به صورت مطمئن و آسان رزرو کنید. در این سایت شما می توانید رزرو خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

کافی است تور مشهد از تهران را جستجو کنید. در صفحه ای که باز خواهد شد می توانید لیست تور مشهد از هتل های مختلف را مشاهده کنید. در این صفحه شما شاهد قیمت های مختلفی برای تور هستید که با توجه به هتل انتخابی شما متفاوت خواهد بود. شما می توانید تور مشهد از تهران را به دو صورت هوایی و زمینی رزرو کنید. چه در این تور و چه در تور زمینی شما دو شب و سه رزو اقامت خواهید داشت و از ترنسفر استقبال رایگان نیز برخوردار خواهید شد. 

معروف ترین رستوران های مشهد

شهرهای پربازدید و پر مسافر همواره در پی فراهم آوردن امکاناتی متناسب با حجم گردشگران خود هستند. این شهر امروزه علاوه بر انگیزه زیارتی توانسته گردشگران بسیاری را برای سیاحت به خود فرا خواند. بنابراین امکاناتی برای مسافران خود فراهم کرده تا بتواند پاسخگوی نیازهای ضروری و رفاهی آنها باشد. 

یکی از مهم ترین امکاناتی که مسافران در هر شهر به دنبال آن هستند رستوران است. هنگامی که روز خود را با بازدید از انواع جاذبه ها به ظهر رساندید هیچ چیز جز یک ناهار خوش طعم خستگی را از تن تان بدر نمی برد. و هنگامی که بعدازظهر خود را با انجام تفریحات مهیج به شب رساندید نوبت به صرف شامی لذیذ در رستورانی مجهز می رسد.

اگر چه در اغلب هتل های این شهر رستوران هایی با منوی متنوع را پیش رو دارید اما شاید ترجیح دهید سری هم به رستوران های بیرون بزنید.

بهترین و مجهزترین رستوران ها در این شهر پر مسافرآماده پذیرایی از شما هستند. مسافران لازم است قبل از سفر به این شهر لیست رستوران ها و موقعیت مکانی آنها را چک کنند تا در صوت لزوم مراجعه راحت تری به آنها داشته باشند. در ادامه به معرفی بهترین رستوران های این شهر می پردازیم.

رستوران پسران کریم

بهترین تفریحات مشهد از نظر گردشگران

امروزه گردشگران این شهر را علاوه بر شهری زیارتی به عنوان مقصدی سیاحتی نیز می شناسند. دلیل این امر امکانات متعدد تفریحی است که در سال های اخیر در این شهر فراهم آمده است. رابطه پربازدید بودن این شهر را با بی شمار بودن تفریحات آن می توان رابطه ای دوسویه خواند. حجم بالای مسافر سبب احداث اماکن تفریحی متنوع شده است و این امکانات خود تبدیل شده اند به انگیزه ای برای سفر بیشتر به این شهر.

 تفریحات این شهر را می توان به انواع مختلفی تقسیم کرد. تفریحاتی که در شهربازی ها در اختیار دارید، ورزش هایی که در پارک های آبی تجربه می کنید و بسیاری دیگر از تفریحات مهیج و لذت بخش. وجود چهار پارک آبی در این شهر مشهد را به یکی از بهترین مقاصد تفریحی ایران بدل کرده است. 

پارک هایی که مسافران را با بازی هایی مهیج غرق در لذت و شادی می کنند. تور مشهد می تواند بهترین فرصت برای انجام تفریحاتی هیجان انگیز و لذت بخش باشد. گردشگران با تجربه مشهد می توانند شما را برای انتخاب تفریحی مناسب راهنمایی کنند.

سرزمین موج های آبی؛ ورود به شهری آبی

مجموعه سرزمین موج های آبی به عنوان اولین و بزرگ ترین پارک آبی ایران در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. این پارک را می توان یک شهر دانست که با ورود به آن تفریح و هیجان شغل اصلی شما خواهد بود. شما در این شهر از انواع بازی های آبی مهیج و مفرح برخوردار خواهید شد. 

از انواع سرسرها چه سرسره های آهسته و چه پیچشی، از رودخانه خروشان تا چاله فضایی، از شنا در استخر تا حمام ترکی. انجام تمام این تفریحات با حضور در این شهر آبی برای شما میسر است.

پارک آبی ایرانیان؛ بازی های متنوع و مهیج

پارک آبی ایرانیان از دیگر مجموعه های آبی این شهر است که توانسته با فراهم آوردن انواع بازی ها گردشگران زیادی را جذب خودکند. وجود بازی های متنوع از مزایای این پارک فوق العاده است. 

موج سواری، رودخانه خروشان، انواع سرسره چون سرسره چاله فضایی، سرسره موجی، سونا، جکوزی، رستوران و کافی شاپ و بسیاری دیگر از خدمات این مجموعه را به مکانی محبوب جهت تفریح بدل کرده است. حضور در سینمای پنج بعدی این مجموعه از دیگر امکانات جذاب آن است.

پارک ابی ایرانیان

 شور شب های مشهد

مشهد شهری پر مسافر است که شب های آن را نیز چون روزهایش روشن و شلوغ خواهید دید. گشت های شبانه در این شهر یکی از قسمت های جذاب و دوست داشتنی تور مشهد محسوب  می شود. به خصوص اگر زمان رزرو تور هوایی مشهد را برای فصل های گرم سال بگذارید. اگر پیش از این به این شهر سفر کرده باشید حتماً می دانید که حرم مطهر رضوی به صورت ۲۴ ساعته باز است و در تمام ساعات زائران در این مکان مقدس حضور دارند.

قطعاً یکی از دلایل اصلی دوست داشتنی بودن شب های مشهد مربوط به بارگاه منور رضوی است. شما حتی اگر نیمه شب را برای رفتن به حرم انتخاب کنید خواهید دید که بسیاری از مغازه های اطراف حرم هنوز مشغول فعالیت هستند. شما شب های حرم را هیچ گاه از یاد نخواهید برد. 

هنگامی که صدای دعا و روضه در صحن ها می پیچد و حسی از آرامش را به زائران هدیه می دهد. بسیاری از بازارهای مشهد شب ها نیز باز هستند و شما می توانید در هوایی مطبوع تر خرید خود را انجام دهید. گشت و گذار در پارک های اطراف حرم نیز می تواند شب های مشهد را برای شما به یاد ماندنی کند.

رزرو آسان هتل در سایت سفرآس ۲۴

نرخ هتل های مشهد به دلایل زیادی با یکدیگر متفاوت است. فاصله هتل ها از حرم مطهر امام رضا (ع)، کیفیت و تعداد خدماتی که ارائه می دهند، سبک و نوع و درجه آن ها همگی از عوامل مهم در قیمت هتل های مشهد هستند.

ذکر این نکته ضروری است که اکثر این هتل ها در یکی از خیابان های معروف این شهر به نام خیابان امام رضا واقع شده اند، اما توجه داشته باشید که این خیابان بسیار طولانی است، بنابراین هتلی که در خیابان امام رضا قرار دارد نیز می تواند فاصله زیادی با حرم داشته باشد. میتوانید در سایت سفر آس ۲۴ موقعیت هتل های مختلف نزدیک حرم را مشاهده کنید و بهترین آن را برای سفر تور مشهد از تهران خود انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید هتلی در مشهد را با در نظر گرفتن عوامل مختلفی انتخاب  کنید. به عنوان مثال، ترجیح میدهید در هتل های پنج ستاره اقامت کنید و یا یک سوییت آپارتمان ساده را رزرو کنید. امکان مشاهده تمامی هتل های پنج ستاره مشهد و مقایسه آنها با یکدیگر نیز در این سایت برای شما فراهم شده است.

کارشناسان ما در سفرآس ۲۴ نیز آماده هستند تا در هر زمینه ای که بخواهید به شما در رزرو تور مشهد از تهران کمک کنند. آنها به راحتی می توانند به شما در رزرو هتل در مشهد کمک کنند یا سفری عالی به مشهد را برای شما برنامه ریزی کنند تا به راحتی به شهر تاریخ ها و معنویات سفر کنید و از گشتن در مشهد لذت ببرید.

خدمات مسافرتی در این شرکت محدود به سفر به مشهد و هتل های مشهد نمی باشد. مفتخریم که اعلام کنیم تمام تلاش خود را می کنیم تا رویای داشتن سفرهای لوکس و یا ارزان به اغلب شهرهای ایران محقق شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از هر طریقی که می خواهید مانند شماره تلفن، وب سایت یا آدرس ایمیل ما با ما تماس بگیرید، در این زمان است که ما شروع به انجام هر کاری می کنیم تا بهترین ها را تجربه کنید.

۴.۴/۵ - (۲۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.