سفرآس24

تور کیش دقیقه ۹۰

تور کیش دقیقه 90 یا تور لحظه آخری یک تور تخفیف خورده است که در آخرین ساعات حرکت هواپیما یا قطار عرضه می شود و شما را به یک سفر غیر منتظره در تور کیش ارزان دقیقه 90 نود و البته مهیج دعوت می کند. تور کیش برای افرادی که می خواهند هزینه سفر خود را کاهش دهند یکی از مناسب ترین گزینه هاست. گزینه ای که همراه با مزیت بزرگ خود یعنی ارزان بودن معایبی را نیز به همراه دارد.

تور کیش دقیقه نود از تهران

ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۷۲۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
۴.۹/۵ - (۱۳ امتیاز)
سوالات متداول تور کیش دقیقه ۹۰
تور کیش لحظه آخری یا دقیقه 90 به پارامترهایی چون زمان سفر، کیفیت اقامتگاه انتخابی، مدت زمان اقامت، شیوه سفر و خدمات تور بستگی دارد . لزوما تورهای لحظه آخری با قیمت مناسب ارائه نمی شوند . ایام پیک که جزیره شلوغ است، تور های لحظه آخری که ممکن است قیمت مناسب داشته باشد به تورهای کم یاب تبدیل می گردد .
هتل ترنج ، هتل داریوش، هتل کوروش، هتل مارینا پارک و هتل ارم از بهترین هتل های جزیره هستند که تورهای لوکس در آنها برگزار می شود.

تور کیش دقیقه 90 : ما در این مقاله مزایا و معایب این تور را در دو کفه ترازو با وزن مساوی قرار می دهیم. بعد از این شما هستید که یکی از این دو کفه را با اولویت های خود سنگین می کنید! پیش از همه اجازه دهید این تور را به صورت کامل معرفی کنیم.

1. تور کیش ارزان دقیقه 90؛ یک بازی برد – برد!

تور کیش دقیقه 90
تور کیش دقیقه 90

هنگامی که اجناس یک مغازه به فروش نمی رسد چه اتفاقی می افتد؟ فروشندگان سعی می کنند با ارائه تخفیف جذب مشتری کنند. آژانس های مسافرتی و چارتر کننده ها نیز دقیقاً همین راه را انتخاب می کنند. هنگامی که پرواز نزدیک شده و هنوز ظرفیت هواپیما تکمیل نیست، تنها راه پر کردن صندلی های خالی کم کردن نرخ بلیط و عرضه تور کیش دقیقه 90 از شهرهای مختلف چون تور کیش دقیقه 90 از اهواز ارزان است.

مسافرانی که مدام قیمت ها را رصد می کنند ناگاه متوجه کاهش قیمت تور می شوند و این شانس را پیدا می کنند که در نزدیک ترین ساعات به پرواز تور خود را رزرو نمایند. به این ترتیب فروشندگان تور از ضرر خود جلوگیری می کنند و مسافران را نیز به سود می رسانند. در واقع این تور یک بازی برد برد بین فروشنده و مشتری است.

حالا که با مفهوم تور کیش دقیقه 90 از اصفهان ارزان آشنا شدید، بهتر است به قولی که دادیم عمل کرده و مزایا و معایب این تور را مرور کنیم. اگر متقاضی تور کیش دقیقه 90 از تبریز ارزان هستید پیش از رزرو حتماً به این نکات توجه کنید.

2. کفه اول: مزایا

تور کیش دقیقه 90, تور کیش دقیقه نود
غواصی در کیش

نخست می خواهم کفه اول ترازو را با ویژگی های مثبت پر کنم. پس به سراغ مهم ترین مزیت این تور یعنی ارزان بودن آن می روم. تور لحظه آخری توری ارزان است و در واقع آف خورده همان تورهای گران قیمت می باشد. با این حساب عرضه تور کیش دقیقه 90 از شیراز ارزان یک فرصت فوق العاده برای شروع سفری اقتصادی است.

البته تصور نکنید که در تور کیش دقیقه 90 به ناگاه چند صفر از نرخ قبلی محو می شود. در واقع سفر ارزان از مجموعه ای ترفندها تشکیل می شود که انتخاب تور دقیقه نود یکی از آنهاست. انتخاب هتل ارزان قیمت، رزرو تور زمینی، انتخاب ایرلاین های داخلی و کلاس پروازی مناسب گام های بعدی شما برای داشتن سفری اکونومی است.

همچنین باید دقت کنید که این تور همواره ارزان ترین تور نیست، بلکه گاهی با قیمتی بالاتر از تورهای معمولی عرضه می شود. در بخش های بعدی مقاله به شما خواهم گفت که در چه حالتی تور کیش دقیقه 90 از تهران ارزان را ارزان تر و در چه حالتی گران تر از تورهای دیگر زرو می کنید. در مورد سایر تورها چون تور کیش دقیقه 90 از اهواز ارزان نیز همین شرایط وجود دارد.

3. کفه دوم: معایب

ایراد تور کیش ارزان دقیقه 90 به محدودیت هایی برمی گردد که سر راه شما قرار دارد. هنگامی که تازه تور عرضه شده تمام ظرفیت ها خالی است. شما می توانید تور خود را در هر هتلی که دوست دارید رزروکنید. از هتل های لوکس تا ارزان قیمت. اما وقتی رزرو خود را برای لحظات پایانی بگذارید وبه صورت تور کیش دقیقه 90 از اصفهان ارزان رزرو کنید، ممکن است هتل مورد نظر شما تکمیل شده باشد و مجبور به انتخاب هتلی دیگر شوید.

در تور کیش دقیقه 90 همچنین شما برای انتخاب صندلی خود در هواپیما یا قطار محدودیت دارید و انتخاب های معدودی پیش رو خواهید داشت. از آنجا که پس از خرید تور تنها چند ساعت تا شروع سفر مانده بنابراین آمادگی برای سفر نیز شرایط دشواری برای شما ایجاد می کند. ایراد دیگری که بر این تورها چون تور کیش دقیقه 90 از تبریز ارزان می توان گرفت عدم امکان لغو سفر است. البته کسی که تور لحظه آخری را رزرو می کند معمولاً به کنسل کردن سفر خود فکر نمی کند.

و اما ایراد آخر! این تور لحظه لحظه نوسان قیمت دارد و هیچ نرخ ثابتی نمی توان برای آن تعیین کرد. یعنی ممکن است شما خرید خود را برای آخرین لحظه بگذارید ولی ناگاه شاهد افزایش نرخ باشید.اگر چه معایب تور لحظه آخری چند برابر مزایای آن بود، اما فاکتور قیمت آنقدر مهم است که بسیاری از افراد ترجیح می دهند این معایب را نادیده بگیرند و تورشان را به صورت تور کیش دقیقه 90 از شیراز ارزان رزرو کنند.

4. تور لحظه آخری گران؛ مراقب باشید!

شاید نود درصد افراد فکر می کنند تور لحظه آخری یعنی ارزان ترین تور ممکن. اما این تصور درست است؟ قطعاً نه! در برخی زمان ها نرخ تور کیش دقیقه 90 نه تنها کاهش پیدا نمی کند، بلکه هر چه به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بالا و بالاتر می رود. چه زمانی این اتفاق می افتد؟ خواهم گفت.

به یاد داشته باشید بین قیمت تور و تقاضا برای سفر رابطه مستقیم وجود دارد. یعنی هر زمان تقاضا برای سفر بالا باشد قیمت تور  نیز افزایش پیدا می کند و هنگامی که مخاطبان سفر کم شوند تور کیش دقیقه 90 از تهران ارزان  یا تور کیش دقیقه 90 از اهواز ارزان هم نرخی کاهشی را پشت سر می گذارد.

با این تفاسیر باید بدانیم چه زمانی تقاضا برای تور کیش بالاست. در بخش بعدی خواهم گفت در چه زمانی تور کیش کم طرفدار است و امکان رزرو تور کیش دقیقه 90 از اصفهان ارزان بالا.

5. بهترین و بدترین زمان رزرو تور لحظه آخری

سفر به کیش وقت خاصی ندارد. شما هر زمان که دوست داشته باشید فارغ از روز و سال و ماه می توانید چمدان هایتان را برای سفر به این جزیره ببندید. اما این مقصد مانند تمام مقاصد گردشگری روزهای پر مسافر و کم مسافر دارد. شما برای رزرو تور کیش دقیقه 90 به صورت ارزان باید روی روزهای کم طرفدار دست بگذارید. این زمان بیش از همه به شرایط آب و هوایی و تقویم مناسبتی بستگی دارد. متقاضیان تور کیش دقیقه 90 از تبریز ارزان زمان های زیر را به یاد بسپارند.

بهار و تابستان؛ بدترین زمان ها!

تور کیش ارزان دقیقه 90 , تور کیش دقیقه 90, تور کیش دقیقه نود
تور کیش ارزان دقیقه 90

در بهار آب و هوای فوق العاده این جزیره حجم مسافران را افزایش می دهد، قیمت تور را بالا می برد و شانس عرضه تور کیش ارزان دقیقه 90 را بسیار کم می کند. به ویژه تعطیلات نوروز که اوج سفرهای جزیره ای است. تابستان هوا گرم است، اما تعطیلات موسسه های آموزشی و مدارس افراد زیادی را به دل مروارید خلیج فارس می کشاند.

جشنواره های تابستانی هم در این فصل برگزار می شوند و یکی از شلوغ ترین زمان ها را برای سفر به این جزیره رقم می زند. بنابراین در این فصل نیز امکان رزرو تور کیش دقیقه 90 از شیراز ارزان چندان بالا نیست.

پاییز و زمستان؛ بهترین زمان ها!

اوایل پاییز هوا هنوز معتدل است، اما بازگشایی مدارس و دانشگاه ها سد راه خیلی از مسافران شده اند. بنابراین به تدریج قیمت تورها کاهش پیدا می کند و امکان رزرو تور کیش دقیقه 90 بالا می رود. در زمستان نیز هوای سرد اگر چه به یخزدگی و دمای زیر صفر نمی رسد، اما افراد بسیاری را از سفر باز می دارد. بنابراین در این فصل نیز می توانید تور کیش دقیقه 90 از تهران ارزان خود را ارزان تر رزرو نمایید.

نوروز و تعطیلات؛ محال ترین زمان ها!

کیش دقیقه 90 , تور کیش دقیقه 90, تور کیش دقیقه نود
کیش دقیقه 90

تقویم گردشگری ایران نشان می دهد که نوروز و تعطیلات به شدت حجم مسافران جزیره را تحت تأثیر خود قرار می دهد و امکان رزرو تور کیش دقیقه 90 از اهواز ارزان را به صفر می رساند. در این زمان ها افزایش تقاضا برای سفر نه تنها قیمت تورها را افزایشی می کند بلکه نرخ رزرو هتل ها را نیز بالا می برد.

6. چه کسانی نباید تور لحظه آخری رزرو کنند؟

دقت داشته باشید که تور کیش دقیقه 90 از اصفهان ارزان برای تمام مسافران مناسب نیست. در واقع شما باید واجد برخی ویژگی های اخلاقی باشید تا بتوانید این تور را رزرو کنید.

اگر از آن دست افرادی هستید که برای سفر باید از مدت ها قبل برنامه ریزی کنید قید رزرو این تور را بزنید. اگر آماده شدن شما برای سفر چندین روز طول می کشد به تور کیش دقیقه 90 فکر نکنید. اگر از کارهای عجله ای و ناگهانی متنفر هستید به دنبال تور کیش ارزان دقیقه 90 نباشید و اگر تور لوکسی چون تور کیش هتل ترنج و تور کیش هتل داریوش را مد نظر دارید و اقامتی لاکچری می خواهید بهتر است همان لحظات اول خرید خود را انجام دهید.

7. لیست تورهای لحظه آخری کیش

امکان عرضه تور کیش لحظه آخری در تمام شهرهای کشور  چون تور کیش دقیقه 90 از تبریز ارزان وجود دارد. با این حال شانس رزرو این تورها در مبادی پرتردد کشور بسیار بیشتر است. چرا که در این مبادی تعداد سفرها بیشتر است و امکان خالی ماندن ظرفیت ها بالاتر. تهران، اهواز، شیراز، اصفهان و تبریز از شهرهایی هستند که امکان رزرو تورهای دقیقه نود در آنها بالاست.

تور کیش دقیقه 90 از شیراز ارزان

پروازهای شیراز به جزیره همه روزه انجام می شود و تعداد آنها با توجه به میزان تقاضا از یک تا سه پرواز در روز متغیر است. در این مسیر عرضه تور دقیقه نود دور از انتظار نیست و باید مرتب قیمت ها را رصد کنید. پرواز در این مسیر حدوداً یک ساعت و ربع طول می کشد. البته تورکیش دقیقه 90 زمینی نیز در این مسیر برگزار می گردد.

تور کیش دقیقه 90 از تهران ارزان

تور دقیقه 90 کیش

با توجه به این که تهران پر مخاطب ترین مبدأ تور کیش است انواع تورهای زمینی و هوایی در آن برگزار می شوند. پر تردد بودن این مسیر و همچنین ارائه بلیط های چارتری امکان رزرو تورهای دقیقه نود را برای مسافران این شهر به راحتی فراهم می کند.

تور کیش دقیقه 90 از اهواز ارزان

تورهای اهواز نیز به دو صورت هوایی و زمینی قابل رزرو هستند و در هر دو صورت می توانند به شکل لحظه آخری عرضه شوند. پرواز اهواز کیش به صورت چارتری نیز برگزار می شود و همین امر امکان دسترسی به بلیط لحظه آخری کیش را برای مسافران فراهم می کند.

تور کیش دقیقه 90 از اصفهان ارزان

اصفهان از مبادی پرتردد تور کیش است که امکان عرضه تور کیش ارزان دقیقه 90 در آن بالاست. تورهای این شهر به دو صورت زمینی و هوایی انجام می شوند و هر کدام طرفداران خاصی دارند. پرواز اصفهان کیش در تمامی روزها انجام می شود و مدت زمان آن حدوداً یک ساعت است. تور کیش دقیقه 90 قطار نیز شش ساعت طول می کشد و در صورت خرید آن باید نخست به بندرعباس بروید و سپس از آنجا با شناورها راهی جزیره شوید.

تور کیش دقیقه 90 از تبریز ارزان

مسیر طولانی تبریز تا جزیره تورهای هوایی را برای مردمان ترک زبان پر طرفدار کرده و سبب محدود بودن سفرهای زمینی شده است. در این مسیر نیز پروازهای چارتری برگزار می شود و بلیط های لحظه آخری قابل رزرو هستند. پرواز در این مسیر چهار روز در هفته و فقط توسط شرکت هواپیمایی ایران ایرتور انجام می شود و حدوداً دو ساعت زمان می برد. تور کیش دقیقه 90 از شیراز ارزان نسبت به تبریز شرایط بهتری از نظر تعداد پروازها دارد.

8. تور دقیقه نود کیش و سوت پایان

بازی تمام شد و باید سوت پایان را بزنیم! شما اکنون برنده اید. چون دقیقاً می دانید تور دقیقه نود چیست و می دانید در چه زمانی می توانید آن را ارزان رزرو کنید. سفر آس 24 رزرو تورهای لحظه آخری کیش را از تمام مبادی کشور در دسترس شما قرار داده. اگر مطمئن هستید یک تور کیش دقیقه 90 از تهران ارزان می خواهید همین حالا لیست تورها را چک کنید و سفر خود را رزرو نمایید.

جمع بندی کلی درباره انتخاب تور کیش ارزان دقیقه 90

تور کیش ارزان دقیقه 90، تورهایی هستند که در لحظات آخر و نزدیک به تاریخ سفر، توسط آژانس‌های مسافرتی به فروش می‌رسند. این تورها معمولاً شامل تخفیف‌های ویژه‌ای هستند و می‌توانند گزینه‌ای عالی برای افرادی باشند که به دنبال سفری مقرون‌به‌صرفه به کیش هستند.
قیمت تور کیش ارزان دقیقه 90 به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  • مدت سفر و تعداد روزهای اقامت
  • زمان سفر
  • شلوغی یا خلوت بودن مقصد
  • کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل
  • خدمات تور و وسیله رفت و آمد

اگر قصد خرید تور کیش ارزان دقیقه 90 را دارید، باید توجه داشته باشید که این تورها معمولاً دارای محدودیت‌هایی هستند. به عنوان مثال، ممکن است امکان تغییر تاریخ سفر یا لغو تور وجود نداشته باشد. همچنین، ممکن است امکان انتخاب هتل یا پرواز دلخواه وجود نداشته باشد.
برای اطلاع از آخرین قیمت‌ها و شرایط تورهای کیش ارزان دقیقه 90، می‌توانید به وب‌سایت‌ سفر اس 24 مراجعه کنید.

آیا تور کیش ارزان دقیقه 90 را بخرم؟

اگر به دنبال یک سفر مقرون‌به‌صرفه به کیش هستید، تور کیش ارزان دقیقه 90 می‌تواند یک گزینه‌ی عالی برای شما باشد. این تورها معمولاً شامل تخفیف‌های ویژه‌ای هستند و می‌توانند تا 50 درصد ارزان‌تر از تورهای معمولی باشند.
با این حال، قبل از خرید تور کیش ارزان دقیقه 90، باید محدودیت‌های آن را در نظر بگیرید. این تورها معمولاً برای سفرهای کوتاه‌مدت و در ایام غیرتعطیل ارائه می‌شوند. همچنین، این تورها معمولاً شامل هتل‌های باکیفیت پایین‌تر یا خدمات تور محدودتری هستند.
اگر محدودیت زمانی برای سفر خود ندارید، می‌توانید برای خرید تور کیش ارزان دقیقه 90 صبر کنید. این تورها معمولاً در روزهای آخر هفته یا نزدیک به تعطیلات، با تخفیف‌های بیشتری ارائه می‌شوند.
در نهایت، تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا تور کیش ارزان دقیقه 90 را بخرید یا خیر، به شرایط و ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. اگر به دنبال یک سفر مقرون‌به‌صرفه و هیجان‌انگیز به کیش هستید، این تورها می‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشند.

نظرات مسافران تور کیش دقیقه ۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .